3 مورد از coronavirus در هوستون منطقه مربوط به سفر خارجی

مقامات محلی روز پنجشنبه گزارش داد دو تایید موارد جدید کروناویروس در شهرستان هریس.

یک مرد و یک زن در unincorporated منطقه از شمال غربی, شهرستان هریس, آزمایش مثبت برای COVID-19 و آزمون شده اند و تایید شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری با توجه به مقامات شهرستان.

هر دو گروه بيماران و مرد در Fort Bend county که آزمایش مثبت برای COVID-19, سفر کرده بود با هم به مصر, شهرستان هریس, قاضی لینا هیدلگو گفت: در یک کنفرانس خبری جمعه بعد از ظهر.

یکی از شهرستان هریس بیماران توسط یک کارمند در دانشگاه رایس است. هر دو بین سنین 60 و 70 و در حال حاضر در بیمارستان بستری هیدلگو گفت.

“از ژانویه ما شده اند در سطح بالا از آمادگی برای آماده سازی و پاسخ به یک مورد مثبت در اینجا در شهرستان هریس گفت: شهرستان هریس, بهداشت عمومی, مدیر اجرایی, دکتر Umair شاه ایران, MD, MPH. “ما همچنان به اقدام با شناسایی پتانسیل مخاطبین و نظارت بر آنها از نزدیک است.”

این خبر یک روز پس از این Fort Bend County مرد آزمایش مثبت برای COVID-19 اولین غیر وارداتی مورد در این منطقه است.

او 70 سال است جدا شده در یک بیمارستان محلی و در شرایط با ثبات است.

شهرستان هریس مقامات تاکید کرد که بیش از 80 درصد از افرادی که قرارداد COVID-19 درانتشار را تجربه کرده اند تنها خفيف علائم و به طور کامل بهبود می یابند.

“افراد در معرض خطر ابتلا به عوارض جدی هستند و افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی” این شهرستان بیانیه ای گفت:.

آنها خواست ساکنان را معقول اقدامات برای محافظت در برابر گسترش COVID-19 با اقدامات معقول: شستن دست ها, اجتناب از لمس کردن صورت خود را و اجتناب از تماس نزدیک با افرادی که بیمار هستند, پوشش دهان خود را هنگام عطسه و یا ocugh و ضد عفونی سطوح اغلب.

هوستون بهداشت عمومی آزمایشگاه به دست آورد یک کیت تست برای تجزیه و تحلیل نمونه ها در روز چهارشنبه اجازه می دهد که شهر به انجام خود را تست به جای ارسال نمونه به مرکز کنترل بیماری ها در آتلانتا. این کیت دارای ظرفیت آزمون 700 نمونه های مشکوک به حمل این بیماری به اندازه کافی برای حدود 200 تا 400 بيمار.

قلعه خم مورد تایید شد که در آزمایشگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>