5 ساله به ضرب گلوله در حالی که ساخت فیلم به خانه با خانواده در غرب هوستون

5-year-old boy با بهره گیری از سرد آسمان شب با خانواده اش زده بود توسط یک گلوله ولگرد دوشنبه در وست هوستون آپارتمان.

پسر بود و با پدر و دیگر بستگان نشسته دوم-داستان بالکن در 8100 بلوک ریچموند حدود 9 p. m. خانواده بود ساخت فیلم به خانه هم وقتی کسی با اسلحه شروع به تیراندازی در پارکینگ با توجه به هوستون اداره پلیس گروهبان. توماس سیمونز.

بیشتر از JAY R. JORDAN: کودکان چپ به تنهایی با مادر مرده در داخل شرقی, شهرستان هریس, صفحه اصلی

مسلح به ضرب گلوله کشته و چهار و یا پنج دور حداقل یکی از آن رخ داد کودک سیمونز گفت. معلوم نیست اگر این تیراندازی دستگیر شد در هر یک از فیلم ها.

پدر پسر زد او را و شروع به رانندگی او را به یک بیمارستان نزدیک زمانی که او پرچم عبور آمبولانس. کسانی که امدادگران با عجله او را به بیمارستان که در آن او تحت عمل جراحی سیمونز گفت.

او آخرین ذکر شده در وضعیت بحرانی است.

کارآگاهان بر این باورند مسلح sped در جهت در دست نیست. سیمونز گفت: پلیس در حال صحبت با شاهدان و خواسته هر کسی در نزدیکی 8100 بلوک ریچموند است که بین Dunvale و Hillcroft به بررسی دوربین های امنیتی به امید آنها اسیر تیرانداز خودرو.

“در حال حاضر ما نیاز به کمک کسی که ممکن است در اینجا” سیمونز گفت.

هر کسی با اطلاعات خواست به تماس HPD را قتل تقسیم در 713-308-3600 یا هوستون Crime Stoppers در 713-222-راهنمایی (8477).

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>