شمار تلفات ناشی از این ویروس جدید فراگیر در سراسر چین و فزاینده در سراسر جهان در بسته در 1000 روز شنبه در میان هشدارهای که 40,000 شناخته شده موارد ممکن است “نوک کوه یخ است.”

چینی مقامات بهداشت گفت: 97 بیشتر مرگ و میر گزارش شده پنج شنبه, سنبله, پس از چند روز کاهش قرار داده است که جهانی تلفات در 910. اما دو تا از مرگ و میر رخ داده است در سرزمین اصلی چین بسیاری در داخل و اطراف شهر ووهان.

تعداد موارد گزارش شده گل رز برای 40,573 بیش از 40000 از آنها در چین است. Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل سازمان بهداشت جهانی هشدار داده است که این تعداد ممکن است بگویید نه کل داستان.

“بوده است وجود دارد در مورد برخی از موارد … گسترش از افراد با سفر به تاریخچه چین” Tedros گفت. “تشخیص تعداد کمی از موارد ممکن است نشان می دهد گسترده تر انتقال در کشورهای دیگر. ما فقط ممکن است با دیدن نوک کوه یخ است.”

شروع روز دقیق: دریافت ایالات متحده آمریکا امروز جلسه توجیهی روزانه در صندوق پستی خود را

مهار باقی می ماند هدف اما همه ملت باید آماده برای شیوع او گفت:.

یک که پیشرفت تیم به رهبری توسط بروس Aylward کانادایی اپیدمیولوژی و شرایط اضطراری متخصص را وارد برنامه ریزی شده در چین در روز دوشنبه به بررسی آن کشور در تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری است. که اعلام کرد یک اورژانس جهانی تقریبا دو هفته پیش.

که همچنین دارای سازماندهی روز جهانی فروم آغاز سهشنبه گرد هم آوردن 400 نفر از کارشناسان برجسته جهان به اولویت بندی کار در سریع تشخیص واکسن و درمان موثر.

“مهار قدرت از علم بسیار مهم است برای آوردن این بیماری تحت کنترل” Tedros گفت. “سوال وجود دارد ما نیاز به پاسخ و ابزار ما نیاز به توسعه به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

جدید کروناویروس می تواند تبدیل به یک بیماری همه گیر: چه چیزی است ؟ من باید نگران شود ؟

تعدادی از عفونت در ایالات متحده باقی مانده در 12 روز دوشنبه. هیچ مرگ و میر گزارش شده است اگر چه یک آمریکایی درگذشت در ووهان هفته گذشته است.

دنیس کارول مدیر آژانس ایالات متحده برای توسعه بین المللی جهانی بهداشت امنیت و توسعه واحد می گوید: به اشتراک گذاری اطلاعات کلیدی برای مبارزه با این ویروس جدید است.

“شیوع بیماری های مربوط به رمان ویروس تولید مقدار زیادی از اطلاعات غلط به خصوص در مراحل اولیه هنگامی که وجود دارد یک دیوانه تقلا برای دریافت اطلاعات” کارول گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. “با احتیاط از گزارش اولیه و واقعا تکیه بر راهنمایی از کارشناسان در که و (ایالات متحده) مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از کارشناسان در جدا کردن” واقعیت از داستان است.'”

Madad, Syra که سران ویژه پاتوژن برنامه NYC بهداشت + بیمارستان های این کشور بزرگترین عمومی سیستم مراقبت های بهداشتی می گوید: این نوع از جهانی شیوع بیماری اجتناب ناپذیر است.

“منحنی یادگیری وجود دارد و آن طول می کشد زمان برای یادگیری ویژگی های اپیدمیولوژیک و آرایش از هر بیماری” Madad گفت: در یک ایمیل به ایالات متحده آمریکا امروز. “زمان ما لازم نیست که با گذشت هر روز انسان تلفات همچنان رو به افزایش است.”

Coronavirus تلفات 564 بازدید: نوزاد عفونت مشکل اضافه کردن عنصر جدید

در چین کسب و کار در سراسر کشور بازگشایی شد شنبه بعد از دولت تمدید قمری تعطیلات سال جدید برای جلوگیری از سفر و مقامات امیدوار به گسترش این بیماری است.

دولت چین و به خصوص رهبران در ووهان مواجه شده اند انتقاد در خانه برای اداره خود از وقوع. چینی تلویزیون دولتی نشان داد فیلم از رئیس جمهور چین با پوشیدن یک ماسک جراحی در بازدید از یک محله در پکن در روز دوشنبه.

یازدهم شد خوش بین به عنوان او تاکید کرد که ووهان و استان هوبئی اولویت باقی مانده برای بیماری پیشگیری و کنترل است.

“ووهان است قهرمانانه شهرستان و مردم و ووهان هوبئی هستند قهرمانانه افرادی که هرگز خرد شده توسط هر گونه مشکل و خطر در تاریخ” یازدهم گفت. “تا زمانی که رفقای ما با هم کار شجاعانه مبارزه و غلبه بر مشکلات ما قطعا می توانید نمره کامل پیروزی در مبارزه با این بیماری همه گیر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de