نگاهی به استادیوم نشانه های روشن آبی برای همه گیر کارگران

به روز شده

سالن های ورزشی و نشانه های سراسر کشور روشن شد آبی پنج شنبه شب به عنوان بخشی از یک #LightItBlue جنبش برای حمایت از مردان و زنان در خط مقدم در حال انجام coronavirus بیماری همه گیر.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: زنده coronavirus به روز رسانی در طول روز

سالن در سراسر هوستون – از جمله دقیقه, خدمتکار, پارک, NRG ورزشگاه تویوتا مرکز BBVA ورزشگاه TDECU ورزشگاه برنج ورزشگاه Reckling پارک صورت فلکی زمینه و تالار شهر – شرکت در جنبش است.

در سراسر کشور برخی از کشور های تشخیص نشانه های از نیویورک مرکز تجارت جهانی آنتن به سیاتل بزرگ چرخ همه روشن شد آبی به عنوان به خوبی.

این #LightItBlue و #MakeItBlue جنبش آغاز شد و هفته گذشته در بریتانیا به عنوان آن را روشن و نشانه های عمده در سراسر کشور در سلام خود را به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. هدف این است که برای ایجاد جهانی بیان حمایت و قدردانی به بهداشت و درمان و ضروری حرفه ای که صرفه جویی در زندگی و برقراری ثبات در جامعه ما است.

فهرست اسامی را از طریق عکس ها در بالای صفحه برای یک نگاه در استادیوم ها و نشانه های سراسر کشور که روشن شد آبی در پنج شنبه شب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>