این انجمن سیستم به یک جزء اصلی از آمریکا روند سیاسی برای بیش از دو قرن با وجود کاهش نقش گرفته اند ممکن است یک ضربه مهلک دوشنبه با حماسه شکست در آیووا.

گسترده مشکلات فنی باعث تلاش برای آشتی متضاد شماره از سراسر نزدیک به 1700 در حوزه در سطح ایالت. نتایج تاخیر شد تا روز سه شنبه در میان زوزه اعتراض.

“آیووا شکست مفتضحانه قطعا دعوت اضافی موشکافی در مورد این جلسه روند” گفت: Nathan گونزالس سردبیر و ناشر از داخل انتخابات است. “این سیستم در حال حاضر در خطر است و این قطعا کمک نمی کند که آن طول عمر است.”

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن کمپین ذکر شده “قابل توجه نقص” در آیووا تلاش و خواستار پاسخ از دولت حزب دموکرات است. به گزارش ایسنا ، الیزابت وارن مبارزات انتخاباتی تصریح کرد: فراخوان خود را برای بررسی حزبی سیستم تماس با فرایند “یک راه” برای انتخاب نامزدها.

لری Sabato, مدیر دانشگاه ویرجینیا مرکز سیاست ابراز احساسات مشابه در توییتر.

“این ظروف سرباز یا مسافر در بیشتر راه بیش از یک” Sabato توییتی. “اگر این یک اصلی ما می خواهم یک بزرگتر مشارکت و لعنت نتایج خواهد بود شناخته شده در حال حاضر.”

حزب دموکرات مقامات حمایت دولت سناتور جمهوریخواه جونی ارنست و چاک Grassley خواست صبر و شکیبایی به عنوان رهبران بسیج در سراسر آیووا روند – و آن-در-این-ملت ، ارنست و Grassley با صدور بیانیه ای گفت: دولت “نقش منحصر به فرد را تشویق می کند و مردمی نامزد روند که سبب روزمره آمریکایی واشنگتن خودی یا قدرتمند میلیاردرهای.”

یعقوب Neiheisel دستیار استاد در دانشگاه بوفالو که دارای تخصص در انتخابات, دولت, نیست, متقاعد شده است که آیووا گلایه را به معنی پایان دادن به سیستم حزبی در سیاست آمریکا است.

“هنگامی که در محل نهاد راه چسبیده در اطراف به خوبی گذشته این نکته که اکثر همه موافق است که چیز دیگری ممکن است با ارائه یک جایگزین بهتر است.” “من خواهد بود شوکه شده اگر ما شاهد مرگ این سیستم هر زمان به زودی.”

این سیستم حزبی اما در حال حاضر در زندگی حمایت. دولت دموکراتیک احزاب برگزار قفقاز در 13 متحده در سال 2016. آیووا خواهد پیوست و تنها توسط نوادا داکوتای شمالی و وایومینگ در سال 2020 است. جمهوری خواهان که برگزار قفقاز در 12 ایالت از چهار سال پیش تنها باید آیووا این سال است.

آیووا بود احساس فشار برای رها کردن این سیستم حزبی حتی قبل از دوشنبه شب هرج و مرج گفت: Chris Larimer, استاد علوم سیاسی در دانشگاه Northern Iowa.

“انتقاد بود در حال حاضر افزایش در این چرخه انتخابات” او گفت:. “آنچه شب گذشته اتفاق افتاد تنها به افزایش است که بیشتر.”

قفقاز در واقع تاریخ به سال 1796 زمانی که حزب کنگره هیئت ملاقات غیررسمی به نامزد خود در انتخابات ریاست جمهوری و معاون ریاست جمهوری نامزد. عموم مردم تا به حال هیچ ورودی مستقیم در روند.

مدرن قفقاز در حال اجرا توسط دولت احزاب و متفاوت توسط دولت است. آنها شامل حزب جلسات توسط حوزه منطقه یا شهرستان که در آن مردم جمع آوری به بحث در مورد نامزدها و انتخاب نمایندگان. قفقاز معمولا نیاز به رای دهندگان برای رسیدن به یک زمان تعیین شده و آماده به اب راه رفتن را از طریق ساعت های سیاسی به عقب و جلو.

قفقاز به طور کلی تقاضا سنگین تر تعهد از مقدماتی است که اجازه می دهد رای دهندگان به رها کردن در چند دقیقه هر زمان از روز است. بنابراین قفقاز به طور کلی به معنی کمتر مشارکت و قدرت بیشتر برای مقامات حزب.

“از آنجا که آنها بیشتر از رای دهندگان قفقاز در حال رفتن به طور نامتناسبی جذب مشارکت از کسانی که با این منابع برای انجام این کار” Neiheisel گفت. او گفت: شرکت کنندگان “ممکن است لزوما منعکس کننده ترکیب کلی رتبه و فایل از حزب است.”

اما آنها همچنین می تواند به نامزدها با کمتر پشتوانه مالی یک شانس مبارزه. برنی ساندرز تحت سلطه هیلاری کلینتون در سال 2016 قفقاز با ضربه زدن به خود را کوچکتر اما بیشتر ملتهب کرد. رئیس جمهور, باراک اوباما, یک تازه بدوران رسیده در سال 2008 دیدم شبیه حزبی موفقیت است.

“به خوبی انجام در انجمن, شما باید خوب در خرده فروشی سیاست در یک گروه کوچک بر اساس” Larimer گفت. “مردم انتظار برای دیدن نامزدهای خود را در اوایل و اغلب.”

دنبال جان بیکن و Adrianna رودریگز در توییتر: @realjohnbacon @AdriannaUSAT.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de