4.5 متر در معرض خطر: آب و هوایی شدید و خطرناک گردباد loom در جنوب در عید پاک یکشنبه

به عنوان آمریکایی ها مشخص یکشنبه عید پاک در میان چالش های یک بیماری همه گیر جنوبی در مواجهه با یک تهدید جدید است که می تواند upend زندگی: شدید آب و هوا از جمله احتمالا شدید تورنادو.

یک رشته از طوفان شدید شد و به احتمال زیاد از لوئیزیانا از طریق Tennessee Valley, خدمات ملی آب و هوا گفت و بیش از 4.5 میلیون نفر می تواند در معرض خطر. بیرمنگام آلاباما و جکسون می سی سی پی به خصوص در معرض خطر طوفان مرکز پیش بینی گفت.

طوفان شد و انتظار می رود به گذشته از طریق پنج شنبه شب و حرکت را از طریق اقیانوس اطلس و بخش هایی از شمال شرقی و شرقی به جمعه اردبیل گفت.

خدمات ملی آب و هوا گزارش یک گردباد بزرگ در مونرو, لوئیزیانا, midmorning با توجه به آب و هوا کانال و گفت: آسیب های گزارش شده در بخش هایی از این شهر است.

خدمات ملی آب و هوا در جکسون گفته ساکنان به بند امکان بی امان گردباد با gusts باد تا 70 مایل در ساعت و توپ تنیس-اندازه تگرگ از طریق پنج شنبه شب.

“این می تواند یکی از ما بزرگتر حوادث ما تا به حال در یک مدت زمان طولانی در اطراف در اینجا. این را جدی بگیرد” سرویس آب و هوا پیش بینی Gary Goggins گفت: در یک جلسه مطبوعاتی پخش در Facebook از آژانس بیرمنگام-دفتر منطقه.

شدید آب و هوا تهدید شامل گردباد گسترده دستخوش توفان های بزرگ تگرگ و جاری شدن سیل و باران و کانال آب و هوا هشدار داد و کشیده از تگزاس به بخش هایی از سواحل شرق از یکشنبه به دوشنبه صبح.

‘این به طور جدی’: جنوب شرقی ممکن است طوفان شدید و گردباد در یکشنبه عید پاک

اضافه کردن به طبیعت بی سابقه ای از روز: سوال از اینکه آیا یا نه به جامعه باز طوفان پناهگاه است. تصمیم گیری است که معمولا ساخته شده در شهرستان و یا در سطح محلی. اما از آنجا که فدرال و ایالتی مقامات بهداشت عمومی الزامی مردم به ماندن در خانه و جلوگیری از جمع آوری در گروه های بزرگتر از 10 معادله پیچیده است.

در یک پیام ویدیویی ارسال شده در Alexander City, آلاباما, Facebook, صفحه شهردار توماس Spraggins گفت: مردم نیاز به پیدا کردن یک محل امن خود به خود از ساختمان های عمومی نمی شود باز به عنوان پناهگاه به دلیل بیماری همه گیر. “من دعا برای همه امن و مبارک عید پاک” او گفت:.

اما بیانیه ای از پلیس گفت: پناهگاه خواهد بود باز بعد از همه. متوسط چک خواهد بود انجام شده و دستکش و ماسک می شد ارائه شده به هر کسی وارد.

تصمیم گیری اولیه در برابر باز کردن پناهگاه در تقابل با یک پیام از رژیم صهیونیستی. کی Ivey.

گردباد پناهگاه در یک بیماری همه گیر: اجتماعی فاصله یا گردباد پناهگاه… که تقدم?

“هر دو سرویس ملی آب و هوا و وضعیت بهداشت عمومی اداره یادآوری Alabamians که استفاده از پناهگاه ها و منابع دیگر را مسبوق به سابقه باید نیاز بوجود می آیند” Ivey در بیانیه ای گفت شنبه.

می سی سی پی مدیریت اضطراری آژانس گفت: در یک صدای جیر جیر شنبه که پناهگاه خواهد بود باز و تشویق ساکنان به پوشیدن ماسک, استفاده از ضد عفونی کننده دست و اقامت 6 فوت از هم جدا.

اگر گردباد پناهگاه نیست باز کارشناسان توصیه ساکنان را به پناه گرفتن در خانه های خود را به عنوان بهترین آنها می توانند.

‘عید پاک از تنهایی’: مسیحیان در سراسر جهان خوانده شده را علامت یکشنبه عید پاک در میان coronavirus

شهروندان باید به دنبال حفاظت در حمام و سرویس بهداشتی با نمای بیرونی دیوار راه پله و یا یک زیرزمین AccuWeather هواشناس و آمادگی اضطراری متخصص بکی DePodwin گفت.

این “نکته اصلی این است برای قرار دادن به عنوان بسیاری از دیوار بین شما و دیوارهای خارجی” او گفت:.

کمک: Doug Stanglin, دویل برنج, USA TODAY; آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>