3 چیزهایی که شما باید انجام دهید به موفقیت در بازاریابی دیجیتال

[ad_1]

با توجه به آخرین گزارش تحقیقات کسب و کار به صرف بیش از $قیمت 77.4 میلیارد دلار در بازاریابی دیجیتال است. به عنوان یک شرکت کوچک شما لازم نیست که پول زیادی برای استخدام یک پرواز شرکت بازاریابی دیجیتال به بازار کسب و کار شما-شما باید کار خودتان را انجام دهید. به ماندن بگیرید پیش در این بازی شما نیاز به انجام تعدادی از چیزهایی که:

تمرکز بر روی هر دو رسانه های اجتماعی و موتورهای جستجو

ساده ترین راه تبلیغات کسب و کار خود را آنلاین با استفاده از Google Ads. بسیاری از مردم برای تبلیغات موتور جستجو اما شما نباید خودتان را محدود به آن است. شما همچنین باید سعی کنید و استفاده از رسانه های اجتماعی. در هنگام ایجاد یک رسانه های اجتماعی کمپین تبلیغاتی مشتریان هدف خود را در درون شهر یا جامعه ای که خود را در فروشگاه قرار گرفته است. این است که برای جلوگیری از هزینه های غیر ضروری مقدار از پول است. انجام این کار همچنین باعث افزایش نرخ تبدیل. برای انجام این کار شما باید شامل کلمات کلیدی خاص به کسب و کار شما. آن را نیز به شدت توصیه می شود که شما کسب و کار شما شامل آدرس.

پمپ کردن رتبه بندی سایت خود

در حالی که تبلیغات گوگل شما را با ارائه نتایج تقریبا فوری به عنوان یک بار شما با استفاده از کلمات کلیدی مناسب و متن آگهی شما شروع به رانندگی ترافیک به سایت خود را فورا شما نباید فراموش در مورد سایت خود ، روزانه, شما باید تمرکز بر روی بهبود رتبه سایت خود ، علاوه بر اضافه کردن محتوای با کیفیت بالا, شما همچنین باید با هدف گرفتن به عنوان بسیاری از با کیفیت بالا و لینک را به عنوان ممکن است.

ساده ترین راه ساختمان با کیفیت بالا و لینک ایجاد, با کیفیت بالا, اشتراک گذاری محتوا. موثر ترین فرم از محتوا است که برای سال استفاده شده است infographics. هنگامی که مردم به اشتراک گذاری این infographics در سایت خود شما می توانید با کیفیت بالا بک لینک که پمپ کردن رتبه بندی خود را.

تمرکز بر روی موبایل

مطالعات نشان می دهد که 80% از کاربران اینترنت با استفاده از تلفن همراه خود را. از آنجا که شما خواهد شد تبلیغات کسب و کار خود را بر روی اینترنت, شما باید پرداخت مقدار زیادی از تاکید بر روی گوشی های تلفن همراه. اولین چیزی که شما باید انجام دهید این است که اطمینان حاصل شود که شما از طراحی وب سایت تلفن همراه دوستانه. علاوه بر این تضمین میکند که کاربران خود یک تجربه بزرگ آن نیز ایدز در افزایش رتبه سایت خود ، شما همچنین باید با ایجاد برنامه های, ویژگی ها و توابع است که کمک خواهد کرد که کاربران خود را به یک تجربه بزرگ است.

نتيجه گيری

اینها چیزهایی است که شما نیاز به انجام به موفقیت در بازاریابی دیجیتال است. به مشتریان خود را به آنچه آنها می خواهند شما اول باید وقت خود را به تحقیق و درک آنها. درک آنچه آنها می خواهم و چگونه آنها مانند آگهی تحویل داده است.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>