‘تعویض بازی’: FDA اجازه ابوت آزمایشگاه های قابل حمل 5 دقیقه coronavirus تست به اندازه یک توستر

شیکاگو – پنج دقیقه point-of-care coronavirus آزمون می تواند در آینده برای بیمارستان ها در هفته آینده و کارشناسان می گویند این می تواند “بازی-در حال تغییر است.”

سازمان غذا و دارو صادر اضطراری با استفاده از مجوز به ایلینوی مبتنی بر دستگاه های پزشکی, ساز آزمایشگاه ابوت روز جمعه برای یک coronavirus تست ارائه می شود که نتایج مثبت در عنوان کمی تا پنج دقیقه و نتایج منفی در دقیقه 13 ،

این شرکت انتظار دارد که این آزمایش در دسترس خواهد بود در هفته آینده و انتظار دارد که به سطح شیب دار بالا تولید برای ارائه 50,000 آزمون در روز, با توجه به آزادی مطبوعات.

“من خوشحال هستم که FDA مجاز ابوت نقطه از مراقبت آزمون دیروز. این خبر بزرگ است و کمک خواهد کرد که بیشتر از این آزمایشات در این زمینه به سرعت گفت:” FDA کمیسر استیو هان در بیانیه ای. “ما می دانیم چقدر مهم است برای بدست آوردن نقطه از مراقبت از آزمایشات در این زمینه به سرعت. این آزمون است که می تواند به نتایج به سرعت می تواند یک تعویض بازی در تشخیص COVID-19.”

دریافت روزانه coronavirus به روز رسانی در صندوق پستی خود را: ثبت نام برای خبرنامه ما در حال حاضر.

8 گونه از coronavirus در حال چرخش جهان: اینجا چیزی است که سرنخ آنها به دانشمندان.

با توجه به ابوت آزمون اجرا خواهد شد و در شرکت ID در حال حاضر پلت فرم یک 6.6 پوند دستگاه های قابل حمل به اندازه یک توستر. ID در حال حاضر به طور گسترده ای در دسترس مولکولی نقطه از مراقبت های پلت فرم تست در ایالات متحده آمریکا امروز با توجه به ابوت.

در هفته گذشته مورد تایید FDA یکی دیگر از coronavirus آزمون از ابوت به m2000 بیدرنگ سارس CoV-2 EUA آزمون. بین دو سیستم عامل ابوت انتظار به تولید حدود 5 میلیون نفر آزمون در هر ماه.

اسکات Gottlieb سابق FDA کمیسر تکرار هان نظرات در توییتر خواستار توسعه یک “بازی تعویض.”

گوتلیب همچنین گفت که “به احتمال بسیار زیاد” است که ما را ببینید اضافی مصوبات نقطه از مراقبت های تشخیص پشت این یکی گسترش آزمایش به دکتر دفاتر در سراسر ایالات متحده

آمریکا تلاش کرده است به سطح شیب دار ما تست در سراسر کشور و در روزهای اولیه از شیوع مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در ابتدا توسعه داده و از طریق پست و ناقص تست کیت. بسیاری از پزشکان گزارش داده اند که سهمیه بندی آزمون به اولویت بندی آسیب پذیر.

بهداشت عمومی آزمایشگاه و همچنین خصوصی مورد تایید آزمایشگاه های دانشگاه ها و بیمارستان ها می تواند انجام آزمون. از مارس 26, 92 بهداشت عمومی آزمایشگاه در 50 ایالت به علاوه واشنگتن دی سی گوام و پورتوریکو به حال با موفقیت تایید COVID-19 تست های تشخیصی و ارائه شد تست با توجه به CDC.

Coronavirus تست که نیست: چگونه مقامات بهداشت فدرال گمراه دولت از دانشمندان و از خط خارج بهترین شانس در مهار

در حالی که وجود دارد هیچ مقام رسمی در سراسر کشور تست بالغ بر COVID پیگیری پروژه آنلاین تلاش آغاز شده توسط دو روزنامه نگار به پیگیری تعدادی از آزمایشات انجام شده در ایالات متحده روز جمعه گفت که بیش از 620,000 آزمون های تکمیل شده در سراسر کشور – ترین تست های انجام شده توسط هر کشور است.

اما ایالات متحده آمریکا با جمعیت حدود 329 میلیون دلار است و نه پیشرو جهان در تعدادی از تست های انجام شده سرانه. کره جنوبی یک کشور از حدود 51 میلیون نفر در حال آزمایش بیش از 370,000 مردم که از روز شنبه به گفته مقامات بهداشتی. ایتالیا که دارای جمعیت 60 میلیون و گزارش شده ترین coronavirus-مرگ و میر ناشی از, تا به حال آزمایش بیش از 390,000 مردم به گفته مقامات بهداشتی.

دکتر دبورا Birx کاخ سفید را coronavirus پاسخ هماهنگ کننده گفت: در یک جمعه جلسه که حدود 95 درصد از تست در ایالات متحده در حال انجام است در تجاری labs. به 2.2 تریلیون دلار بسته محرک تایید جمعه نیاز به کسانی labs به گزارش مجموع تست شماره Birx گفت.

دنبال فضل Hauck در توییتر @grace_hauck.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>