3 کشته در سرقت آشکار در جنوب شرق هوستون آپارتمان

سه نفر کشته و یک چهارم ممکن است آن را پس از تیراندازی فوران داخل شرقی هوستون آپارتمان در اوایل صبح روز جمعه.

دو مرد و یک زن بودند به ضرب گلوله در 4700 جلوگیری از وارد خیابان در نزدیکی کالن و یلو بلوار مدت کوتاهی بعد از ساعت 1 صبح چهارمین قربانی یک مرد بود و آخرین ذکر شده در شرایط بحرانی در بیمارستان به گفته پلیس هوستون فرمانده ران Borza.

عکس: کادیلاک پاره پاره از هم جدا پس از راننده سعی می کند عبور 18-ویلر در جنوب شرق هوستون

آنچه که منجر به تیراندازی یک راز باقی مانده است. Borza گفت: کارآگاهان با دریافت گزارش می دهد که دو نفر دعوت شده بودند به داخل آپارتمان و در مدت کوتاهی قبل از کشتار.

افسران کشف مواد مخدر متعلقات داخل آپارتمان Borza گفت. او این باورند که این قتل شده اند ممکن است بخشی از یک سرقت بیش از مواد مخدر.

“این یک وضعیت جدی,” Borza گفت. “مهم نیست که قربانیان هستند, ما می خواهیم برای رسیدن به پایین از آن به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

پلیس در حال تجزیه از طریق تکه های مختلف از شواهد و راهنمایی از جمله این قربانیان می دانستم که قاتلان خود را. قربانیان هویت نمی شد بلافاصله منتشر شد.

مقامات نیست باید یک شرح مفصل از هر مظنون است.

هر کسی با اطلاعات خواست به تماس HPD قتل در 713-308-3600 یا هوستون Crime Stoppers در 713-222-راهنمایی (8477).

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در [email protected]n.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>