اگر شما می خواستم برای دیدن آنچه که هر حلقه کاسه فوق العاده به نظر می رسد مثل شما می توانید یک شروع خوب اگر از شما خواسته به رفتن را از طریق لایحه Belichick مجموعه.

وطن پرست مربی دارای سابقه هشت سوپر باول حلقه – دو به New York Giants دفاعی هماهنگ و شش با میهن پرستان. سابق 49ers و Broncos مقابل دفتر مرد نیل Dahlen دارای هفت حلقه.

BRIAN T. اسمیت در HOUSTONCHRONICLE.COM: پادشاه بدون تاج و تخت ؟ که لایحه o’brien

تگزاسی ها’ بسیار خود رومئو Crennel همچنین دارای مجموعه ای موثر داشتن برنده دو حلقه به عنوان یک غول دستیار و سه به عنوان پرستان’ دفاعی هماهنگ کننده.

میهن پرستان کارفرمایی تام بردی برنده ترین حلقه به عنوان یک بازیکن با شش. سابق 49ers و کابوی ها پایان دفاعی چارلز هیلی بعدی با پنج.

هر سال حلقه دریافت کنید کمی بزرگتر. سال گذشته سوپر باول حلقه شد و بزرگترین و در عین حال با توجه به Jostens شامل 422 الماس و 20 آبی یاقوت کبود برای کل 9.85 قیراط حلقه.

هزینه از گذشته چهار سوپر باول حلقه نگه داشته شده است تحت کاری ادامه داده اند اما پرستان’ Super Bowl حلقه 2015 از هزینه $36,500 هر, و آن را تا به حال تنها 205 الماس.

مرور از طریق عکس بالا برای یک نگاه است که میهن پرستان’ Super Bowl حلقه به عنوان به خوبی به عنوان هر حلقه کاسه فوق العاده قبل از آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de