یک نگاه جدید ‘لیسانس’ مت جیمز’ فوتبال حرفه ای

منتشر شده

جدیدترین لیسانس مت جیمز ساخت عناوین زیرا او اولین سیاه نر سرب در ABC آمار واقعیت نشان می دهد.

برخی نیز ممکن است اعتیاد به مواد مخدره 28 ساله جیمز به عنوان یک “سابق ستاره فوتبال” اما او واقعا بود ؟

یکی دیگر از فوتبال کارشناسی: نگاهی به کارشناسی Colton آندروود را NFL حرفه ای

زمانی که Colton آندروود بود لیسانس در سال 2018 او در صورتحساب یا لیست به عنوان یک “بازیکن سابق NFL” است که درست است اگر شما تعداد دفعات مشاهده زمان در عمل جوخه های. آندروود شد و در واقع هرگز در یک NFL فهرستی در طول فصل به طور منظم.

جیمز گیرنده در دانشگاه ویک فارست که در آن دوستان خود را و های اخیر کارشناسی runner-up تایلر کامرون یک پشتیبان و کارفرمایی.

6-پا-5 James تا به حال 48 جلب برای 458 متری در کالج حرفه ای اما هرگز به ثمر رساند touchdown. زمان خود را در پی, جنگل, خارج, آسیب, اما, او سالم برای بسیاری از ارشد خود را فصل به پایان رسید و با 40 جلب در سال 2014.

که به اندازه کافی برای جیمز به دریافت دعوت نامه به Carolina Panthers’ minicamp تازه کار در سال 2015 اما او نمی گرفتن با این تیم و منتشر شد قبل از فصل آغاز شده است.

جیمز که فصل “کارشناسی” خواهد شد در سال 2021 باید به کرات برای انسان دوستانه خود را به کار مفصل در این داستان – که به نظر می رسد او را به یک بازی کامل برای کسی.

فهرست اسامی را از طریق عکس ها در بالای صفحه برای یک نگاه دقیق تر در مت جیمز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>