4 مسافر مرده روی عرشه کشتی کروز قبلا رهبری به فلوریدا

به روز شده

پاناما سیتی (AP) — چهار مسافر فوت کرده اند روی یک کشتی کروز در حال حاضر لنگر در سواحل پاناما و دو نفر سرنشین این کشتی را آزمایش مثبت برای رمان coronavirus خط کروز در روز جمعه گفت.

Holland America Line گفت: در پست خود در Facebook صفحه ای که بیش از 130 نفر سرنشین زاندم گزارش شده بود آنفولانزا مانند علائم.

COVID-19 آزمون: خصوصی Fort Bend County مرکز شارژ 140 دلار برای آزمون می گوید آن را به مقدار زیادی از آنها

“Holland America Line می تواند تایید کند که چهار همسر مهمانان گذشت در زاندم” در بیانیه ای گفت:. “افکار و دعاهای ما با خانواده های خود و ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای حمایت از آنها در طول این زمان دشوار است.”

این کشتی دریافت لوازم پزشکی و پرسنل پزشکی از دیگر هلند امریکا کشتی روتردام و شرکت برنامه ریزی برای آغاز انتقال مسافران سالم به کشتی.

قبل و بعد: عکس ها نشان می دهد که چگونه هوستون غذای, اقامت در خانه سفارش

“اولویت برای اولین مهمانان برای انتقال داده خواهد شد و به کسانی که در زاندم با داخل staterooms و که بیش از 70 ،” بیانیه ای گفت:. وجود دارد 1,243 مهمان و 586 خدمه در هیئت مدیره زاندم.

این زاندم ترک بوینس آیرس آرژانتین در مارس 7. کشتی در تلاش بود برای رسیدن به فورت لادردیل فلوریدا پس از رد مجوز برای بارانداز در اصلی آن مقصد شیلی یک هفته پیش.

روتردام rendezvoused با زاندم پنج شنبه شب.

“این تنها مجاز به انجام کشتی به کشتی مانور. هیچ یک از سرنشینان مجاز به ساحل می آیند” گفت: پاناما دریایی اقتدار مدیر Noriel Araúz.

این زاندم در حال برنامه ریزی برای عبور از کانال پاناما در مسیر به فلوریدا, اما پس از بازرسی توسط مقامات پاناما درخواست برای استفاده از این کانال رد شد گفت: کانال مدیر Ricauter وسقوز. وزارت بهداشت “را نمی دهد اجازه” وسقوز به خبرنگاران گفت: جمعه. “کشتی در آبهای سرزمینی است اما جدا باقی می ماند.”

Holland America Line اعلام کرده بود مارس 17 که آن را به طور داوطلبانه تعلیق آن کروز عملیات برای 30 روز “با توجه به ادامه پورت تعطیلی و محدودیت های مسافرتی اطراف COVID-19 و در فراوانی از احتیاط.” که در آن نقطه این شرکت گفت: هیچ یک از مسافران یا خدمه حال آزمایش مثبت برای ویروس.

سیاتل-بر اساس خط کروز است که متعلق به Miami-بر اساس کارناوال Corp.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>