پس از نادرست شایعه است که هوستون چینی منطقه بود تجربه coronavirus شیوع منطقه صاحبان کسب و کار گزارش کاهش شیب در مشتریان نهفته است که فروش به میزان 40 تا 70 درصد هوستون کرونیکل گزارش شده است.

هوستون وزارت بهداشت مقامات تایید شایعات کاملا نادرست است و هیچ تهدید مطرح است به هر Chinatown کسب و کار.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: غلط Coronavirus شایعات له کسب و کار به عنوان آنها را از طریق محله چینی ها

“ما می خواهیم به این اطلاعات بسیار روشن است: هیچ تایید موارد coronavirus در هر نقطه در ایالت تگزاس” دکتر دیوید Persse مقام های بهداشتی برای هوستون وزارت بهداشت گفت. “وجود دارد هیچ نگرانی در مورد یک ویروس در اینجا و در همه.”

در تلاش برای کمک به کاهش پیامدهای نادرست coronavirus شایعات Chron.com گرد 33 رستوران دارای امتیاز بالا و دسر مغازه ها به کاوش در هوستون پررونق چینی. از محله چینی ها مهره های اصلی مانند ببر دن و مالا سیچوان اغذیه فروشی و مشروب فروشی به تازگی باز, مرسوم, مد روز, دسر مغازه ها مانند ریش پاپا و دیدار تازه کشف بهترین از آنچه هوستون چینی است تا با ارائه یک تور مواد غذایی از این 33 top-rated نقاط.

>>>از طریق کلیک روی عکس های بالا به صورت که در آن به خوردن در هوستون پررونق محله چینی ها…

در HOUSTONCHRONICLE.COM: بودن در زمان coronavirus. بیگانه ستیزی می افزاید: در حال حاضر قریب به اتفاق نگرانی. [نظر]

اکثر این رستوران ها را می توان در داخل راه رفتن فاصله از یکدیگر همراه بللیر بلوار در شلوغ نمیخوام هوانگ پلازا. در اینجا شما می توانید رضایت کاسه از چونگ کینگ به سبک فرنگی در میان عظیم جم بسته بندی شده کوفته در طلایی پیراشکی خانه و تند چینی hotpots در نیو Jiao Jian داغ در قابلمه.

فقط پایین خیابان است که به تازگی توسعه یافته بللیر مواد غذایی, خیابان عظیم جدید مرکز مواد غذایی که باز در ماه فوریه گذشته در 9393 بللیر این هوستون کرونیکل گزارش شده است. در میان رستوران های جدید در اینجا, چاق, Ni, BBQ, ستایش یکی از Yelp از بررسی به عنوان ارائه مواد غذایی مشابه به آنچه که می خواهد پیدا کردن “نشسته در مواد غذایی پایه در مرکز چین است.” بللیر مواد غذایی, خیابان نیز به wildly محبوب ریش پاپا, یک, ژاپن بر اساس حق رای دادن و متخصص در کرم پاف و همچنین دیدار با, تازه, تایوان بر اساس دسر فروشگاه ارائه می دهد که انواع چای و شیرینی از جمله تارو توپ یخ تراشیده و توفو پودینگ.

آیا ما از دست های مورد علاقه خود را Chinatown نقطه ؟ اجازه دهید ما می دانیم خود را از رفتن به مکان های در نظرات زیر.

ربکا Hennes جامعه را پوشش می دهد اخبار. خواندن او در ما اخبار سایت Chron.com و در ما مشترک سایت houstonchronicle.com. | rebecca.hennes@chron.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im