25-ساله, معلم, درگذشت, پس از ساعت انتظار در ER. او نه تنها یکی را دیدم که به تاخیر می اندازد.

میلواکی – شب Tashonna Ward, درگذشت, Froedtert کارکنان بیمارستان نمی بررسی علائم حیاتی او را به عنوان اغلب به عنوان آنها باید پس از او وارد ER با درد قفسه سینه و تنگی نفس فدرال اسناد و مدارک نشان می دهد.

بخش 25 سال بعد مراقبت از معلم, صرف بیش از دو ساعت انتظار برای دیدن یک دکتر در Froedtert در Jan. 2.

او سمت چپ برای پیدا کردن سریعتر مراقبت های پس از آن سقوط کرد و جان بیش از یک ساعت پس از ترک ER.

و بخش نبود تنها ER بیمار که نمی دریافت مراقبت او قرار بود به.

پس از مرگ او فدرال بازرسی از Froedtert یافت ER کارکنان موفق به بررسی های متعدد بیماران به عنوان اغلب به عنوان آنها باید تحت سیاست بیمارستان در طی ماه های دسامبر و ژانویه. حداقل یک پرستار اذعان کارکنان در حال اجرا اواخر با توجه به بازرسی های به دست آمده توسط Milwaukee Journal Sentinel یک درخواست سوابق.

بازرسان یافت کارکنان در اواخر چک کردن علائم حیاتی بخش و شش دیگر بیماران از 20 پرونده آنها بررسی شده است. گزارش بازرسی نمی کند توجه داشته باشید که چگونه این تاخیر تاثیر این بیماران است.

در میان موارد یک بیمار که گرفته بود یک داروی مسکن و الکل در یک اقدام به خودکشی. بیمار علائم حیاتی بودند قرار است به بررسی هر 30 دقیقه اما نمی شد بررسی بیش از پنج ساعت دوره با توجه به گزارش.

برخی از سوابق گم شده بودند بازرسان یافت. در ماه دسامبر یک بیمار به ترک بیمارستان و بدون گرفتن حرارت انتقال خون. هیچ سابقه ای از کارکنان درخواست بیمار به ثبت نام در یک فرم نشان می دهد بیمار قابل درک است که ترک بود در برابر توصیه های پزشکی.

یک Froedtert مدیر پرستاری گفت: بازرسان که کارکنان نمی باید سعی کنید برای گرفتن یک امضای اما بیمارستان به ایمنی بیمار افسر گفت که آنها انجام می دهند.

با وجود ضعیف این مسائل مقامات فدرال در بر داشت بیمارستان را در “قابل قبول” و واجد شرایط برای ادامه دریافت بودجه فدرال.

یک سخنگوی Froedtert نمی خواهد مسائل خاص اما در بیانیه ای گفت که کارکنان “همکاری نزدیک با کیفیت داخلی و منابع خارج از سازمان به آدرس هر شناسایی و نگرانی است.” Froedtert مقامات را مشاهده کنید برنامه ای برای اصلاح هر گونه مسائل به مقامات فدرال.

بخش مرگ شد اخبار ملی داستان آن را به عنوان مسابقه در سراسر رسانه های اجتماعی جرقه مکالمات در مورد مراقبت های اورژانسی برای زنان سیاه پوست, بیماران مبتلا به مشکلات قلبی و همه بیماران رو انتظار طولانی.

مردم در سراسر کشور در ارتباط با پست های Ward ساخته شده در Facebook او قبل از مرگ او به عنوان بزرگ عصبانی در مورد زمان انتظار.

“او همه چیز را او می دانست که برای انجام در قدرت” وارد گفت: پسر عموی, Andrea بخش که گفت پست الهام گرفته از خانواده به صحبت کردن. “که به ما داد ما مبارزه است.”

بخش یک سوار از خواهر او را به Froedtert در Jan. 2 و بررسی در در 4:58 p. m. به گفته او پرونده های پزشکی. کارکنان خود را بررسی علائم حیاتی در 5:02 p. m. و تعیین علائم حیاتی او را باید بررسی شود و هر دو ساعت در حالی که او منتظر برای مراقبت بیشتر.

پرستاران چک نمی Ward علائم حیاتی تا 7:29 بعد از ظهر 27 دقیقه فراتر از زمانی که او باید شده اند بررسی بازرسان یافت. که در اطراف این زمان او به ترک بیمارستان با توجه به Milwaukee County دفتر معاینات پزشکی زیرا او احساس او انتظار بیش از حد طولانی به دکتر مراجعه کنید.

وقتی پرسیده شد که در مورد از دست رفته ارزیابی یک مدیر گفت: بازرسان “آره آنها دیر با توجه به سیاست” در این گزارش آمده.

ER بیماران در صورت تاخیر در سراسر کشور

بسیاری از تاخیر داشت توسط بازرسان در Froedtert تعجب آور نیست گفت: Amy هو اضطراری پزشکی دکتر در تگزاس صحبت می کند که در سراسر کشور در سلامت مسائل مربوط به سیاست. تاخیر یک مشکل ملی, او گفت:.

“ما می دانیم که این اتفاق می افتد با ER ازدحام” هو گفت. “این تعجب آور به هر کسی که با این نسخهها کار در یک ER که این ممکن است اتفاق می افتد.”

هو گفت: تراکم ایجاد می شود در بخشی از مردم با تکیه بر اتاق اورژانس که ممکن است بهتر در خدمت جامعه کلینیک یا متخصصان اما آیا استفاده از این خدمات به دلیل بیمه و یا موانع دیگر.

مطالعات متعدد نشان می دهد ریشه علل ER ازدحام بیش از حد دروغ در جای دیگر در بیمارستان مانند بستری کمبود نیروی انسانی سنگین پذیرش و تخلیه فرآیندهای ناکارآمد آزمایشگاه تست و اعمال جراحی الکتیو تمام در حال انجام در اوایل این هفته. جراحان باید در برابر تغییر زمان اعمال جراحی الکتیو به طور معمول پر سود ترین موارد برای بیمارستان است.

تنگناها نیروی بیماران منتظر در ER حتی پس از آنها پذیرفته شده اند بیمارستان. به نام “شبانه روزی” عمل طول می کشد تا با ارزش اورژانس فضای تخت و افزایش زمان انتظار برای بیماران.

“آنها (بیماران) اغلب هیئت مدیره برای مدت زمان انتظار برای سرمایه گذاری به ویژه هنگامی که بیمه,” هو گفت.

یکی دیگر از تاکتیک به آدرس ازدحام: تبدیل آمبولانس دور و ارسال آن دسته از بیماران به بیمارستان های دیگر. در سال 2014 تیفانی تیت مشغول به کار بود در کالج پزشکی ویسکانسین, آشپزخانه حدود 350 متری از Froedtert را ER, هنگامی که او دچار سکته مغزی.

اما Froedtert بالا به بیمارستان برای درمان سکته مغزی در منطقه شد انحراف بیماران در زمان و تیت گرفته شد و به کمتر واجد شرایط بیمارستان. او بعد از آن درگذشت.

یک Milwaukee Journal Sentinel رسیدگی به آمبولانس انحراف در بر داشت کمتر شناخته شده عمل باقی می ماند به طور گسترده ای توسط بیمارستان در سراسر کشور به خصوص در مناطق شهری با وجود تکرار مطالعات نشان می دهد که آن را حل نمی کند ازدحام می توانید با قرار دادن بیماران در معرض خطر و نامتناسب مضرات فقیر و بیمار و سالمند.

Froedtert و دیگر Milwaukee County بیمارستان توافق برای توقف چرخش به دور آمبولانس و چهار سال پیش.

زمانی که صبر بیش از حد طولانی است

زمانی که ERs دریافت به سر می برند و بیماران ممکن است ترک قبل از گرفتن حیاتی مراقبت.

بخش ابراز سرخوردگی او را در Facebook. در 7:35 بعد از ظهر که شب او نوشت که او می شده است گفت: او ممکن است مجبور به صبر کنید چند ساعت به یک پزشک را ببینید.

“Idk آنها چه می توانید انجام دهید در مورد سیستم اضطراری در freodert (sic) اما آنها لعنت مطمئن شوید که نیاز به انجام کاری” او نوشت. “من اینجا بوده پس از 4:30 چیزی برای تنگی نفس و درد قفسه سینه برای آنها فقط می گویند این دو تا شش ساعت صبر کنید برای دیدن dr.”

Froedtert منتشر فعلی صبر کنید بار در froedtert.com/wait-times.

گذشته بیماران صرف کرده اند به طور متوسط 4 ساعت و 44 دقیقه در Froedtert را اورژانس قبل از بستری به بیمارستان با توجه به داده ها از اکتبر 2017 تا اکتبر 2018 وارد شده توسط ProPublica هر چند زمان متفاوت است به طور گسترده ای بر ضرورت شرایط و زمان ورود.

در حدود 3 ٪ از بیماران در آن دوره چپ Froedtert را اورژانس بدون اینکه دیده می شود با توجه به داده ها. در سراسر کشور حدود 2 درصد.

زمانی که بخش سمت چپ وجود دارد هیچ اشاره ای در پرونده پزشکی از امضای یک فرم نشان می دهد او می روم “در برابر توصیه های پزشکی” و یا هر ذکر از کارکنان او را تشویق به ماندن بگیرید.

بعد از بخش سمت چپ Froedtert کارکنان به نام تلفن همراه خود را و خواهرش را برداشت تا با توجه به معاینات پزشکی گزارش. که نقطه Ward سقوط کرده بود و در حال حاضر در آمبولانس در راه بازگشت به Froedtert. او مرده به زودی پس از.

یک وکیل به نمایندگی از خانواده جفری میچل از کوکران شرکت گفت: تیم او در حال ساخت یک قتل غیر عمدی ادعا می کنند. او گفت: مقامات بیمارستان علاقه مند بودند در میانجیگری است نه برنامه ریزی شده است. یک سخنگوی Froedtert گفت که او نمی خواهد اظهار نظر در مسائل حقوقی.

Andrea بخش گفت: خانواده شده است تماس با دیگران بی شماری که گفت: آنها تا به حال مشکلات مشابه کمک گرفتن در ERs. او تحصیل خود و دیگران در مورد چگونه به شکایت. او می خواهد حرکت منجر به بیش از یک حل و فصل مالی.

“این نه تنها Tashonna,” Andrea گفت. “این است که گسترده تر الگوی از آنچه اتفاق می افتد با ما سیستم مراقبت های بهداشتی.

“اگر وجود دارد هر چیزی خوبی است که می تواند از این فاجعه شاید این است که در آینده مرگ و میر می تواند اجتناب شود.”

دنبال روری Linnane در توییتر: @RoryLinnane.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>