یک پل بین مرگ و زندگی: اکثر COVID-19 بيمار قرار داده و در هواکش نمی خواهد زنده ماندن

در حالی که فرمانداران شهرداران و مقامات بیمارستان انجام بسیار شایع مرگ و زندگی در تلاش برای به دست آوردن هواکش برای اکثر COVID-19 بیماران اکسیژن-ارائه دستگاه را صرفا به عنوان یک پل از زندگی به مرگ است.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو اخیرا تخمین زده است که تنها 20 درصد از coronavirus بیماران قرار داده شده در هواکش “خواهد آمد.” دنیس کارول که منجر آژانس ایالات متحده برای توسعه بین المللی را بیماری عفونی واحد برای بیش از یک دهه گفت: ایالات متحده آمریکا امروز شاید یک سوم از COVID-19 بيمار در فن زنده ماندن.

اما برای بسیاری از هواکش نشان دادن آخرین شانس خود را.

“اگر شما یکی از یک سوم من شک دارم شما خواهد بود بسیار سپاسگزار است که قابلیت در دسترس بود” کارول گفت.

هواکش نمی رفع بیماری قرار داده است که بیماران آنها, اما آنها می توانند با ارائه پشتیبانی تا زمانی که درمان های دیگر کار می کنند و یا بدن بیمار غلبه بر این بیماری است. پزشکان و مصمم به استفاده از ابزار در اخرین تلاش برای نگه داشتن بیماران زنده است.

در Lenox Hill بیمارستان در منهتن در شرق فوقانی جانبی “امید huddles” اجازه می دهد اورژانس کارکنان را یک لحظه در میان درد و رنج به بحث در مورد پیروزی های کوچک – مانند موفق “extubations” هنگامی که بیماران می گرایند از ماشین آلات.

“هدف ما این است که برای نجات بیشترین تعداد از زندگی ممکن است در عین حال واقع بینانه هنگام ارزیابی یک فرد شانس زنده ماندن” گفت: Robert Glatter یک پزشک اورژانس در Lenox Hill.

“خرید زمان” برای بیماران مبتلا به کروناویروس

یک هواکش با استفاده از “فشار مثبت” برای ضربه هوایی به ریه ها از طریق یک لوله قرار داده شده در بیمار بینی یا دهان نقل مکان کرد و به راه هوایی. دراز مدت تهویه می تواند شامل لوله معرفی شده از طریق لوله. بیماران به طور کلی بازدم خود را, اما گاهی اوقات ونتیلاتور کمک می کند تا با آن نیز هست.

“هواکش واقعا نمی هر گونه درمانی سهم” گفت: Ogbonnaya Omenka استادیار و متخصص بهداشت در دانشگاه فلوریدا warrington کالج داروسازی و علوم سلامت. “آنچه را که آنها در اصل ارائه حمایت از زندگی و خرید زمان برای بیمار است.”

برخی از بیماران ممکن است در یک ونتیلاتور تنها برای چند ساعت یا چند روز اما کارشناسان می گویند COVID-19 بیماران اغلب باقی می ماند در هواکش برای 10 روز یا بیشتر.

طولانی مدت از لوله گذاری تراشه است که اغلب مربوط به بدتر شدن سندرم زجر تنفسی حاد, ARDS. و بیمارانی که باید مسائل را با کلیه ها و یا ارگان های دیگر در علاوه بر این به ریه ها باقی بماند انتوبه برای مدت زمان طولانی تر.

ملیسا نولان, یک متخصص بیماری های عفونی و استاد دانشگاه کارولینای جنوبی گفت: مردم در هواکش تمایل به بیشتر بیماران بدحال و اغلب در حال دریافت کلیوی یا قلبی عروقی مکانیکی پشتیبانی است که می تواند پیچیده تر بیشتر شانس خود را بازیابی.

وجود خطرات مرتبط با هواکش. به تنفس مصنوعی انجمن گاهی اوقات اجازه می دهد می تواند میکروب ها را وارد ریه ها باعث عفونت. اما برای این بیماران هیچ جایگزین وجود دارد.

“تهویه و لوله گذاری تراشه در حال حاضر ما بهترین ابزار برای درمان ریوی تظاهرات COVID-19 – و اغلب پزشکان “تنها انتخاب” با توجه به کمبود موثر دارو درمان نولان گفت.

تلاش برای هواکش: ‘جعبه مقوا نوار اسکاچ و سیم عدل بندی’: امریکا یک کمبود

موقت هواکش: ‘آن تصور نیست اما آن کار می کند: می سی سی پی, پزشکان ایجاد موقت هواکش

Glatter گفت: این غیر ممکن است به دقت پیش بینی کند که چگونه بسیاری از روز هر کسی که انتوبه خواهد نیاز به استفاده از دستگاه تنفس مصنوعی. آن را در نهایت بستگی به بیمار درجه ریه دخالت او گفت:.

“واقعیت این است که دیگر یک فرد باقی می ماند انتوبه شانس را برای زنده ماندن کاهش می یابد” Glatter گفت. “به سادگی قرار دادن آنها قادر به گرایند ونتیلاتور.”

اوایل COVID-19 علائم می تواند شامل تب ، سرفه خشک و تنگی نفس. بسیاری از بیماران در اصل درمان خود را در یک زن و شوهر هفته. برای برخی از این چالش به ریه ها می شود حیاتی است.

دکتر Marjorie جنکینز دین از دانشگاه کارولینای جنوبی دانشکده پزشکی گفت که بدون پنکه COVID-19 ناشی از ARDS است “یکنواخت کشنده است.”

“پزشکان در خط مقدم برای صرفه جویی در زندگی می کند و نه اجازه می دهد تا بیماران دچار مرگ وحشتناک,” او گفت:. “یک مرگ که می آید از طریق آهسته خفگی دردناک برای, دقیقه, ساعت, شاید روز.”

پزشکان فاقد گرانول جزئیات” این بیماری را ارائه دوره و نتایج جنکینز گفت. اما چگونه یک بیمار معاملات با ویروس به نظر می رسد به عنوان یک تابع از پاسخ سیستم ایمنی بدن و ژنتیک و زیست محیطی و عوامل شیوه زندگی مانند سیگار کشیدن همراه با دیگر شرایط, او گفت:.

بیماران مبتلا به بیماری های زمینه ای مانند فشار خون و دیابت و چاقی و بیماری مزمن ریه آسم و آپنه خواب و بیماری های قلبی عروقی هستند در معرض خطر بالاتر برای “عواقب نامطلوب” و در نتیجه به احتمال زیاد نیاز به تهویه مکانیکی خود را به عنوان بیماری پیشرفت Glatter گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن وزن بیشتر محرک چک: بعد از coronavirus بسته کمک

نژادی و نابرابری: مردم سیاه و سفید هستند به شدت در حال مرگ از coronavirus

نتیجه برای این بیماران است که بر اساس نحوه پاسخ آنها به درمان های خاص و اقدامات نه فقط ونتیلاتور خود Glatter گفت. ونتیلاتور او گفت: فقط یکی از جنبه های کلی احیا بیمار است.

“هواکش در حال صرفه جویی در زندگی در سراسر جهان در طول این جهانی و همه گیر” جنکینز گفت. “پرسنل پزشکی آموزش دیده برای انجام همه چیز ممکن است برای نجات یک زندگی است. این هیچ تفاوتی ندارد.”

تلاش برای امن تر هواکش

برخی از بیمارستان ها از جان گذشته برای بیشتر هواکش. دانشگاه می سی سی پی, مرکز پزشکی است ساختمان خود را با استفاده از شلنگ باغ لامپ تایمر و دیگر ابزارهای موجود در فروشگاه سخت افزار محلی. پزشکان در نیویورک کوه سینا سیستم بهداشت و درمان باید repurposed ماشین آلات مورد استفاده در درمان آپنه خواب است.

جنرال موتورز این هفته اعلام کرد 500 میلیون دلار برای مقابله با ایجاد 30,000 هواکش ملی ذخایر و فورد متعهد به 50,000 هواکش در 100 روز. کالیفرنیا شد و در میان کشورهای ارائه هواکش به ملی ذخایر ارسال 500 – در این شرط که آنها را دریافت کنید آنها را در صورت نیاز بعد.

جنکینز همچنین با این نسخهها کار برای Prisma سلامت نه برای سود سازمان بهداشت در کارولینای جنوبی که همکاری با دیگران به منظور توسعه یک دستگاه است که اجازه می دهد تا یک دستگاه تنفس مصنوعی تقسیم می شود بین دو نفر. این دستگاه تایید شده توسط FDA فقط در دو هفته. هدف: دو تهویه ظرفیت “برای جلوگیری از ما در خط مقدم پرسنل از نیاز به تماس از کسی که زندگی می کند و یا می میرد.”

اکثر ونتيلاتور در بيماران تحت نظارت در ICU متصل به مانیتور که اندازه گیری علائم حیاتی از جمله فشار خون و ضربان قلب و تعداد تنفس اکسیژن اشباع و همچنین ردیابی و اندازه گیری اثرات ونتیلاتور خود را در فرد قلب و ریه ها. هواکش به خصوص برای موارد COVID-19 شامل بسیار آموزش دیده در بخش مراقبت حرفه ای – متخصص بیهوشی و پرستاران و درمانگران تنفسی.

فلوریدا مسافران با کروناویروس بازدید 46 ایالات متحده قبل از تشخیص

ارائه کافی کارکنان در حال تبدیل شدن به یک مشکل به عنوان COVID-19 بيمار پایمال بیمارستان Omenka گفت. و بیشتر از آن مراقبت های بهداشتی حرفه ای در برخورد با این بیماری بسیار مسری هر روز در حال تبدیل شدن به بیماران است.

“سیستم مراقبت های بهداشتی است که به طور فزاینده ای بر دوش” Omenka گفت. “با نمایی افزایش موارد و تخلیه خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران سطح مراقبت در بخش مراقبت ممکن است به خطر بیافتد.”

کمبود تخت ICU برای یک بیماران نیز مشکل اما نه غیر قابل عبور یک Glatter گفت. تقاضا برای ونتیلاتورهای ICU پرستاران و پزشکان برای مراقبت از این بیماران بدحال تر است, فشار دادن, او گفت:.

“ما می توانید خلاق و ایجاد فضا برای موقت ويژه به جای کمک به تهویه بیماران” Glatter گفت.

موقت ICU, تخت, خانگی, هواکش – همه بخشی از نبرد بی امان بین دنیای پزشکی و یک بیماری همه گیر است که به ارمغان آورد و جهان را به زانو درآورد.

“بهداشت حرفه ای و بیمارستان ها در حال انجام خود را به صرفه جویی در زندگی می کند در طول این بیماری همه گیر” جنکینز گفت. “هر فرصت به اهرم منابع ما در حال کاوش و مشغول اند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>