30,000 هوستون خانواده ها در حال انتظار برای کامپیوتر. در اینجا چگونه شما می توانید کمک کند.

منتشر شده

هزاران نفر از کودکان و نوجوانان در سراسر منطقه هوستون در خطر سقوط در مدرسه زیرا آنها هیچ کامپیوتر در خانه و آن را آسان برای Houstonians برای ایجاد یک تفاوت.

هوستون-منطقه غیر انتفاعی Comp-U-Dopt در حال راه اندازی یک کامپیوتر اهدای درایو-از طریق به جمع آوری دستگاه های برای دانش آموزان نیازمند در حالی که آنها در خارج از مدرسه.

Comp-U-Dopt در حال حاضر دارای یک waitlist 30000 خانواده و همکاری با جوامع در مدارس از هوستون به توزیع دستگاه به دانش آموزان نیازمند است.

با توجه به آموزگاران ابتدایی تعطیل مدارس با توجه به COVID-19 می تواند به شدت افزایش می دهد از دست دادن یادگیری و 45 درصد از کودکان تخمین زده شده به هیچ کامپیوتر در خانه هستند بیشتر در معرض خطر است.

“با COVID19 همه گیر به شدت تغییر چشم انداز آموزش و پرورش Comp-U-Dopt اتحاد چرخد و برای قرار دادن تمام انرژی و منابع در پشت سخت افزار توزیع” سازمان گفت.

آموزش مجازی: Crime Stoppers رایگان ارائه می دهد برنامه های مجازی در طول 40 سال

این سازمان به دنبال جمع آوری جدید و قدیمی کامپیوتر با WiFi قابلیت برای کمک به مبارزه با تابستان اسلاید است که “تهدید به گسترش دانش آموزان دستاورد شکاف هر سال در تابستان زمانی که آنها در خارج از مدرسه است.” اکسون موبیل است کمک به لگد کردن درایو با اهدای 100 لپ تاپ.

Comp-U-Dopt هوستون, مدیر اجرایی, Colin دمپسی گفت: بدون کامپیوتر به طور منظم دسترسی به دنیایی از محتوا و دانش است که فراتر از دسترس دانش آموزان است. “این که آیا شما قادر به اهدای 100 دستگاه و یا یکی از ما نیاز داریم بیشتر رایانه ها به دیدار باور نکردنی تقاضا از هوستون, خانواده,” او گفت:.

اهدای drive-thru است دوشنبه, ژوئن 15, از 10 صبح تا 5 بعد از ظهر در 1602 هواپیمایی درایو.

این سازمان گفت: کمک های پولی و می تواند به صورت آنلاین و نیز بحرانی است و کمک خواهد کرد منبع مرمت کامپیوتر و قطعات از جمله باطری و دیسک های سخت به تعمیر ماشین های قدیمی تر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>