یک دوم بوده است و به اتهام قتل پایتخت پس از تیراندازی به دو ماه پیش در خارج از شمال غربی, شهرستان هریس, نوار های ورزشی است که مقامات گفت: ممکن است مرتبط با مواد مخدر.

خاویر فلچر, 18, هوستون, دستگیر شد, Feb. 7 هفت هفته پس از تیراندازی در پارکینگ Headliners نوار ورزشی 9804 جونز جاده شمال نیوجرسی ایجاد کرد. Jason Cisneros, 26 نیز به اتهام قتل پایتخت. او دستگیر شد و در فوریه. 5.

آنها متهم در مرگ و میر ناشی از دیگو Barrera و Alturion بانک ها. در طول یک علت احتمالی شنوایی برای فلچر یک شهرستان هریس دادستان گفت: Barrera به ضرب گلوله کشته شد و نه بار و بانک ها شش بار.

دادستان گفت که فیلم های نظارت نشان داد متهم مسلح در نشست قربانیان در نوار های ورزشی در حدود 2 a. m. on Dec. 22. همه آنها پس از آن رفت و به Barrera ماشین.

Barrera دیده می شد تولید شیشه ماری جوانا, دادستان گفت و سپس رو به یک درگیری با فلچر در صندلی جلو. چشمک می زند از تیراندازی شد و پس از آن دیده می شود که از عقب سمت مسافر این خودرو که در کیسنرس دیده می شد ورود. پس از خروج از ماشین فلچر و کیسنرس دیده می شد هل دادن بیش از Barrera به عنوان اگر آنها به دنبال چیزی.

در دیگر نظارت تصویری دادستان گفت: کیسنرس دیده می شد حذف فلچر در یک بیمارستان برای زخم گلوله به دست او است. پلیس مورد سوال فلچر وجود دارد و گفت: داستان خود را مطابقت ندارد آنچه بود نشان داده شده در دوربین های مدار بسته.

فلچر گفت که او تا به حال ماری جوانا در ماشین دادستان گفت که Barrera آغاز شده بود ،

کیسنرس و فلچر در حال حاضر برگزار می شود در شهرستان هریس زندان بدون پیوند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su