یک پزشک اورژانس در منهتن که درمان coronavirus بیماران درگذشت خودکشی روز یکشنبه کشته شده است.

دکتر لورنا Breen, 49, مدیر پزشکی بخش اورژانس در نیویورک-پروتستان آلن بیمارستان اقامت داشت با خانواده در Charlottesville, Virginia.

پلیس شهر در پاسخ به یک تماس برای کمک های پزشکی و در زمان Breen به دانشگاه ویرجینیا مرکز پزشکی که در آن او پس از درد و رنج خود وارد جراحات کشته شده است.

“تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) می تواند به کاهش احتمال آلوده بودن اما چیزی که آنها نمی تواند محافظت از قهرمانان مثل دکتر لورنا Breen یا ما اولین پاسخ دهندگان در برابر احساسی و روانی ویرانی ناشی از این بیماری” Charlottesville رئیس پلیس RaShall Brackney در بیانیه ای گفت.

Breen پدر, Dr. Philip C. Breen, نیویورک تایمز گفت که دختر خود را توصیف کرده بود ویرانگر صحنه از تلفات coronavirus زمان در بيماران است. او تا به حال قرارداد coronavirus اما بازگشت به کار پس از حدود یک هفته و نیم Breen گفت: بار. زمانی که بیمارستان او را فرستاده خانه Breen خانواده به ارمغان آورد او را به Charlottesville.

Breen پدر گفت: بار است که او دارای سابقه بیماری روانی است.

فیلیپ Breen است در پاسخ به یک درخواست برای نظر از ایالات متحده آمریکا امروز.

ابی Siegel, یک دوست از ده سال گفت: آمریکا امروز در یک پیام که Breen “آورده ارادت و محبت به تمام زمینه های زندگی خود را.” او در مورد مراقبت خانواده دوستان و مذهب است. او ال انجام نوازنده و عضو شهر نیویورک سالسا جامعه است. و او بود با توجه به دریافت MBA از دانشگاه کرنل خود را در مقطع کارشناسی آلما مادر, در ماه آینده, سیگل گفت.

“من در هیبت بود که او می تواند حقه بازی که یک وقت دکتر ER و خواستار فارغ التحصیل درسی مدرسه است. لبخند او بود تابشی و او روشن هر اتاق من می خواهم تا به حال شده است در با او” Siegel گفت.

Breen نجات زندگی در خارج از استروژن بیش از حد. در سال 2013 Breen بود با اسکی گروه در حال اجرا برای گرفتن یک پرواز در فرودگاه دنور زمانی که او شنیده ام کسی فریاد کمک و شروع به پریدن کرد بیش از مردم تکان دهنده نرده برای کمک به یک مرد که رفته بود ناخودآگاه سیگل گفت:

“او به معنای واقعی کلمه احیا این مرد سمت راست وجود دارد و پس از آن و زندگی او را نجات داد!” سیگل گفت. “ما خواهش کرد که خدمه پرواز به نگه داشتن پرواز برای او هنگامی که او در هواپیما ما همه کف زدند و تشویق می کردند ، لورنا بود خیلی شجاع و مهربان و اختصاص داده شده در موقعیت خود را به عنوان یک دکتر است.”

Breen خواهد بود عمیقا از دست رفته سیگل گفت.

“کلمات نمی تواند در انتقال حس از دست دادن و ما احساس می کنیم امروز” دانشگاه کلمبیا ایروینگ مرکز پزشکی و نیویورک-پروتستان در بیانیه ای گفت. “دکتر Breen یک قهرمان است که به ارمغان آورد و بالاترین آرمان های پزشکی به چالش کشیدن خطوط مقدم جبهه از اورژانس ، تمرکز ما امروز این است که به ارائه پشتیبانی به خانواده و دوستان و همکاران آنها به عنوان مقابله با این اخبار در آنچه که در حال حاضر فوق العاده زمان دشوار است.”

نیویورک-پروتستان آلن بیمارستان واقع شده است و در نوک شمالی منهتن.

اگر شما با داشتن افکار خودکشی تماس ملی پیشگیری از خودکشی نجات در 1-800-273-8255 و یا پیدا کردن آنلاین تاسیسات چت چت اینجا.

تاکید کرد افسرده و احساس بد ؟ شما به تنهایی نیست. به کجا برای دریافت کمک رایگان آنلاین

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de