8 گونه از coronavirus در حال چرخش جهان است. در اینجا چیزی است که سرنخ آنها به دانشمندان.

سان فرانسیسکو — حداقل هشت گونه از coronavirus در حال ساخت راه خود را در سراسر جهان ایجاد یک دنباله از مرگ و بیماری است که دانشمندان در حال پیگیری توسط ردپای ژنتیکی خود را.

در حالی که بسیار ناشناخته است, پنهان در ویروس منحصر به فرد میکروسکوپی قطعات وجود دارد سرنخ ها به ریشه های اصلی آن فشار, چگونه آن را رفتار آن را به عنوان جهش ژنتیکی و آن گونه در حال تبدیل شدن به conflagrations در حالی که دیگران در حال مرگ هستند با تشکر از اقدامات قرنطینه.

نشسته اند در یک بار شلوغ و در حال حاضر تقریبا خالی labs محققان که نظارت ده ها تن از پروژه ها به جای تمرکز بر یک هدف: ردیابی زمان سويه از SARS-CoV-2 ویروس است که باعث بیماری COVID-19.

آزمایشگاه در سراسر جهان در حال تبدیل خود را تعیین توالی ماشین آلات بیشتر در مورد اندازه یک چاپگر رومیزی به کار به سرعت در حال تعیین توالی ژنوم ویروس در نمونه های گرفته شده از مردم بیمار با COVID-19. اطلاعات ارسال شده به یک وب سایت به نام NextStrain.org نشان می دهد که چگونه این ویروس مهاجرت و تقسیم به مشابه اما جدید زیرگروه.

بررسی: چگونه مقامات بهداشت فدرال گمراه متحده و از خط خارج بهترین شانس در مهار.

در حالی که محققان احتیاط آنها تنها با دیدن نوک کوه یخ کوچک تفاوت بین ویروس گونه نشان می دهد پناهگاه در محل سفارشات در حال کار در برخی از مناطق و که هیچ یک سویه از ویروس کشنده تر از دیگری است. آنها همچنین می گویند به نظر نمی رسد این گونه رشد خواهد کرد و کشنده تر به عنوان آنها تکامل است.

“این ویروس جهش ژنتیکی آرامی که این ویروس گونه اساسا بسیار شبیه به یکدیگر گفت:” چارلز چیو استاد پزشکی و بیماری های عفونی در دانشگاه کالیفرنیا, سان فرانسیسکو, دانشکده پزشکی.

به SARS-CoV-2 ویروس برای اولین بار شروع به ایجاد بیماری در چین زمانی بین اواسط نوامبر تا اواسط ماه دسامبر. آن ژنوم ساخته شده است در حدود 30000 جفت. انسان در مقایسه با بیش از 3 میلیارد. تا کنون حتی در ویروس ها را متفاوت ترین گونه های دانشمندان دریافته اند تنها 11 پایه جفت تغییرات.

که باعث می شود آن را آسان به نقطه جدید دودمان آنها به عنوان evolve گفت: Chiu.

“شیوع در حال trackable. ما باید توانایی برای انجام تعیین توالی ژنومی تقریبا در زمان واقعی ببینید که چه گونه و یا دودمان در گردش,” او گفت:.

تا کنون بسیاری از موارد در ساحل غربی ایالات متحده مرتبط هستند به فشار برای اولین بار شناسایی شده در واشنگتن است. آن ممکن است از یک مرد بود که در ووهان چین به ویروس’ کانون و به خانه بازگشت در ژانویه. 15. آن است که تنها سه جهش دور از اصلی ووهان فشار با توجه به کار انجام شده در اوایل شیوع ترور Bedford محاسباتی زیست شناس در فرد قفس پزشکی مرکز تحقیقات در سیاتل.

در سواحل شرق وجود دارد سویه های مختلف از جمله یکی از واشنگتن و دیگران که به نظر می رسد باید راه خود را از چین به اروپا و سپس به نیویورک و فراتر از آن چیو گفت.

نرخ مرگ و soars در نیواورلئان coronavirus ‘فاجعه’ است که می تواند تعریف شهر برای نسل

مراقب باشید خیلی درختان فیلوژنتیک

این اولین بار نیست دانشمندان درهم به انجام تجزیه و تحلیل ژنتیکی ویروس در میان یک بیماری همه گیر. آنها این کار را با ابولا Zika و غرب نیل اما هیچ کس در خارج از جامعه علمی توجه زیادی پرداخت می شود.

“این اولین بار است که درختان فیلوژنتیک شده اند بیش از همه توییتر” گفت: Kristian اندرسن استاد در موسسه تحقیقات غیر انتفاعی علوم پزشکی مرکز تحقیقات در لا Jolla, California, صحبت از نمودار که نشان می دهد تکاملی روابط بین گونه های مختلف از یک ارگانیسم است.

نقشه های در دسترس هستند در NextStrain یک منبع آنلاین برای دانشمندان است که با استفاده از داده های از دانشگاهی مستقل و آزمایشگاه های دولتی در سراسر جهان به صورت بصری پیگیری ژنومیک از SARS-CoV-2 ویروس. آن را در حال حاضر نشان دهنده توالی ژنتیکی گونه از 36 کشور در شش قاره.

در حالی که نقشه ها سرگرم کننده هستند آنها همچنین می تواند “کمی خطرناک” گفت اندرسن. درختان نشان دادن تکامل از ویروس پیچیده و دشوار است حتی برای کارشناسان به منظور جلب نتیجه گیری از آنها.

“به یاد داشته باشید ما در حال دیدن یک نگاه اجمالی به بسیار بزرگتر بیماری همه گیر. ما یک و نیم میلیون توصیف موارد در حال حاضر اما شاید از 1000 ژنوم توالی. پس وجود دارد بسیاری از دودمان ما گم شده,” او گفت:.

اصول اولیه در coronavirus: آنچه شما نیاز به دانستن به عنوان ما می شود جدید کانون COVID-19

علائم مختلف, همان گونه

COVID-19 بازدید مردم متفاوت با برخی از احساس فقط کمی زیر آب و برای یک روز دیگر تخت در پشت خود بیمار به مدت دو هفته و در حدود 15 ٪ در بیمارستان بستری است. در حال حاضر حدود 1% از کسانی که آلوده می میرند. نرخ متفاوت است تا حد زیادی توسط کشور و کارشناسان می گویند آن است که به احتمال زیاد به تست نرخ به جای واقعی مرگ و میر.

چیو می گوید به نظر می رسد بعید است که این تفاوت ها مربوط به افراد آلوده شده با سویه های مختلف ویروس.

“در این زمان ویروس, گونه های در حال هنوز هم اساسا بسیار شبیه به یکدیگر است.”

این COVID-19 virus می تواند جهش بسیار سریع است. این کار را هشت تا 10 بار آهسته تر از ویروس آنفلوانزا گفت: Anderson, ساخت تکامل آن رای شبیه به دیگر coronaviruses مانند ابولا سندرم حاد تنفسی (سارس) و سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS).

این نیز انتظار نمی رود خود به خود تکامل به فرم کشنده تر از آن در حال حاضر است که به انسان است. به SARS-CoV-2 بسیار خوب در انتقال خود را بین انسان میزبان گفت اندرسن آن است که تحت هیچ فشار تکاملی به تکامل است.

پناهگاه در محل کار در کالیفرنیا

چیو تحلیل نشان می دهد کالیفرنیا سخت پناهگاه در محل تلاش ها به نظر می رسد به کار.

بیش از نیمی از 50 SARS-CoV-2 ویروس ژنوم خود را در سان فرانسیسکو-آزمایشگاه بر اساس توالی در دو هفته گذشته در ارتباط با سفر از خارج از دولت است. 30 درصد دیگر در ارتباط با بهداشت و درمان کارگران و خانواده های افرادی که به این ویروس.

“تنها 20 درصد هستند که از درون جامعه. آن را به طور گسترده ای در گردش,” او گفت:.

که فوق العاده, اخبار, گفت, نشان می دهد این ویروس قادر نبوده است برای به دست آوردن جدی پایی به دلیل اجتماعی فاصله.

آن را مانند یک آتش سوزی چیو گفت. چند جرقه ممکن است پرواز کردن آتش و زمین چمن و شروع به آتش جدید. اما اگر اصلی آتش ریختند و آن embers stomped شما می توانید کشتن تمام فشار است. در کالیفرنیا چیو می بیند بسیاری از جرقه برخورد به زمین بیشتر در آینده از واشنگتن, اما آنها به سرعت در حال قرار دادن.

دریافت روزانه coronavirus به روز رسانی در صندوق پستی خود را: ثبت نام برای خبرنامه ما در حال حاضر.

یک مثال کوچک خوشه ای از موارد در Solano County, در شمال سان فرانسیسکو. چیو تیم انجام یک تجزیه و تحلیل ژنتیکی از ویروس است که بیماران آلوده وجود دارد و آن را نزدیک ترین مربوط به فشار از چین است.

در همان زمان, آزمایشگاه او بود و توالی یک خوشه کوچک از موارد در شهر سانتا کلارا در دره سیلیکون. آنها کشف بیماران وجود دارد و در همان حال فشار به عنوان کسانی که در Solano County است. چیو معتقد است کسی که در خوشه ای که تا به حال تماس با یک مسافر که به تازگی در بازگشت از آسیا است.

“این است که احتمالا یک مثال از یک جرقه آغاز شد که در سانتا کلارا رفته اند ممکن است به Solano County اما پس از آن متوقف شد,” او گفت:.

این ویروس گفت: می تواند متوقف شود.

چین ناشناخته

تا کنون محققان لازم نیست مقدار زیادی از اطلاعات در مورد ژنتیک ویروس در داخل چین فراتر از این واقعیت است که آن را برای اولین بار به نظر می رسد در شهر ووهان زمانی بین اواسط نوامبر تا اواسط ماه دسامبر.

ویروس اولیه توالی شد منتشر شده در Jan. 10 توسط پروفسور یونگ-Zhen Zhang در شانگهای بهداشت عمومی بالینی مرکز. اما چیو می گوید دانشمندان نمی دانند که اگر وجود داشت فقط یک سویه گردش در چین یا بیشتر.

“ممکن است که آنها نمی توالی بسیاری از موارد و یا آن را ممکن است به دلایل سیاسی آنها در دسترس ساخته شده است” گفت: Chiu. “این دشوار است به تفسیر داده ها از آنجا که ما در حال از دست رفته تمام اوایل این گونه است.”

محققان در انگلستان که توالی ژنوم ویروس های موجود در مسافران از گوانگدونگ در جنوب چین یافت می شود کسانی که بيمار گونه میرسد حیطه از گونه های در گردش در سراسر جهان است.

“است که می تواند به معنای بسیاری از گونه های ما دیدن در خارج از چین برای اولین بار تکامل یافته وجود دارد از گونه اصلی یا که وجود دارد چند خط از عفونت است. آن را بسیار سخت به دانستن” گفت: Chiu.

وجود یک نشانه جدید از coronavirus اسناد می گویند: از دست دادن ناگهانی بو یا طعم

این ویروس نمی آمد از یک آزمایشگاه

در حالی که وجود دارد باقی می ماند و بسیاری از سوالات در مورد مسیر COVID-19 بیماری, شیوع یک چیز است که به طور گسترده پذیرفته شده در جامعه علمی: ویروس ایجاد نمی شد در یک آزمایشگاه, اما به طور طبیعی تکامل در حیوانات میزبان.

SARS-CoV-2 ژنومی ساختار مولکولی – فکر می کنم ستون فقرات ویروس است – نزدیک به یک coronavirus موجود در خفاش. بخش هایی از ساختار آن نیز شبیه به یک ویروس موجود در پوسته پوسته anteaters با توجه به مقاله منتشر شده در اوایل این ماه در مجله Nature Medicine.

کسی ساخت یک ویروس به هدف قرار دادن مردم را شروع کرده اند با یک حمله کردند که انسان نوشت: موسسه ملی بهداشت مدیر فرانسیس کالینز در سرمقاله خود که همراه با این مقاله.

اندرسن بود که منجر نویسنده در این مقاله است. او گفت: آن را می توانست یک بار به وقوع پیوست.

“این ممکن است آن را یک رویداد از یک حیوان به یک انسان” و گسترش وجود دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>