یک زن 101 ساله, بریتیش, مرد مبتلا به کوروناویروس. او مبارزه در آن به مدت دو هفته و برنده در بیمارستان می گوید.

استاوربریج انگلستان — A 101 ساله, بریتیش, مرد به خانه بازگشت و پس از ضرب و شتم coronavirus با توجه به این بیمارستان که او را درمان کرد.

مرد دو هفته را صرف مبارزه با این ویروس در بیمارستان الکساندرا در ردیچ انگلستان با توجه به Worcestershire حاد بیمارستان خدمات بهداشت ملی اعتماد. بی بی سی شناسایی این مرد به عنوان کیت Watson; بیمارستان منتشر شد تنها بیمار اول نام.

بیمارستان مشترک یک عکس از اما واتسون با کارکنان در یک پست که گفت: “خوب انجام می شود به هر کس در بند 12 در الکساندرا بیمارستان برای مراقبت از کیت خیلی خوبی برای دو هفته گذشته.”

کارشناسان بهداشت و درمان و مقامات دولتی به مدت طولانی هشدار داد که ویروس طعمه در افراد مسن قرار دادن یک صد ساله مانند واتسون در معرض خطر بالا.

متی هاپکینز, مدیر اجرایی Worcestershire حاد بیمارستان NHS Trust گفت: “ما خوشحال هستیم که کیت می تواند با خیال راحت تخلیه خانه. این است بزرگ و تقویت روحیه برای ما کارکنان که در حال کار در روز بعد به ارائه بهترین خدمات ممکن برای مراقبت از بیماران ما.”

بی بی سی گزارش واتسون رفت و به بیمارستان برای درمان پس از یک سقوط, اما تست مثبت برای COVID-19 بعد از او یک تب.

اخبار واتسون را بازیابی می آید در همان روز است که از وضعیت بریتانیا رهبر ادامه داد: به, بهبود, با توجه به بیانیه ای. نخست وزیر بوریس جانسون منتقل شد از یک واحد مراقبت های ویژه که در آن او بود که برای درمان coronavirus به یک به طور منظم بخش بیمارستان.

بریتانیا مرگ و میر نزدیک شد 8,000 روز پنج شنبه با توجه به بهداشت عمومی انگلستان افزایش نزدیک به 900 در یک دوره 24 ساعته.

کمک: Joel شانون و کیم Hjelmgaard ایالات متحده آمریکا امروز; Joseph Spector, Rockland/Westchester مجله خبری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>