60 سریال محبوب تاریخ که بیشترین نمره IMDB را دارند – یک پزشک

سریال مرگان متحرک ; معاون کلانتر ریک گریمز که بعد از گلوله خوردن در حین ماموریت، به حالت اغما میرود. در میانه این آشفتگی، بار دیگر «کریس» و «بارنز» مقابل هم قرار میگیرند و سرانجام «کریس» در کمال خونسردی «بارنزِ» زخمی را میکشد… در این فاصله، پلیس به محل سکونت پاتریک آرمسترانگ حمله میکند و دیری نمیگذرد که در بلفاست هم به سراغ جری میروند. او در طول راه با شخصیت های مختلفی برخورد می کند که زندگی او را تغییر می دهد… هفت تن از شاگردان «کیتینگ» میگیرند همان محفل را دوباره به پا بیاندازند. نوجوانان به واسطه یکی از کتابسالهای قدیمی مدرسه، در مییابند که «کیتینگ» در زمان تحصیل، محولی مخفی به نام «انجمن شاعران مرده» را میگرداننده و نگرشی پر شور را نسبت به زندگی و ادبیات تبلیغ کرده است. و اعضای انجمن شاعران مرده را مجبور به امضای اقرار نامهائی میکنند که طی آن بر تأثیر فساد آلود «کیتینک» تأکید شده است «کیتینک» مجبور به استعفا میشود ولی پیش از ترک مدرسه شاگردانش، عشق و همدلی خود را به او نشان میدهند. جایگاه اول از پرطرفدارترین سریال های تینیجری در تاریخ سریالها بدون شک به سریال خاطرات خون آشام تعلق دارد که بسیار نقدهای تندی را طی 8 فصل پخش خود دریافت کرده بود و به عنوان یک اثر بی اساس که فقط دنبال تکرار مکررات است توسط منتقدان از آن یاد میشد.

وقتی افراد با هلیکوپتر محل را ترک میکنند، «کریس»، «الیاس» را میبیند که به دست نیروهای دشمن کشته میشود. اما وقتی دراگلاین در مسابقه مشتزنی لوک را میزند و در عین حال نمیتواند او را وادار به تسلیم کند، حس احترامش جلب میشود. در روز ورود فرمانده، بهطور اتفاقی تکه سفالی از پشتبام خانه بنهور میافتد، اسب فرمانده رم میکند و او را بر زمین میزند. به درون سرزمینهای بد (Into the Badlands) یکی دیگر از بهترین سریالهای خارجی جهان است که در ژانر علمی-تخیلی، رزمی ساخته شده و در 32 قسمت کار خود را به پایان میرساند. برای فرونشاندن افتضاهی که بهپا شده، «نولان»، معلمان و والدین شاگردان، تقصیر را به گردن «کیتینگ» میاندازند. در نخستین جلسه کلاس با «کیتینگ»، «نیل» و «تاد» (که هم اتاقی نیز هستند) و همساگردیهایشان از فلسفه و نگاهی که «کیتینگ» نسبت به شعر و زندگی دارد، تکان میخورند. انسان های مذهبی باور خود را از دست میدهند و انسان های بدون مذهب هم به سمت دانلود فیلم پاکسازی ابدی دوبله فارسی بدون سانسور دین کشیده میشوند.

فیلم سینمایی هزارپا هم مانند دیگر آثار طنز کاملی نیست و فقط با تکیه به شوخی های جنسی و صحبت های طی فیلم جلو میرود که هیچکس را راضی نمیکند و یک سرگرمیگذرا تلقی میشود که باید آن را دید وگاهی با حرکات رضا عطاران خندهای بی روحی را زد تا خود را برای تماشای ادامه فیلم امیدوار کنید. البته باید خاطر نشان کرد که این سریال دارای منبع تاریخی است و وقایع موجود در آن همگی بر اساس واقعیات نگاشته شده. «آقای نولان» (لوید)، مدیر مدرسه، در گردهمائی شاگردان و والدینشان در شروع سال تحصیلی، «جان کیتینگ» (ویلیامز) را که خود زمانی در همانجا درس میخوانده، بهعنوان معلم جدید ادبیات انگلیسی مدرسه معرفی میکند. همچنین، فیلمها به سرعت جای خود را در آموزش، به جا و در کنار صحبتها و متون استاد باز نمودند. برجسته ترین اثر وی کتابی است تحت عنوان چگونه با یک بیوه سخن برانیم که در سال ۲۰۰۷ منتشر گردید.

فرانکی دَن (ایستوود)، صاحب یک باشگاه بوکس در لسآنجلس است. فرانکی مرتب به کلیسا میرود و به خاطر حرف یا عملی که بیست و سه سال پیش، باعث شده دخترش او را رها کند، بخشش میطلبد. یک روز مگیِ ۳۱ ساله (سوانک) به باشگاه فرانکی میآید و از او میخواهد مربیاش باشد. فرانکی̎، مگی را به لسآنجلس میآورد و هر روز در بیمارستان از او دیدار میکند. در شروع داستان این تیم موفق به نفود به محل سرقت میشود ولی آنها هدفی بسیار بزرگتر در سر دارند و باید برای هدف خود که 2400 میلیون یورو هست 11 روز را با 67 نفر گروگان در محل سرقت پشت سر بگذارند. اما داستان دیماسها کمی متفاوتتر از چیزی است که تصورش را میکنیم.پیشتر دو نکته مهم را گفتم: اولین نکته این بود که ما در طول سریال قرار است با شخصیت تیم کونو و کارهایش آشنا شویم و دوم این بود که سریال قرار است زخمهای کهنه زیادی را باز کند و همچنین رازهای تاریک گذشته ساختمان آرکونیا دوباره بازگو شود.

ایندکسر