ده شهر در شمال ایتالیا در حال قفل شده است و پس از coronavirus مرگ و میر

مدارس کسب و کار و رستوران بسته شد در ده شمال, ایتالیایی, شهرهای شنبه پس از گزارش از دو مرگ و میر وابسته به شیوع کروناویروس در منطقه است.

یک زن ساکن در منطقه لومباردی درگذشت تنها چند ساعت پس از 77 سال تسلیم در نزدیکی پادوا در ونتو منطقه ANSA گزارش خبرگزاری با استناد به مراقبت های بهداشتی منابع.

ایتالیا گزارش در مجموع 20 مورد بسیاری از آنها به نمایندگی از اولین عفونت در کشور از طریق ثانویه سرایت است که به طور مستقیم از یک بازدید کننده به چین است.

مرگ آمد یک روز پس از مقامات بهداشت در سازمان بهداشت جهانی هشدار داد که تلاش برای مهار این ویروس که فوران در چین در ماه دسامبر اعلام شد که در یک نقطه بحران.

“اگر چه پنجره فرصت باریک است برای جلوگیری از شیوع ما هنوز هم شانس به آن را شامل” گفت که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus. “اما در حالی که انجام است که ما باید برای آماده شدن در همان زمان برای هر احتمالاتی چون این بیماری می تواند به هر جهت – آن را حتی می تواند کثیف است.”

مقامات محلی در لومباردی و ونتو دستور مستند از جمله لغو, رویدادهای ورزشی, در حالی که شهردار میلان کسب و کار پایتخت ایتالیا توقیف دفاتر عمومی است. در ونتو مدنی حفاظت از خدمه راه اندازی یک اردوگاه چادر در خارج از بسته بیمارستان که در آن چندین مورد تأیید برگزار می شد در انزوا به صفحه نمایش کادر پزشکی برای ویروس.

در سخت ضربه کدگنو که در آن بیمار برای اولین بار در شمال به سقوط بیمار در وضعیت بحرانی به خیابان اصلی شد و عملا شهر ارواح شنبه. چند نفر در خیابان به تن سخت به دریافت ماسک صورت.

در جای دیگر, ایرانی, مقامات بهداشت و درمان در روز شنبه گزارش داد این کشور پنجم مرگ و میر ناشی از این ویروس و 10 مورد جدید بالا بردن کشور از تعداد کل موارد به 28. وزارت بهداشت سخنگوی کیانوش Jahanpour ساخته شده شنبه اعلام آخرین آمار و ارقام در تلویزیون دولتی.

در مثال دیگری از ثانویه سرایت پدیده که به گفته مقامات مسافران به ایران و شهر قم انجام این ویروس به لبنان و کانادا است.

این COVID-19 coronavirus کشته شدن حداقل 2,360 مردم و بیمار حداقل 77,900 در سراسر جهان اکثر موارد در سرزمین اصلی چین است.

اول دفاع در برابر coronavirus: 20 ثانیه از شستن دست مناسب

دنبال تمام coronavirus به روز رسانی: دریافت ایالات متحده آمریکا امروز جلسه توجیهی روزانه در صندوق پستی خود را

35 مورد از کروناویروس در آمریکا

مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در روز جمعه گزارش داد که حداقل 35 نفر در ایالات متحده مبتلا به این ویروس هستند. از آن 14 بودند مسافرانی که بیمار پس از بازگشت از سفر خارج از کشور در حالی که 21 بودند مردم “عودت” توسط وزارت امور خارجه.

دکتر نانسی r. schultze ، مدیر CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی گفت: عفونت بیشتر انتظار می رود از میان مسافران الماس شاهزاده خانم کروز کشتی هستند و در قرنطینه.

او گفت: “آنها در نظر گرفته در معرض خطر ابتلا به عفونت” از آنجا که آنها ممکن است در تماس با افراد آلوده در کشتی.

در مورد کلی تهدید به آمریکایی, r. schultze ، گفت: CDC است دیدن نیست جامعه گسترش در آمریکا هنوز “اما آن را بسیار ممکن است حتی احتمال دارد که آن را در نهایت ممکن است اتفاق می افتد,” او گفت:.

“هدف ما همچنان به کاهش مقدمه ای از این ویروس به آمریکا این اقدام به خرید ما زمان بیشتری را برای آماده سازی جوامع برای موارد بیشتر و احتمالا پایدار گسترش یابد.”

کمک: آسوشیتد پرس

خواندن بیشتر در coronavirus

همه چیز به دانستن در مورد Covid-19 ویروس مرگبار هشدار دهنده جهان

چه یک بیماری همه گیر?کلاه است ؟ من باید نگران شود ؟

Westerdam مسافر ‘هرگز coronavirus به دانش ما’ پس از کشتی کروز هرج و مرج

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>