نگاهی Dennis Rodman بسیاری از لاس وگاس ‘تعطیلات’

منتشر شده

در طول شیکاگو بولز’ نهایی مسابقات قهرمانی اجرا در سال 1998 Dennis Rodman بود به طوری ذهنی خشک او خواست برای تعطیلات در وسط فصل.

“آخرین رقص” – ESPN 10-بخش مستند Michael Jordan Chicago Bulls – نشان می دهد یک مکالمه Rodman تا به حال با اردن و مربی فیل جکسون مورد نیاز خود را به دور.

همچنین در CHRON.COM: Dennis Rodman بسیاری از طرح های مختلف مو در طول سال

جکسون توافق به Rodman 48 ساعت در لاس وگاس, اما پس از آن او تا به حال برای بازگشت به این تیم است. با توجه به doc, اردن, که گفت که او می دانست هیچ راهی Rodman خواهد ماندن فقط 48 ساعت تا به حال برای رفتن به لاس وگاس و Rodman از تخت و گزارش به شیکاگو.

نگاهی Rodman بازی ورود به سیستم را نشان می دهد دقیقا همان زمانی که این لاس وگاس فرصت مطالعاتی اتفاق افتاده است. Rodman بازی برنده بیش از این موشک در Jan. 18 سپس از دست رفته یک بازی خانگی در برابر اورلئانز در Jan. 21 و یک جاده بازی در New Jersey on Jan. 23. او به دادگاه Jan. 25 برابر جاز پس از او از دست رفته ارزش یک هفته از بازی ها.

جروم جزایر در تگزاس ورزشی ملت ایران: چگونه Dennis Rodman را متوقف جیمز هاردن

متاسفانه هیچ عکس های عمومی از Rodman در لاس وگاس که در طول یک هفته ای دراز اما Rodman را دوست دارد وگاس وجود دارد مقدار زیادی از عکس ها با داشتن یک زمان خوب در این شهر است.

فهرست اسامی را از طریق عکس ها در بالای صفحه برای یک نگاه Dennis Rodman مهمانی در لاس وگاس در طول سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>