شوهر, پدر کارآموز در اولین روز: چگونه یک Illinois شهرستان است که به خاطر سپردن محل تیراندازی یک سال در

شفق بیمار است. – این شهر است نه یک جنگ منطقه. آن را آرام در حومه حدود 40 کیلومتری جنوب غربی شیکاگو است. اما در روز شنبه مرده یاد می شود در اینجا فقط به عنوان مطمئنا به عنوان هر میدان نبرد.

“ما در حال رفتن به یک زمان سخت امروز” گفت: دیرین ساکن گرگ Zanis پاک کردن اشک. “این امریکا من در امروز زندگی می کنند. این یک میدان جنگ است.”

شنبه زمانی است که شفق قطبی به خاطر محل تیراندازی که در سمت چپ پنج مرده از یک سال پیش با یک ویژه یاد سخنرانی و پرچم در نیمه کارکنان. اما برای Zanis این سفر از ندامت آغاز شد که در سال 1996 سال پدر او در قانون و 6 ساله و پسر هر دو به ضرب گلوله در شفق قطبی.

از آن پس Zanis ساخته شده و تحویل حدود 27,000 چوبی صلیب و نمادهای دیگر از عبادت به سایت های کشتار جمعی در سراسر کشور.

Zanis یک ارتدوکس یونانی مرد متحمل شده است شاهد غم از هزاران نفر از خانواده ها است. یک پرچم دار نام هر یک از صدها نفر از سایت های آویزان در: Columbine. نوتون. سان برناردینو. پیتسبورگ. پارک. لاس وگاس. اوکس هزار. دیتون. ال پاسو. حتی Aurora, Colorado.

و در سال گذشته Zanis اضافه زادگاه خود را به لیست. “من انتظار نداشتم که از میدان جنگ به خود من شهر,” او گفت:.

در روز جمعه, فوریه. 15, 2019, کارمند افتتاح شد آتش سوزی در هنری پرات کارخانه در شفق قطبی, کشته شدن پنج همکاران و مجروح شدن شش نفر دیگر از جمله یک کارگر و پنج پلیس. پس از 90 دقیقه شلیک کردن افسران کشته شدن فرد مسلح.

مسلح, 45, تا به حال مشغول به کار در کارخانه برای 15 سال بوده و اجازه رفتن لحظاتی قبل از تیراندازی آغاز شد.

قربانیان خود را آغاز تغییرات در آن روز با هیچ ایده که آنها در مورد به آن اضافه شود و به ظاهر بی پایان فهرستی از آمریکایی ها کشته در تیرباران های دسته جمعی. آنها شامل ترور Wehner, 21 دانشجو در دانشگاه ایلینوی شمالی و منابع انسانی کارآموز در روز اول خود را از کار; کلیتون پارک 32 یک مدیر منابع انسانی; راسل Beyer, 47, قالب اپراتور و رئیس اتحادیه; Vicente خوارز, 54, سهام, اتاق همراه و اپراتور ها; و جاش Pinkard, 37, گیاه manager.

شفق قطبی, ایلینوی, عکسبرداری: اخراج کارگر کارخانه می رود در داد و بیداد در کارخانه قتل پنج

یک سال از شفق قطبی است که هنوز هم شفا است.

“درد است که این خانواده ها احساس نمی کند احساس می کنم مثل یک سال است. آن را هنوز هم احساس می کند مانند آنها گیر کرده در آن لحظه در زمان” رئیس پلیس کریستن Ziman گفت: در روز سه شنبه در کنفرانس مطبوعاتی. “ما همیشه به یاد داشته باشید این پنج زیبا و روح که دیگر با ما و خانواده هایی که مجبور به تحمل زندگی بدون آنها.”

ابی, پارک, کلیتون بیوه است خود را بالا بردن کودک نو پا پسر, اکسل, در Elgin, Illinois. یک خانواده نقل مکان کرد به می سی سی پی. بسیاری از خانواده ها خواست برای حفظ حریم خصوصی در این زمان.

از پنج افسر پلیس که در پاسخ به این صحنه دو را دوباره به کار می کنند. یک بازنشسته شد. یکی دیگر بود که به ضرب گلوله در زانو است که روی میز انجام وظیفه. یکی بود که در این لگن است که هنوز هم در بازیابی.

“این یکی از کسانی که سورئال لحظاتی که من کاملا مطمئن شوید که چه من از شنیدن بیش از رادیو” Ziman گفت: بازگویی آن روز. “همانطور که ما در راه ما را به صحنه آنچه به نظر می رسید مثل لحظه ای که خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای در زمان گوش دادن یکی یکی به من افسران گرفتن شات. من کاملا نمی دانند که چگونه به توضیح است که تجربه … ممنون میشم که آنها هنوز هم در اینجا با ما هر روز پیاده روی زمین است.”

شفق قطبی به حدود 200000 ساکنان آن را دومین شهر بزرگ در ایالت ایلینوی است. در پی تیراندازی در این شهر که برخی از ساکنان شبیه به یک شهر کوچک بسیج در اطراف “شفق قطبی قوی” حرکت در آوردن جامعه به هم نزدیک و جرقه را افزایش می دهد در خدمات عمومی مشارکت.

“چگونه شما را اندازه گیری تا یک سال ؟ ما اندازه گیری آن در قدرت” شهردار ریچارد Irvin در کنفرانس مطبوعاتی گفت:. “در پایان روز در فوریه. 15 ما در حال حاضر می خواهم تبدیل به شفق قطبی قوی است. و این قدرت همچنان به تکثیر بیش از سال است. شفق قطبی قوی بنر آورده و جامعه ما هم به عنوان قبل از هرگز.”

خانه در سراسر شهر نمایش “شفق قطبی قوی” نشانه هایی در محوطه و نرده ها. برادلی Keven سبز و یک نوازنده از شفق نوشت: یک آهنگ را با همان عنوان. در لوئیجی پیتزا و سرگرم کننده مرکز یک رستوران و بار, پایین خیابان از هنری پرات است که در خدمت به عنوان یک مرکز فرماندهی در طول و پس از تیراندازی یک بنر تشکر از پاسخ اول بر روی دیوار آویزان در کنار یک دایره فلزی پلاک تحمل کلمات “شفق قطبی قوی است.”

در سال گذشته محلی شفق قطبی قوی در صندوق مطرح شده است و بیش از 500 ، 000 دلار برای خانواده های آسیب دیده همراه با بیش از $500,000 در سراسر کشور در مجموع حدود 1.1 میلیون Irvin گفت.

خصوصی و مدارس عمومی در سراسر شفق قطبی, مناطق که قفل شده در تیراندازی در روند دستیابی به جدید دستگاه مخابره فیلم ناطق برای بهبود شهرستان گسترده ارتباطات است. آنا گونزالس مدیر امور جامعه در غرب شفق مدرسه منطقه گفت: مدیران باید افزایش ایمنی آموزش.

در آغاز ماه, شفق قطبی تاریخی جامعه باز نمایشگاه بزرگداشت کشته و زخمی در تیراندازی. در این نمایشگاه امکانات اخبار بریده پوستر های کشیده شده توسط دانش آموزان و یادگاران به جا مانده از عزاداران – حیوانات تصاویر, کارت, شمع, و بیشتر. روز جمعه یک گروه از حدود ده پرات کارکنان به آرامی راه می رفت از طریق گالری بسیاری از پوشیدن “پرات قوی” تی شرت.

“آن چیزی که ما احساس می کنیم واقعا تا به حال انجام می شود به طوری که جامعه را از یک محل به محل آمده و سوگواری” گفت: جان Jaros, مدیر اجرایی, شفق قطبی تاریخی جامعه است. “این یک داستان در مورد از دست دادن. این یادبود موارد, اما آنها نماینده واقعی مردم که زندگی واقعی زندگی و دور گرفته شد. و ما باید به آنها افتخار.”

در این نمایشگاه مراکز در پنج Zanis’ سفید 3-پا چوبی صلیب اصل قرار داده شده خارج هنری پرات گیاه.

Zanis مشغول به کار بود در مغازه نجاری که بعد از ظهر زمانی که او شنیده ده ها تن از تیم ملی اتومبیل های مسابقه. “این سخت است برای بحث در مورد آن را در اینجا آینده در سالروز اما من می دانستم که همه به خوبی از آنچه که به معنای” Zanis گفت. “این واقعا بیش از شکست قلب من است.”

آن روز Zanis تصمیم گرفت که او قرار بود برای متوقف ساختن عبور. “من می توانم آن را انجام نمی” Zanis گفت: دور پاک کردن اشک. “من هرگز متوجه شدم برای 20 سال چه من انجام شد و من در حال اجرا به دور از این. و در حال حاضر من در حال اجرا به دور است. من در زندگی آن است. من این زندگی هر روز است.”

روز شنبه, پرچم, پرواز در نیمه کارکنان در برف شهرستان. شفق قطبی پلیس و آتش رادیو شد و انتظار می رود به پخش نام پنج قربانیان و رعایت یک دقیقه سکوت در 1:24 بعد از ظهر زمانی که اولین تماس اضطراری در آمد از هنری پرات کارخانه تولید.

مولر آب Products, Inc., که صاحب هنری پرات شرکت برنامه ریزی برای برگزاری یک خصوصی بعد از یاد.

“ما به عنوان خوانده شده را علامت سالگرد یک سال از این فاجعه ما از شفق قطبی در جامعه و حامیان در سراسر جهان خود را برای ادامه تشویق کردار و پشتیبانی. ما برای همیشه سپاسگزار به شفق اداره پلیس و اولین پاسخ خود را برای اقدامات قهرمانانه” سخنگوی Yolanda Kokayi در بیانیه ای گفت.

هنری پرات شرکت یکی از شمال امریکا بزرگترین تولید کنندگان شیر آلات برای شرب و آب و فاضلاب برق و بازارهای صنعتی.

نقص در ایلینوی قوانین اسلحه

ماه پس از تیراندازی یک بررسی توسط Kane County وکیل دولت نشان داد جزئیات جدید در مورد چگونه است که بعد آشکار و برجسته ترک در ایالت ایلینوی تفنگ قانون است.

مسلح آورده بود سلاح به کار با او هنگامی که او وارد قبل از 7 صبح در این گزارش گفت:. او دریافت انضباطی متوجه روز قبل به دلیل امتناع از پوشیدن عینک ایمنی و زمانی که او وارد شد در کار او به یک همکار که او را به کشتن هر کس در کارخانه و یا “ضربه پلیس تا” اگر او اخراج شد.

مسلح اخراج شد در یک جلسه انضباطی که بعد از ظهر و به سرعت شروع به تیراندازی.

“چیزی که مرا اذیت بیشتر از آن چیزی است که هنوز هم نگه می دارد من در شب است که صبح تیرانداز ساخته شده یک نظر … و نه یک نفر جلو آمد که” Ziman گفت. “این وظیفه من است که به تغییر فرهنگ صحبت کردن.”

مسلح بود و یک هفت تیر و هشت تپانچه مجلات و او اخراج 64 دور در این حادثه به گفته پلیس.

این یک تفنگ او قرار نیست به اند.

مسلح تا به حال شش قبل از دستگیری توسط پلیس آرورا و اعتقاد جنایت برای تشدید حمله در می سی سی پی در سال 1995 به پلیس گفت:. آخرین شناخته شده و بازداشت شد در سال 2017 در اوس ویگو, Illinois.

در Jan. 2014, مسلح برای اعمال و صادر شد ایلینوی اسلحه گرم صاحب شناسایی (FOID) کارت. در ماه مارس آن سال او برای اعمال و خریداری یک .40-کالیبر تفنگ دستی از یک محلی, فروشنده اسلحه, پلیس گفت:.

روز بعد او به کار گرفته شده برای حمل پنهان اجازه اما رد شد که مقامات انجام یک چک پس زمینه خود را کشف جنایت اعتقاد. پلیس ایالتی نیز باطل خود FOID کارت. مسلح, اما نه دنبال ایلینوی پروتکل به تفنگ خود را و مقامات نیست او را مجبور به تسلیم آن است.

در پی شفق قطبی, تیراندازی, پلیس ایالتی ایجاد یک پایگاه داده ایالت مثال هر لغو دارنده کارت در دسترس برای اجرای قانون محلی دادستان و دیگر عدالت کیفری ذینفعان. بیش از 600 آژانس در حال حاضر دسترسی به این پورتال که دیده شده است بیش از 13000 بار با توجه به Illinois police.

وجود دارد 2.2 میلیون FOID cardholders در ایلینوی با متوسط 10000 revocations یک سال, ایلینوی, پلیس گفت:. اما بیش از 30000 نفر در ایالت ایلینوی که تا به حال کارت های خود را لغو نکرده اند اختصاص اسلحه های خود را با توجه به شیکاگو تریبون.

لایحه ای که دولت می گویند پلیس را ارائه اضافی بودجه به منظور بهبود توانایی خود را برای بهبود این اسلحه در انتظار در ایالات ایلینوی در مجلس سنا است.

یک سال از تیرباران های دسته جمعی

در سال 2019 سال از شفق قطبی, تیراندازی, آمریکا بیشتر شاهد کشتار بیش از هر سال دیگر قدمت آن حداقل به سال 1970 با توجه به سابق پایگاه داده وارد شده توسط آسوشیتد پرس ایالات متحده آمریکا امروز و دانشگاه.

بیش از 400 نفر در تیراندازی و کشتار در سال گذشته با توجه به خشونت اسلحه بایگانی که تعریف جرم تیراندازی به چهار یا بیشتر از مردم به ضرب گلوله و نه از جمله تیرانداز. تیرباران های دسته جمعی اتفاق افتاده در ال پاسو و اودسا; دیتون اوهایو; Virginia Beach, Virginia; و Jersey City, New Jersey, در میان دیگران.

حدود 40 ، 000 آمریکایی ها می میرند از اسلحه گرم-آسیب های مربوط به هر سال است. تعداد زیادی از مردم کشته در یک محل قتل مربوط به یک اسلحه گرم است که درصد کمی از این کل است. از سال 2011 تعدادی از اسلحه گرم مربوط به محل قتل به نوسان بین 350 و 400 با توجه به اداره آمار نیروی کار سرشماری شغلی منجر به صدمات. در سال 2018, 351 کشته شدند در یک محل قتل مربوط به یک اسلحه گرم.

میچل Doucette استادیار در شرق Connecticut State University گفت که در حالی که تعدادی از اسلحه گرم مربوط به محل قتل باقی مانده است تا حدودی ثابت در طول دهه گذشته انگیزه پشت این جنایات منتقل کرده اند.

“محل قتل با سلاح گرم بودند عمدتا از فکر به عنوان جرایم مرتبط با سرقت در اواخر 1990s و 2000s” Doucette گفت. “در سال گذشته چه انگیزه این جنایت است نقل مکان کرد به دور از سرقت. اینها چیزهایی مانند استدلال بین مشتریان و کارمندان و یا بین کارکنان – درگیری که حرکت از خشونت و تبدیل به خشونت محل کار.”

Doucette گفت: تغییر در انگیزه ممکن است مربوط به “افزایش اسلحه گرم و قرار گرفتن در معرض” در کشورهای که گذشت راست-به-قوانین حمل در سال های اخیر است. “ما شاهد افزایش در محل قتل مربوط به سلاح گرم هستند که از نظر آماری قابل توجهی را برای ایالات متحده است که تا به حال (راست-به-حمل) قوانین در مقایسه با کسانی که نمی,” او گفت:.

Doucette و همکارانش نیست منحصر به فرد در یافته های خود را. در یک مطالعه منتشر شده در مجله آمریکایی بهداشت عمومی ماه گذشته محققان با بررسی دولت قوانین اسلحه گرم در آمریکا از سال 2011 تا 2017 یافت که به عنوان متحده تقویت مقررات مربوط به سلاح گرم در محل کار قتل نرخ کاهش یافته است.

دنبال فضل Hauck در توییتر @grace_hauck.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>