مرگبار ‘شطرنجی’: Covid-19 موج جدید در سراسر آمریکای روستایی

رمان coronavirus وارد یک مزرعه ایندیانا شهر اواسط فصل کاشت و ریشه در زمان سریع تر از زمینه دانه ذرت آلوده کردن صدها نفر و کشته شدن ده ها تن. آن را پاره اگر گوشت خوک کارخانه فرآوری و گسترش ظاهری در یک متروک کشش از اوکلاهما تکدی. و در کلرادو کم جمعیت شرق دشت, ویروس فوران در یک خانه سالمندان و یک جفت از کارخانه ها و سوزاندن از طریق شلوغ چهارم از کارگران مهاجر و آسیب پذیر جمعيت سالمندان.

به عنوان تلفات نزدیک 100,000 بیماری ناشی از این ویروس ساخته شده است یک تغییر اساسی در که آن را لمس و جایی که آن را می رسد در امریکا با توجه به تحلیل واشنگتن پست از مورد داده ها و مصاحبه با متخصصان بهداشت عمومی در کشورهای مختلف. این بیماری همه گیر است که برای اولین بار رخ داد در عمده شهرهای در حال حاضر به طور فزاینده ای پیدا کردن آن در خط مقدم در این کشور را در مناطق روستایی; استان ها با هکتار از زمین های کشاورزی تنگ و بسته بندی گوشت می آمد گیاهان, out-of-the-راه زندان و چند تخت بیمارستان.

در این مناطق که در آن 60 میلیون آمریکایی زندگی جمعیت فقیر هستند و بیشتر در معرض ابتلا به مشکلات سلامتی مانند دیابت و چاقی از کسانی که از مناطق شهری است. آنها عبارتند از مهاجران و مستند نشده – را “ضروری” کارگران که نگهداری این کشور وسیع در صنایع غذایی در حال اجرا, اما کسانی که به ندرت لوکس در نظر گرفتن زمان برای بیماری.

بسیاری از این جوامع جدا هستند و سخت برای رسیدن به. آنها تا حد زیادی در امان از این بیماری خاموش کردن کشورهای خود را – تا زمانی که به طور ناگهانی آنها نیست. روستایی شهرستان در حال حاضر برخی از بالاترین نرخ covid-19 موارد و مرگ و میر در کشور با شکوه حتی سخت ترین-آمار شهر نیویورک نیویورک و سیگنالینگ فاز جدیدی از این بیماری همه گیر — یکی از توقف های پراکنده شیوع بیماری های است که می تواند نابود هنوز هم بیشتر از امریکا آسیب پذیر ترین شهرهای متحده به عنوان بالابر stay-at-home سفارشات.

“این در حال آمدن است و آن را به بیشتر از یک شطرنجی” گفت: تارا اسمیت استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه ایالتی کنت در اوهایو. “این رفتن به یک موج است که اسپرد یکنواخت بیش از همه از روستایی آمریکا; آن را به نقاط داغ که می آیند و بروید. و من نمی دانم که چگونه به خوبی آنها در حال رفتن به اداره می شود.”

آمریکا بزرگترین و پرجمعیت ترین شهرها و حومه هنوز هم رنج می برند بیشتر عفونت و مرگ و میر سرانه اما کسانی که به طور کلی نرخ در حال افزایش سریع تر در کوچکتر روستایی شهرستانهای جایی که این ویروس به سرعت در حال گسترش در ماه گذشته پس از تجزیه و تحلیل یافت.

در بسیاری از آن مکان که در آن سیستم مراقبت های بهداشتی نازک کشیده در حال حاضر حتی یک افزایش جزئی در بیماران کافی است به پایمال کردن.

هنوز هم وجود دارد بیش از 180 شهرستانهای سراسر 25 متحده است که در عین حال به گزارش یک مورد مثبت با توجه به پست و تحلیل. تقریبا همه آنها را در میان کم جمعیت ترین نقاط کشور است. کارشناسان می گویند ممکن است چنین زبانی اجتناب ویروس اما عدم تست همچنین می توانید اجازه می دهد شیوع به چرک سکوت.

دانشگاه تگزاس مطالعه نشان داد در ماه گذشته که در استان ها با موارد گزارش شده وجود دارد حدود 10 درصد شانس این ویروس در حال گسترش است غیر قابل تشخیص است. در جای دیگر ممکن است تنها یک ماده از زمان است.

که در آن و زمانی که نقاط داغ بوجود می آیند در امریکا جدا شده ترین شهرستانهای استان است که در بخش یک ماده از شانس. اما فضاهای شلوغ و جمعیت با فقیر و دسترسی به مراقبت های بهداشتی به سرعت تسهیل گسترش یافته است.

از 25 روستایی شهرستان با بالاترین سرانه مورد نرخ 20 یک کارخانه بسته بندی گوشت می آمد و یا زندان که در آن ویروس در زمان برگزاری و گسترش با رها و سپس پریدم به جامعه زمانی که کارگران در آن خانه است.

عفونت شتافت طریق مهاجر کارگر جوامع که در آن فقر و یا وضعیت مهاجرت جلوگیری از برخی از بیمار از به دنبال مراقبت و زبان موانع مانع از دسترسی به اطلاعات است. آن را گرفته و نگه دارید و در شهرستان که در آن ساکنان دست انداختن اجتماعی فاصله دستورالعمل و یا بر این باورند که همه گیر می شود اغراق آمیز ویروس مرگبار یک اسطوره گسترش جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سیاسی دشمنان و رسانه های لیبرال.

“ما باید یک کمی از همه چیز: مردمی که احساس می کنم حقوق خود را دور گرفته شده اند چرا که آنها خواسته شده است تا در خانه بمانند و آنها شغل را از دست داده و آنها واقعا صدمه زدن به ما و مردمی که بسیار نگران و وحشت زده و نمی خواهد ترک خانه خود گفت:” ربکا سوختگی یک افسر بهداشت برای آژانس که شامل هیلزدیل County, Michigan که ماه گذشته در صدر دولت برای بالاترین مرگ و میر در میان روستایی شهرستانهای پس از خانه سالمندان شیوع.

“ما نمی توانیم اجازه گارد ما را. ما باید برای ادامه به تماشای” سوختگی افزود: در طول یک هفته زمانی که اعضای یک محافظه کار ارتش ایستاده بود در خارج از شهرستان هیلزدیل آرایشگاه brandishing اسلحه به “محافظت” بازگشایی در مخالفت با فرماندار سفارشات. “هر کسی که فکر می کند این یکی و انجام است که احتمالا اشتباه است,” او گفت:.

نزدیک محدوده سرد درجه حرارت و گاهی پر از لکه استانداردهای بهداشت را بسته بندی گوشت می آمد گیاهان “طوفان کامل تا آنجا که انتقال رویدادهای رفتن” اسمیت گفت. یک مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش در این ماه نشان داد نزدیک به 5000 covid-19 نفر از کارگران در 115 گوشت و کشتارگاههای طیور سراسر 19 متحده است.

که شمارش است و به احتمال زیاد یک undercount به عنوان تست متفاوت است به طور گسترده ای در میان امکانات و برخی از شرکت ها و مقامات دولتی حاضر به انتشار اطلاعات دقیق. ایالات مواد غذایی و تجاری اتحادیه کارگران که نشان دهنده آن است که رسیدگی به حدود 75 درصد از گوشت گاو و گوشت خوک خام در ایالات متحده می گوید که حداقل 10 ، 000 کارگران تا کنون قرارداد ویروس – و حداقل 35 کشته شده اند.

در تگزاس County, Oklahoma, بیماران ریختن به بیمارستان با covid-19 علائم عمدتا اسپانیایی و کار محلی در حاشیه, غذاهای گوشت خوک پردازش گیاه که مانند بسیاری از دیگران باز ماند حتی پس از تبدیل شدن به منبع از شیوع.

برخی از کارگران بگویید جفری Lim, یکی از شهرستان چند طب داخلی پزشکان که آنها را دیده اند همکاران که به نظر می رسد بیمار همچنان به نشان می دهد تا در گیاهان است. مقامات بهداشتی دولت تست شده همه در این کارخانه دو هفته پیش و در بر داشت که برخی از 1600 بدون علامت کارکنان 350 مثبت بودند و نزدیک به چهار بار به عنوان شناخته می شدند حاشیه, در بیانیه ای گفت. “از 20 مه 440 کارکنان فعال موارد covid-19” این شرکت اعلام کرد.

اما Lim همچنین ترس وقوع است که با تسهیل مردم در محافظه کار جامعه کشاورزی انجام اقدامات پیشگیرانه.

“اگر شما به محلی خارج شده و من می خواهم بگویم 10 درصد از مردم با پوشیدن ماسک و رستوران و … است که باز هستند بسته بندی شده” Lim گفت.

“من ثبت نام حزب جمهوری خواه در راه است,” او اضافه شده است. “اما (مردم) به نظر نمی رسد به دانستن علم در پشت آن است. حتی اگر آنها را ببینید, اخبار, آنها فقط فکر می کنم این همه پر از شکوفه.”

در زندانها مربوط به شش top 25 روستایی شهرستان شیوع بیماری های کروناویروس pinballs از زندگی در محله های مشمئز کننده زندانیان با هشدار دهنده بهره وری و آلوده کردن برخی از نگهبانان که عمل به عنوان یک پل به جهان خارج است.

در کامینز واحد یک زندان ایالتی آرکانزاس مزرعه صدها نفر از موارد در میان زندانیان و نمرات در کارکنان را ساخته اند لینکلن شهرستان عفونت رای در رتبه دوم در میان روستایی شهرستان و سوم بالاترین در کشور است. در اوهایو مواد منفجره شیوع در مریون تادیبی موسسه آلوده 80 درصد از جمعیت زندان و بیش از 160 نگهبانان و کارکنان.

و در سراسر کشور بیش از 29,000 زندانیان دارای آزمایش مثبت و 415 نفر با توجه به داده های جمع آوری شده توسط مارشال, پروژه غیر انتفاعی خروجی اخبار. قانونگذاران خواست آزادی سطح پایین مجرم و بهداشت ، Cory Booker, D-N. J. گفت: قرارداد covid-19 پشت میله های زندان “به مثابه یک حکم اعدام است.”

به اپیدیولوژی و پزشکان این شطرنجی گسترش بود و همه بسیار قابل پیش بینی است. این هرگز سوال که آیا این ویروس خواهد آمار روستایی آمریکا, اما زمانی که.

اوایل دو سیگنال هشدار blared از طرف مقابل از این کشور است.

در Blaine County, Idaho, جمعیت 2,200 یک شیوع تحریک سالانه هجوم گردشگران ثروتمند به دنبال دامنه های اسکی تبدیل این منطقه رفت و آمد مکرر به یکی از اولین روستایی نقاط داغ. عفونت نرخ افزایش یافت و در یک نقطه در اواخر ماه مارس به بالاترین میزان در کشور است.

که در همان ماه بیش از 2000 مایل دور, ویروس شروع به محاصره در جنوب غربی گرجستان است. بسیاری بر این باورند که معرفی خوبی با حضور Dougherty County, مراسم تشییع جنازه یک رویداد است که به زودی منجر به بسیاری از مجالس ترحیم. از آلبانی بخشداری و مرکز منطقه ای عفونت تابش به مناطق همجوار با وحشی شدت. Covid-19 تا پس از صید در این ایالت جنوب غربی هدف قرار دادن سخت ترین در شهرستان است که اکثریت سیاه با نرخ بالای فقر و کمبود شدید و مراقبت های بهداشتی.

این منطقه نیز رتبه بالا در سی دی های اجتماعی آسیب پذیری شاخص که با استفاده از 15 عوامل اجتماعی از جمله فقر و عدم دسترسی به وسیله نقلیه و شلوغ مسکن برای کمک به مقامات محلی و فدرال شناسایی که در آن مردم بودند “کمتر احتمال دارد به بهبود و بیشتر احتمال دارد به مرگ” در این رویداد یک فاجعه مانند یک طوفان شیمیایی نشت و یا یک بیماری همه گیر.

کمی وجود دارد که نشان می دهد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و یا دیگران با استفاده از این ابزار در این راه حتی به عنوان پیش بینی در مورد مکان هایی مانند Dougherty County آمده اند درست است.

هنگامی که یک گروه از قلب و عروق در دانشگاه اموری در مقایسه با نرخ covid-19 اجتماعی آسیب پذیری شاخص های رتبه بندی همپوشانی آشکار بود.

“اساسا نتايج نشان داد که به عنوان آسیب پذیری اجتماعی شاخص افزایش بروز covid افزایش در آن استان ها – به طور کلی به طور قابل توجهی تا و غیره را مورد مرگ و میر” گفت: Arshed علی Quyyumi مدیر اموری بالینی قلب و عروق موسسه تحقیقات.

“ما در حال غرق با بیماران در حال حاضر” گفت: Lim در اوکلاهما که در آن Texas شهرستان رتبه بالا در شاخص است. او گفت: بیمارستان محلی را درخواست برای بهتر تست رفته اند تا حد زیادی توجهی نشد.

“یک ماه پیش ما عملا نمی تواند آزمون هر کسی” او گفت:. “در نهایت یک هفته پیش ما شروع به گرفتن تست کیت.” گارد ملی در حال حاضر می آید هر روز را انتخاب کنید تا نمونه ها و درایو آنها را در پنج ساعت به یک آزمایشگاه در دانشگاه ایالتی اوکلاهما در استیلوتر. در آن طول می کشد سه تا چهار روز برای دریافت نتایج.

زمانی که لیم همکار به دنبال خرید سریع تست از آزمایشگاه شرکت توسعه یافته است که آنها را نماینده شرکت پاسخ داد که این آزمونها در حال محفوظ است برای تعیین “نقاط داغ” که شامل نمی شود Texas شهرستان است.

“ما تحت سخت و تخصیص شناسه در حال حاضر خط تولید محصول در دسترس نیست در این زمان” نماینده ابوت تست تشخیص نوشت: در یک ایمیل نوشته شده توسط پست. “ما در حال کار برای اولویت بندی تحویل COVID-19 آزمون به نقاط در ایالات متحده که در آن آزمایشات مورد نیاز بیشتر است.”

مورگان ایالت کلرادو نیز رتبه بالا در آسیب پذیری اجتماعی شاخص. شهرستان 28,000 نشسته در چمن زار وسیع در ایالت شمال شرقی گوشه. Coronavirus بود آهسته می رسند اما پس از آن انجام یخچال تریلر بود نه چندان دور در پشت.

تلفن همراه morgues شد ثابت در نیویورک در ماه گذشته سیگنالینگ وخیم, وضعیت: بیمارستان بودند که به معنای واقعی کلمه پر از اجساد مردگان. به عنوان مورگان شهرستان نرخ مرگ و میر شات های بیشتر از هر جای دیگری در دولت مشابه تریلر کشیده به شهر و پارک شده در پشت کلانتر ،

“من شده است که در پزشکی قانونی و سردخانه خدمات برای 50 سال و من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این. تا کنون گفت:” همین موبائل lg به پزشکی قانونی شهرستان و صاحب یک محلی کفن.

وقتی از شیوع بیماری است متزلزل جامعه آلوده کردن بیش از 150 در دو پردازش مواد غذایی گیاهان و کشتار 20 در خانه سالمندان. قبل از ویروس شهرستان دیدم چهار یا پنج مرگ و میر یک هفته اما به عنوان گسترش بیماری “ما انجام شد چهار پنج مرگ و میر در روز” Heer گفت.

این منطقه کارخانه ها از جمله گوشت و لبنیات گیاهانی که شد داغ لکه را به خود جذب هزاران نفر از کارگران مهاجر وام صندلی شهرستان فورت مورگان شهر بزرگ تنوع. برخی از با هم زندگی می کنند به اشتراک گذاری اتاق ها در خانه های کوچک که در آن ویروس به راحتی گفت موبائل lg.

“این یک چالش,” او گفت: “از آنجا که ما نمی باید تجهیزات و منابع مانند شهرستانها انجام دهد.”

در دانشگاه مرکز پزشکی نبراسکا را covid-19 واحد در اوایل ممکن است, متخصص بیماری های عفونی آنجلا هیولت شد دیدن بیشتر بیماران هر روز بسیاری از آنها منتقل به مراقبت از خود را از کوچک و روستایی و بیمارستان مجهز به بیمار رسیدگی به چنین له به تازگی بیمار است.

در نبراسکا بدترین شیوع نشده است در لینکلن یا اوماها, دولت, پایتخت و بزرگترین شهر آن اما در بسته بندی گوشت می آمد شهرستانهای استان است. خارج از این دو شهر وجود دارد که تنها دو بیماری های عفونی متخصص در دولت است.

که رایج کمبود. مقامات بهداشت برآورد کرده اند که مناطق شهری را بیش از دو برابر تعداد پزشکان سرانه به عنوان مناطق روستایی و بیش از 8.5 بار تعدادی از متخصصان است.

و در بسیاری از مناطق وجود دارد هیچ بیمارستان برای صدها مایل در نتیجه تعطیلی میان خرد کردن فشارهای مالی. از سال 2010 130 بیمارستان های روستایی باید درهای بسته خود را به طور مداوم مطالعه از دانشگاه کارولینای شمالی.

“این باعث می شود آن را بسیار ساده برای موارد coronavirus واقعا غالب شدن سیستم مراقبت های بهداشتی در آن جوامع کوچکتر” هیولت گفت. “کوچکتر بیمارستان باید موانع مهم در زمان عادی. این تأکید همه چیزهایی که در حال حاضر در جریان است.”

آن را یک سال خوب برای پسران بسکتبال در Decatur County, Indiana, که در آن دو دبیرستان محلی سوار برنده فصل به مقطعی مسابقات عنوان بازی در اوایل ماه مارس. فیلمهای matchup در شهرستان 27,000 جلب هزاران نفر گفت: Sean دوربین, دکتور سلامت عمومی آمادگی هماهنگ کننده.

او و سه تن دیگر وقت county سلامت کارگران ترسیم چندین عفونت به آن بازی. و از وجود او گفت: وجود 20 40 و سپس 80. در حال حاضر, Decatur, میان کشور, بالا از 30 شهرستانها در مرگ و میر سرانه.

این دقیقا همان چیزی است که دوربین می ترسید او به عنوان خوانده شده اخبار و گزارش در ماه ژانویه مرموز اما بسیار مسری ویروس ravaging آسیا و خزنده stateside. او به زودی از جیبش خود گرد و خاکی ابولا دبستان طرح و بازنویسی آن را به جا این جدید در حال ظهور بیماری است. شهرستان بود سریع به عمل به اجرای محدودیت های قبل از دولت فرماندار موظف آنها.

در عین حال coronavirus بود در حال حاضر وجود دارد.

“ما تا به حال ما اولین مورد مثبت و در مدت کوتاهی پس از, همه چیز آغاز شده خونتان,” دوربین گفت. “این فقط رفتن به بالا و بالا و بالا. آن سر به فلک کشید.”

این ویروس به خانه های سالمندان, کشته شدن تعدادی از ساکنان وجود دارد و در جاهای دیگر که شرایط مانند دیابت و بیماری قلبی که اجرای بالا در منطقه است. Durbin می دانستم که بسیاری از شهرستان 31 قربانیان; یک دوست نزدیک بود.

“به عنوان یک جامعه کوچک, آنچه است که خط در ‘For Whom the Bell Tolls’? “هر مرگ انسان کاهش می یابد من'” Durbin گفت, به نقل از جان دان شعر. “اگر من نمی دانم هر مرگ اگر من آنها را نمی دانم شخصا – و من می دانستم که بسیاری از آنها را شخصا – شما همیشه می دانم کسی که می داند که آنها را در یک جامعه این اندازه.”

سلامت رسمی گفت: این شهرستان انجام یک کار خوب و آماده شدن برای مبارزه با این ویروس به خصوص با کمی فدرال کمک های اولیه در.

“ما نمی باید به منابع من تا به حال بسیاری محقر محموله” Durbin گفت: با اشاره به استراتژیک ملی ذخایر.

این شهرستان با دریافت کمتر از 50 لباسهای حدود 100 N95 ماسک و یک جعبه دستکش بود که در حال حاضر باز زمانی که آن را وارد. او تا به حال به استفاده از یک منقضی شده جعبه N95s ذخیره شده در وزارت بهداشت و درمان ساختمان از سال 2008 H1N1 پاسخ.

Durbin عصبی است در مورد ایندیانا را بازگشایی, اما در حال حاضر عفونت های جدید و مرگ و میر را کاهش یافته است. شیوع این بیماری به نظر می رسد تحت کنترل است. هنوز هم او شگفتی پرسیدن سوالاتی که ممکن است به امد و شد زیاد مقامات در سراسر کشور در هفته آینده.

“من احساس می کنم ما با هم یک طرح واقعا خوب است, اما, هنوز, هنگامی که شما تمام است که شما فقط تعجب چه چیز دیگری می توانم انجام داده اند؟'” Durbin گفت.

“من رفتن به رختخواب هر شب و من فکر می کنم” چه می توانم انجام داده اند متفاوت امروز به سهولت برخی از درد و رنج؟'”

– – –

واشنگتن پست ژاکلین دوپری و دن Keating کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>