5 زخمی در تیراندازی در تگزاس پارک در حزب به خود جلب کرد که 600 نفر

به روز شده

فورت ورث (AP) — پنج نفر بودند به ضرب گلوله کشته و زخمی در یک مهمانی در تگزاس پارک به خود جلب کرد که حدود 600 نفر با وجود محلی دستورالعمل منع اجتماعات بزرگ به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس, پلیس گفت:.

تیراندازی اتفاق افتاده است یکشنبه شب در روستای کریک پارک در فورت ورث, پلیس گفت:. فورت ورث افسر دوستان Calzada گفت: آتش بازی راه اندازی شد و پس از آن شاهد گزارش جلسه حدود 30 دور از تیراندازی به Fort Worth Star-Telegram گزارش شده است.

اختلافات خانواده ها: تیراندازی بین اختلافات کتی همسایگان زخمی شدن 5 ساله دختر

دو نفر از افرادی که به ضرب گلوله کشته شدند بودند در شرایط بحرانی و سه زخمی شدند که نیست در نظر گرفته شده تهدید کننده زندگی است.

بازداشت شده اند ساخته شده است.

پارک باز بود به بازدید کنندگان اما این شهر در تشویق مردم به رعایت اجتماعی فاصله دستورالعمل برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

“ما سعی کردم به کار با هر کسی به سعی کنید به استناد آنها و یا بلیط های آنها, اما در نهایت مردم انتخاب کرده اند و این تنها انتخاب آنها ساخته شده امشب” Calzada گفت. “کار ما به عنوان پلیس بررسی دقیقا چه همه اینجا گرفت از آغاز تا پایان.”

مرگبار سالگرد: یک نگاه در سال 1976 آمونیاک کامیون فاجعه در هوستون

Calzada گفت: دولت و مقامات فدرال در حال کمک در بررسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>