3 بیشتر coronavirus موارد شناسایی شده در Fort Bend County

Fort Bend County health مقامات یکشنبه اعلام کرد که سه نفر بیشتر ساکنان شناخته شده به عنوان آلوده با کروناویروس جدید, آوردن منطقه در مجموع به 11.

مقامات گفت: سه ساکنان همه در سلامت خوب نگه داشته و در انزوا در خانه های خود. دو بيمار در میان 17 هوستون-ساکنان منطقه که بازگشت در اواخر ماه فوریه از همان رودخانه نیل کروز در مصر در حالی که یک بیمار در زمان همان کروز در تاریخ بعد.

مقامات شهرستان به زیر توصیف از بیماران آلوده: یک مرد در 70s که در بیمارستان بستری شد و مرخص شد; یک مرد در 70s که تا به حال یک روز تب و یک زن در دهه 60 بود که “علائم خفیف که باید حل و فصل شود.”

پزشکان در یادبود هرمان نظام سلامت گفت: 11 سلامت-مراقبت از کارگران خواسته شد به خود قرنطینه به دلیل تماس با آنها تا به حال حدود یک هفته پیش با آلوده بیمار از کروز.

به تاریخ پزشکان از شناسایی شش بیماران آلوده در Fort Bend County و پنج نفر در شهرستان هریس. تمام 11 مسافران در همان خط کروز در مصر است. هیچ یک فوت کرده اند.

شهرستان مقامات بهداشتی توصیه به شهروندان برای نظارت بر تب و سرفه و مشکل در تنفس به مدت حداقل 14 روز پس از بازگشت از مناطق با COVID-19 شیوع. مناطق با گسترده ترین عفونت شامل چین هوبئی شمال ایتالیا و بخش هایی از ایران و کره جنوبی.

اطلاعات وارد شده توسط مقامات در دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد 437 تایید موارد COVID-19 در ایالات متحده و در نتیجه در 19 مرگ و میر.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>