یک کلاس جنگ ؟ یک قدرت جهانی تغییر ؟ یک جهان جدا شده? چگونه کارشناسان آینده پس از coronavirus.

چه خواهد شد “عادی” بود پس از coronavirus? کارشناسان تصور کنید در یک جهان متفاوت است.

هفته های آینده نگه دارید مقدار زیادی از عدم قطعیت به عنوان جهان قرقره از این بیماری همه گیر کوروناویروس اما برخی از کارشناسان در حال حاضر فکر کردن در مورد چگونه بحران کنونی را تحت تاثیر جامعه برای سال آمده است.

یک گزارش از شرکت Deloitte و Salesforce منتشر شده در این ماه ارائه چهار سناریو برای آینده سه تا پنج سال — و همه آنها به یک داستان جهانی تغییر توسط ویروس با قصد کمک به رهبران آماده برای انواع احتمالی آتی.

“حتی در بهترین سناریو به نظر می رسد بسیار بد” روند کارشناس و سخنران اصلی دانیل لوین گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

به جای ساخت خاص پیش بینی حالات در “جهان تعمیرشده توسط COVID-19” گزارش تمرکز بر آنچه ما نمی دانیم که در این زمان اندرو بلو — مدیر عامل شرکت Deloitte Consulting و یک رهبر در این پروژه گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

هنگامی که زندگی به حالت عادی بازگشت ؟ متخصص می گوید ما تست شده است بیش از حد پشت به دانستن در انتظار موج دوم از موارد

نتیجه نهایی: یک عمدا فازی تصویر از چندین آتی ممکن است متفاوت بر اساس چه چند مجهولی — مانند این مدت از همه گیر — گشوده است. کسانی که ممکن است در آینده برجسته روند که ممکن است به زودی تعریف زمان ما.

در یک انتهای طیف: کوتاه مدت همه گیر است که خمیر کوچک و متوسط کسب و کار. آن برگ مصرف کنندگان — ممنون یک بار دیگر جمع آوری با دوستان و عزیزان و همکاران در فرد — reevaluating برخی از آنها قبل از همه گیر عادات.

در انتهای دیگر: طولانی مدت تقریبا غیر ممکن است حاوی ویروس است که برگ های جهان جدا بی اعتقاد و درد و رنج.

لوین بود که نه درگیر با این پروژه گفت: این گزارش با نزدیک شدن دشوار است به دنبال از سال آینده راه حق. در حالی که هیچ یک از حالات ذکر شده در گزارش به احتمال زیاد به تابه به عنوان نویسندگان آنها را تصور کنید امروز لوین گفت: آینده احتمال برگزاری ترکیبی از آنها.

در اینجا نویسندگان چهار سناریو:

عبور از طوفان

در این آینده ممکن است ما مبارزه با این ویروس می رود بهتر از حد انتظار — اما هنوز هم در بزرگ اقتصادی مقرون به خصوص طبقه متوسط و کسب و کارهای کوچک.

این بیماری همه گیر “برگ علامت آن در جامعه است اما تغییر نمی کند همه چیز” Blau گفت.

دولت برنامه ای برای مهار این ویروس به طور کلی کار و شهروندان با رعایت اقدامات است. این موفقیت منجر به اعتماد بیشتر در ما نهاد اما کلاس تنش بجوش و خروش آمدن به پایین و وسط کلاس تحمل فشار اقتصادی آسیب.

چه ممکن است زندگی بود در این آینده ؟ در بسیاری از راه های روزانه زندگی باقی خواهد ماند نسبتا پایدار Blau گفت. زندگی تحت مستند به یاد بسیاری از مردم در مورد ارزش جامعه و همراهی است. هفته افزایش teleworking و خرده فروشی آنلاین منجر خواهد شد بسیاری از مردم به تغییر برخی از رفتارهای خود را.

طلوع آفتاب در شرق

نویسندگان توجه داشته باشید احتمال این که چین و شرق آسیا شهرستانهای خواهد بود قادر به مدیریت این ویروس به طور موثر از طریق آنچه کشورهای غربی ممکن است به عنوان سنگین دست تاکتیک.

به شدت اجرا مستندات و فن آوری نظارت نشان داده اند وعده های چندگانه در کشورهای شرق آسیا’ مبارزه با ویروس. اگر کشورهای غربی’ ناهموار واکنش نشان میدهد کمتر موثر قدرت های جهانی می تواند تغییر به چین و همسایگان آن, نویسندگان این باورند.

چه ممکن است زندگی بود در این آینده ؟ سیاسی اثرات این سخت به سنجاق کردن برای چه افتضاحی اگر چه او مظنون شرقی در کشورهای آسیایی خواهد بود نگاه کرد به عنوان یک مثال مثبت در چگونه دولتهای غربی در حال اجرا است. بیشتر به او روشن: رابطه ما با تکنولوژی می تواند تغییر کند. برای سال های بسیاری از مردم برگزار عمیق نگرانی های حریم خصوصی و سوء ظن از هوش مصنوعی است. اگر تکنولوژی نشان میدهد ارزشمند ما در مبارزه با ویروس کسانی که درک تکامل می تواند.

خوب شرکت

این سناریو را تصور جهانی که در آن بسیاری از عوامل مانند شدت بیماری و اثرات اقتصادی — نه به عنوان بد به عنوان آنها می تواند اما تنها به این دلیل که شرکت های پا تا زمانی که دولت بی اثر شد.

آن را گسترش روند دیده می شود به حدی در امروز — مشارکت بخش خصوصی و دولتی که در آن شرکت های بزرگ گام در زمانی که دولت نمی تواند مسئولیت رسیدگی به بحران به تنهایی. وجود موضوعات از این در اخبار روزانه امروز: شرکت های با تکنولوژی تثبیت شکسته هواکش برای دولت; اپل و گوگل در حال توسعه نرم افزار برای کمک به مبارزه با این بیماری همه گیر.

چه ممکن است زندگی بود در این آینده ؟ شرکت ها را حتی بزرگتر نقش مهمی در زندگی ما از آنها در حال حاضر انجام و بلو مظنون ما خواهد آمد تا در آغوش که از این شرکت ها به ما کمک کرد تا از طریق بحران است. این گزارش می گوید این در آینده می تواند منجر به یک دوران مسئولیت شرکت های بزرگ بیشتر و اعتماد است.

گرگ تنها

این است که در آینده “هیچ کس می خواهد به اتفاق می افتد” Blau گفت. این سناریو می تواند اتفاق می افتد اگر ویروس ثابت می کند غیر ممکن است شامل و در طولانی مدت امواج در سراسر جهان است.

“نصب مرگ و میر ناآرامی های اجتماعی و اقتصادی سقوط آزاد تبدیل شدن به برجسته” این گزارش می گوید.

به عنوان یک نتیجه, سازمان ملل به نوبه خود به سمت داخل و محدود کردن تماس با جهان خارج در جهت منافع امنیت ملی است. این آینده ای که در آن حتی متحدان احساس می کنند نمی توانند به یکدیگر اعتماد است.

چه ممکن است زندگی بود در این آینده ؟ کشورهای مختلف را به احساس اثرات روش های مختلف اما بلو تصور ما می خواهم زندگی می کنند در کمتر متصل کمتر اعتماد به کمتر مرفه جهان متمرکز در بقا. آن را یک “تاریک سناریو” که در آن فن آوری است که استفاده می شود برای نظارت و کنترل سازمان ملل محدود کردن تجارت با یکدیگر و پارانویا است مشترک میان شهروندان است.

آیا هر یک از این حالات در واقع اتفاق می افتد ؟

خبر خوب: آینده نوشته نشده, هنوز, و ما می گویند که چگونه آن را بازی می کند.

نویسندگان گزارش ذکر شده که چگونه شهروندان از سازمان ملل در پاسخ به بحران به عنوان یکی از بالا گمنام. سازمان ملل که با هم کار کنند و “فکر می کنم بزرگ و سریع عمل می کنند” کرایه خواهد شد بهتر است آنها پیش بینی کرد.

این حالات در این گزارش به معنای مقابله با شما ممکن است یک واقعیت است که ممکن است تعجب یا ناآرام شما — و این که بخشی از این نقطه Blau گفت. هدف این است که به خوانندگان فکر و ذهنی آماده شدن برای طیف گسترده ای از امکان آتی حتی آنهایی که به نظر نمی رسد شهودی است.

به جای اعتقاد خاص پیش بینی برای آینده او پیشنهاد استقبال از قطعیت همه ما در حال زندگی در این لحظه.

“ما همه تصور آینده” Blau گفت. “هیچ یک از ما در واقع می دانیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>