8:46: تعدادی می شود قوی نماد خشونت پلیس

به روز شده

مینیاپولیس (AP) — همه جنبشهای اعتراضی باید شعار. جورج فلوید را به یک تعداد: 8:46

هشت دقیقه, 46 ثانیه طول زمان دادستان ها می گویند فلوید 46 ساله سیاه دوخته بود به زمین تحت یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو قبل از مرگش در هفته گذشته است.

در این روز پس از خشم معترضان سیاستمداران و عزاداران کشف و ضبط کرده اند در جزئیات به عنوان یک آرام راه به افتخار فلوید در یک زمان عصبانی و گاهی اوقات خشونت و درگیری با پلیس. حتی به عنوان دادستان باید گفت: کمی در مورد چگونه آنها وارد تعداد دقیق آن را سریع رشد کرده به یک قوی نمادی از درد و رنج Floyd — و بسیاری دیگر از مردان سیاه و سفید — را تجربه کرده اند در دست پلیس است.

در بوستون و تاکوما واشنگتن تظاهرات این هفته وضع در خیابان های مرحله بندی “مرگ-ins” دقیقا برای 8 دقیقه, 46 ثانیه است. شرکت ها از جمله ViacomCBS و گوگل استفاده از طول زمان خود را نشان می دهد همبستگی.

در واشنگتن سناتور دموکرات روز پنج شنبه با حضور در کنگره به رهایی سالن برخی ایستاده و برخی از زانو روی سنگ فرش مرمر طبقه برای نزدیک به نه دقیقه سکوت.

عزاداران در یک مراسم یادبود برای فلوید در مینیاپولیس در دوشنبه ایستاده بود و در سکوت 8 دقیقه, 46 ثانیه و خواسته Rev. Al Sharpton به “فکر می کنم در مورد آنچه جورج رفتن را از طریق تخمگذار وجود دارد برای کسانی که هشت دقیقه گدایی زندگی خود را.”

“ما نمی توانیم اجازه این رفتن” او گفت:. “ما نمی تواند نگه داشتن زندگی مثل این.”

توقف کامل 8 دقیقه, 46 ثانیه کمک می کند تا به نوبه خود انتزاعی به واقعیت گفت مونیکا توپ-اعطای بنیانگذار خشونت در بوستون, Inc., که سازماندهی یک شنبه اعتراض که شامل دقیقه سکوت.

“شما پیدا کنید که این زمان بسیار طولانی به کسی که باید خود را به زانو در سمت خود را گردن” کانن-اعطای گفت.

به عنوان او نشد و سکوت او گفت خودش را به فکر کردن در مورد ایمنی از خانواده اش.

“همه نوع از چیزهایی که رفتن را از طریق سر من,” او گفت:. “به طور عمده بود که من مامان و دختر پسر و متاهل هستم به یک مرد سیاه و سفید.”

برخی از قدرت در این شماره می آید از آن قابل توجه ویژگی. در شکایت کیفری شارژ افسر درک چوین در Floyd قتل دادستان ها می گویند آنها می دانند که دقیقا چه مدت فلوید دوخته بود به زمین.

“متهم کرده بود زانو خود را بر روی آقای فلوید گردن برای 8 دقیقه و 46 ثانیه در کل. دو دقیقه و 53 ثانیه از این بود که پس از آقای فلوید بود و غیر پاسخگو” این شکایت آمده است. “پلیس آموزش دیده است که این نوع خویشتن داری با یک موضوع در یک موقعیت مستعد است ذاتا خطرناک است.”

اما این مقایسه ذکر شده در این سند شرح حادثه, بسیاری از, است که در, گرفتار در پورنو مختلف نشان می دهد شمارش. با استفاده از آن چوین او زانو در Floyd برای 7 دقیقه 46 ثانیه از جمله 1 دقیقه و 53 ثانیه پس از فلوید به نظر می رسد برای جلوگیری از تنفس.

دادستان درگیر در این پرونده را ندارد و در پاسخ به سوال در مورد اختلاف.

در روز پنج شنبه جان Stiles سخنگوی دفتر دادستان کل است که منجر به پیگرد قانونی در این مورد گفت: این دفتر به بررسی های اضافی فیلم “از آنجا که اصل شکایت واصل شد.”

“وجود شواهد بیشتری برای بررسی و دفتر دادستان کل است که در ادامه به نقد و بررسی آن,” او گفت:.

دادستان مکرر خود را در جدول زمانی و 8 دقیقه, 46 ثانیه جزئیات اتهامات ظ روز شنبه در برابر دیگر افسران درگیر است.

در این مورد یک دقیقه است و بعید است که عمده حقوقی اهمیت است.

“هفت دقیقه است که یک مدت زمان طولانی برای به زانو در کسی گردن بدون در نظر گرفتن” گفت: Jared فیشمن سابق فدرال حقوق مدنی دادستان. که گفت:, فیشمن گفت: این جزئیات دفاع وکلا را مورد مداقه قرار دادن در دادگاه.

برای کسانی که نگه دارید تا شماره به عنوان بخشی از یک صلح آمیز تماس برای تغییر دقیق در طول زمان است که در کنار نقطه: “باید آن را هرگز اتفاق افتاده است برای شروع با” توپ-اعطای گفت.

آن را نمی خواهد اولین بار است که جزئیات را در زندگی خود را.

پس از سال 2014 مرگ مایکل براون, کلمه گسترش در جامعه است که 18 سال تا به حال دست خود را به نشانه تسلیم بالا برده بود زمانی که او به ضرب گلوله توسط یک افسر پلیس است. شعار “دست ها بالا. نمی شلیک کنید!” به سرعت تبدیل به یک فریاد حمایت طلبی برای معترضان در سنت لوئیس و حومه و در سراسر کشور است.

اما هرگز آن را روشن بود که آیا قهوه ای در واقع دست خود را مطرح. وجود دارد هیچ فیلم یا عکس از تیراندازی. برخی از شاهدان سوگند به هیات منصفه که مطرح شد در حالی که دیگران سوگند یاد آنها نیست. افسر دارن ویلسون شهادت به گراند منصفه که قهوه ای شد شارژ در او با یک دست گره کرده در کنار او و دیگر زیر پیراهن خود را زمانی که ویلسون اخراج کشنده عکس.

چندین معترض گفت: مهم نیست که اگر قهوه ای دست به معنای واقعی کلمه مطرح شد دلیل مرگ او باقی مانده است نمادین از گسترده تر نژادی و بی عدالتی در دست پلیس است.

___

آسوشیتد پرس نویسنده لیزا Mascaro کمک از واشنگتن است. LeBlanc گزارش از بوستون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>