53 ساله لاک پشت نیاز به خانه پس از مالک می میرد COVID-19

در 53 خانم جنیفر فقط ممکن است قدیمی ترین حیوانی که یک ماساچوست پناهگاه تا به حال بوده است متهم با اتخاذ به یک خانه جدید.

لاک پشت وارد در ماساچوست جامعه برای پیشگیری از ظلم به حیوانات در مارس 9 بعد از او صاحب بستری در بیمارستان است. صاحب درگذشت این هفته از COVID-19.

کارکنان باران دوست داشتنی خزندگان با محبت (و سبزیجات) را به زندگی در پناهگاه به عنوان لذت بخش که ممکن است.

فقط در چهار وزن و در حدود اندازه یک بشقاب شام خانم جنیفر کامل به اندازه لاک پشت برای هر گونه خزنده و یا لاک پشت مندان MSPCA گفت.

او صاحب قبلی کاملا doted در خانم جنیفر, برنامه ریزی او سلامتی معاینات در سکس حیوانات, مرکز پزشکی, آوردن او همراه در errands و نشان دادن خاموش را به دوستان و غریبه ها به طور یکسان.

“ما همچنان برای دیدن حیوانات به ما می آید چرا که صاحبان آنها صورت فوت کاهش یافته است بیش از حد بیمار به مراقبت از آنها و یا شده است به طوری اقتصادی نهفته است که آنها دیگر نمی تواند برای مراقبت از حیوانات خانگی” گفت: ویکتوریا Odynsky مدیر MSPCA-آنجل را در بوستون مرکز فرزندخواندگی.

خانم جنیفر تبدیل 53 روز چهارشنبه. کارکنان انداخت جشن تولد کامل با زمان خارج چمن بارهای از TLC از کارکنان و داوطلبان و سالاد میوه را برای لاک پشت ها از همه نوع.

هر کسی که علاقه مند در اتخاذ خانم جنیفر می توانید ایمیل [email protected] برای اطلاعات بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>