7-ساله به ضرب گلوله در طول سرقت در نزدیکی سرگرمی, فرودگاه, پلیس می گویند

7-ساله گرفتار در خط آتش در طول یک سرقت شنبه در نزدیکی سرگرمی فرودگاه انتظار می رود که OK, پلیس می گویند.

دختر در حال بازی با برادر خود را به عنوان خانواده خود را شسته و لباس در washateria در 8500 جلوگیری از برادوی حدود 9 p. m., هوستون, اداره پلیس اجرایی Asst. رئیس Troy Finner گفت. در نزدیکی یک آپارتمان دو مرد سرقت کرده بود مرد دیگری در اسلحه بودند و راه رفتن در امتداد خیابان هنگام سرقت قربانی آغاز شده و پس از جفت Finner گفت.

تماشا کنید: ویدیوی هوستون آتش نشان برای نجات یک زن به دام افتاده در داخل ماشین خود را پس از یک تصادف در Westbury

که زمانی که یکی از مردان کشیده تفنگ و گلوله به سمت سرقت قربانی. یک گلوله قطعه زده کودک در washateria در معده Finner گفت.

دو مرد فرار کرد و در سال 2005 تا 2007 Chevrolet Malibu Finner گفت.

امدادگران سریعا کودک را به بیمارستان که در آن او ذکر شده بود در پایدار اواخر روز سه شنبه.

“که نه پاک کردن سرخوردگی و خشم ما با مظنون که انجام کارهای احمقانه و بدون توجه به کسی” Finner گفت. “تیراندازی در کسی که آنها را دزدیدند آنها ضربه یک دختر کوچک. خدا را شکر او را برای رفتن به اشکالی ندارد.”

جدید: چگونه هوستون اولین پاسخ دهندگان در حال دست زدن به COVID19

دوم-در-فرمان قول داد برای جذب جفت مسئول با وجود جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس مؤثر در هوستون.

“این به اندازه کافی بد است که ما در حال برخورد با COVID19 و همه در تلاش برای نگه داشتن مردم در خانه هایشان نگه داشتن فاصله خود و نگه داشتن امن” Finner گفت. “فکر نمی کنم که به دلیل آنچه که در اینجا در هوستون … که هوستون اداره پلیس خواب است. ما از اینجا و ما در حال رفتن به گرفتن این مظنون است.”

هر کسی با اطلاعات خواست به تماس هوستون Crime Stoppers در 713-222-راهنمایی (8477).

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>