ردسکینز واشنگتن در گذشته به پایان رسید دیرینه ترنت ویلیامز حماسه تجاری هفت-زمان Pro کاسه چپ مقابله به San Francisco 49ers.

واشنگتن دریافت 2020 پنجم-دور انتخاب کنید و یک 2021 سوم-انتخاب دور در بازگشت 49ers اعلام کرد.

ویلیامز نشده بازی های برگزار شده پس از 2018 و نشسته تمام فصل گذشته در میان اختلاف با تیم مدیریت. این اختلاف ریشه هر دو از نارضایتی خود را با قرارداد و واشنگتن را از دست داده و غیر سرطانی تومور مغزی است که او تا به حال برداشته شده در سال 2019.

ویلیامز در خواست تمدید قرارداد در نقاط مختلف فصل گذشته. اما ناراحت از آنچه او تلقی می شود بی اعتنا طبیعت توسط تیم رئیس جمهور بروس آلن بیش از تومور ویلیامز پس از آن خواسته برای یک تجارت و یا انتشار است. آلن حاضر ملزم به حفظ که اگر ویلیامز می خواستم به بازی فوتبال در سال 2019 آن را تنها خواهد بود برای ردسکینز. او می گوید که موضع با وجود دریافت تجارت ارائه می دهد از تیم های چند فصل گذشته.

ویلیامز در نهایت گزارش به تیم ستاد با فصل در حال پیشرفت است برای جلوگیری از از دست دادن یک تعلق فصل به آژانس. اما واشنگتن قرار داده و او را در غیر فوتبال آسیب ذخیره لیست را فعال کنید که این تیم برای جلوگیری از پرداخت پول او را برای باقی مانده از سال است.

مالک تیم دانیل اسنایدر اخراج آلن پس از فصل جدید مربی ران ریورا ملاقات با ویلیامز در مورد به طور بالقوه آشتی. ویلیامز موضع اما تغییر نکرد.

The 49ers کارکنان مربیگری اتحاد بزرگ آشنایی با ویلیامز. مربی Kyle Shanahan شد حمله هماهنگ کننده در واشنگتن که پدرش مایک Shanahan پیش نویس ویلیامز چهارم به طور کلی در سال 2010.

The 49ers مورد نیاز برای تقویت سمت چپ مقابله با موقعیت به عنوان تیم اعلام کرد 13-سال کهنه جو Staley بازنشستگی پس از ویلیامز تجارت complet

ویلیامز یک فصل باقی مانده در خود قرارداد و این انتظار می رود که او را از بازی بیرون مانده از این معامله اگر چه آن ممکن است باقی می ماند که دو طرف می تواند به توافق برسند به یک فرمت.

دنبال USA TODAY Sports’ مایک جونز در توییتر @ByMikeJones.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im