سیاه birdwatcher خواسته یک زن به دسته سه تایی سگ او در پارک مرکزی. او به نام پلیس به جای.

مسیحی کوپر بود و پرنده نگری در اعماق جنگل از منهتن پارک مرکزی زمانی که او متوجه سرکش cocker spaniel حفر بوته زار در اطراف او.

بسیاری از پرندگان او نقاط آمده برای متراکم گیاهان به طوری که او با نزدیک شدن به سگ صاحب اوایل روز دوشنبه با یک درخواست: می تواند او را تا دسته سه تایی سگ به عنوان پارک قوانین مورد نیاز است ؟

مرگبار تعقیب: دوچرخه سوار, بی گناه, راننده کشته در پایان تعقیب و گریز پلیس در شمال هوستون

امی کوپر گفت که او خواهد بود تماس با پلیس به جای.

“من قصد دارم برای گفتن آنها وجود دارد یک آفریقایی آمریکایی تهدید زندگی من” سفید زن به او گفت بیرون کشیدن آی فون خود را و شماره گیری 911.

کمتر از 24 ساعت بعد پس از یک ویدئو از ارز خود را آنلاین رفت او دهکدهای از دست سگ او او گمنامی و به طور موقت کار خود را – آخرین حادثه در یک مدت طولانی و بیش از حد آشنا الگوی سفید مردم در تماس با پلیس از روی مردم سیاه و سفید برای هر تعداد از فعالیت های روزمره: Barbecuing. بازی گلف. شنا کردن در یک استخر.

زمان برای اضافه کردن یک جدید, هوای آزاد, تفریح و سرگرمی به این لیست: پرنده نگری.

“من فکر نمی کنم وجود یک آمریکایی آفریقایی تبار فرد در امریکا کسی که تجربه چیزی شبیه به این در برخی از نقطه” مسیحی کوپر 57 ساله علم ویرایشگر گفت واشنگتن پست در مصاحبه. “من خجالتی نیست و دور از مقابله با scofflaw زمانی که من آن را ببینید. این پارک خواهد بود غیر قابل استفاده – و نه فقط به ما birders اما برای هر کسی که لذت می برد از زیبایی است.”

مسیحی کوپر – که مربوط است به امی – بدست کرده بود تا در اوایل روز یادبود به سر به ربط به شدت پوشیده شده از درخت بخش از پارک مرکزی طراحی شده شبیه به یک باغ. با آن سنگی رخنمون و ضخامت تاج منطقه باعث می شود برای یک دعوت به خصوص توقفگاه بین راه برای پرندگان خود به سوی شمال مهاجرت, او گفت:.

مشتاق مرغدار از دوران کودکی کوپر بوده است ساخت سفرهای روزانه در هفته های اخیر به زیرچشمی نگاه کردن در غاز وحشی توقف برای برخی از پناه از بناهای شهری. در هفته های اخیر, scarlet tanagers, ovenbirds و به خصوص گریزان عزاداری warblers کرده بود همه به دنبال بیرون مرغی واحه.

رمان coronavirus تعطیل این شهرستان بهار همراه با آن مشغول سگ اجرا می شود. مقامات می خواستم اطمینان حاصل شود انسان خود را اقامت داشتند شش فوت از هم جدا و بی هدفی – در حال حاضر گاه به گاه هدف سست توله سگ یک سگ زمین بازی.

چهار مجروح: راننده شارژ عمده زیر را سقوط فرود آمد که چهار نفر در بیمارستان

در حدود روزانه او دیده بود به راه انداخته pooches حفر کردن خاک باعث خرابی ظریف زیستگاه و اخلال در پرندگان است. او اغلب خواسته غافل صاحبان مهار حیوانات خانگی خود را گاهی اوقات در دوربین, او گفت:, و او به اجرا در اطراف برخی از رفتار سگ برای این منظور بسیار. صبح روز دوشنبه بود و هیچ تفاوتی ندارد.

حدود 7:30 صبح او خال خال داد و بیداد کن, 2-year-old هنری چرا از طریق قلم مو خود را به عنوان انسان یک بانکدار سرمایه گذاری در شلوار یوگا و یک ماسک صورت ایستاده از سمت راست توسط یک نشانه و گفت همه سگ باید بند زده.

هنگامی که مسیحی کوپر از او خواست به پیروی از قوانین او خودداری کرد. او را نگه می دارد رفتار سگ در دست noncompliant صاحبان حیوان خانگی, او گفت:, و سعی کردم به بازی شیر یا خط یکی به سگ.

به عنوان او شروع به ضبط او را تهدید به پلیس تماس بگیرید.

که در آن نقطه او گفت: پست او تنها یک گزینه است. “من می تواند به دلیل تهدید و اذیت کردن, اسپرم به او,” او گفت: “من قصد ندارم به شرکت در خود من غیرانسانی.”

“لطفا تماس پلیس,” او گفت ، “لطفا به آنها بگویید آنچه شما می خواهم.”

او فرض به طور فزاینده ای با صدای بلند از طریق تلفن است که برخی در رسانه های اجتماعی ساخته شده صدای او را به عنوان اگر او بود که از لحاظ فیزیکی مورد حمله قرار. در عین حال او پیچیده شده در یک دسته سه تایی آبی در اطراف هنری به ظاهر خفگی yelping سگ قبل از قطع آن ،

یک سخنگوی اداره پلیس نیویورک گفته است که افسران در پاسخ به یک گزارش از یک حمله در ربط در 8:10 صبح دوشنبه. زمانی که آنها وارد صحنه شدند آنها تنها یک زن و صادر شده بدون احضار و بازداشت.

امی کوپر بلافاصله پاسخ به یک تماس و ایمیل درخواست نظر از پست. اما صحبت کردن به WNBC او ارائه شده عذرخواهی به مسیحی کوپر و خانواده اش.

“این غیر قابل قبول بود و من متواضعانه و به طور کامل با عذرخواهی از همه کسانی که دیده می شود که تصویری هر کس که به جرم” او گفت: ایستگاه تلویزیونی شنبه شب. “هر کس که فکر می کند من در نور پایین – من درک می کنم که چرا آنها انجام دهد.”

سپس آن را به نظر می رسد بیش از حد دیر است.

همانطور که از بامداد سهشنبه این ویدئو مشاهده شده است نزدیک به 20 میلیون بار. او و کارفرما و سرمایه گذاری شرکت فرانکلین تمپلتون گفت: آن را قرار داده بود او در مرخصی اداری. حیوانات نجات که در آن او به تصویب هنری گرفته بود او را به عقب. به عنوان برخی در رسانه های اجتماعی به نام برای رسیدگی به او کار گذشته با همکاران #FireAmyCooper روند در توییتر.

آنها ذکر شده مورد امت تیل و “کشتن مرغ مقلد” که هر دو نمونه از اتهامات نادرست ارائه شده توسط زنان سفید در سیاه و سفید مردان است. بسیاری از جمله مسیحی کوپر خود با اشاره به مورد Ahmaud Arbery سیاه هل دهنده که به ضرب گلوله کشته شد و کشته در گرجستان توسط یک گروه از مردان سفید پوست در اوایل این سال 74 روز قبل از هر کسی دستگیر شد.

اما مسیحی کوپر نیز گفت: همه چیز در حال حاضر رفته بیش از حد است. در طول یک بیماری همه گیر همه ما نیاز به kinder به یکدیگر و احترام به قوانین.

“من علاقه مند به پیامدهای” او گفت:. “این مایه تاسف است چه اتفاقی افتاده است. وجود دارد قطعا مرور در قضاوت. اما او با قرار دادن سگ در دسته سه تایی و من نیازی به دیدن هر چیز دیگری به او اتفاق می افتد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>