273 آمریکایی ها گیر در مرکزی امریکا پرواز بازگشت به آمریکا در یخ اخراج پرواز

نزدیک به 300 آمریکایی رشته در آمریکای مرکزی به علت گسترش coronavirus را بازگشت به آمریکا این هفته سرنشین پرواز مورد استفاده توسط مقامات اداره مهاجرت ایالات متحده به اخراج افراد به کشورهای خود را.

پروازهای بازگشت با شهروندان در خارج از کشور به شهرهای آریزونا و تگزاس و لوئیزیانا در طول هفته گذشته.

آمریکایی ها آورده شده است به ایالات متحده آمریکا, در بازگشت, پاهای, سه جداگانه حذف پروازها به مقصد مرکزی امریکا, مهاجرت و گمرک مقامات گفت. کسانی که پروازهای بازگشت معمولا خالی هستند به جز برای خلبانان و کارکنان.

پس پنج شنبه, 273 آمریکایی به پرواز بازگشت به آمریکا در حذف پروازهای گفت: مریم Houtmann یخ سخنگو.

این مجموع شامل 128 آمریکایی ها در پرواز بازگشت از هندوراس به اسکندریه, لوئیزیانا, در يكشنبه 81 آمریکایی ها در پرواز بازگشت از ال سالوادور به, سن آنتونیو, تگزاس روز سه شنبه و 64 آمریکایی ها در پرواز بازگشت از ال سالوادور به مسا در روز چهارشنبه.

بیشتر: مهاجرت عوامل متهم به هدف قرار دادن پدر و مادر خود را در نظر گرفتن بچه ها به مدرسه

بیشتر آمریکایی ها انتظار می رود که در پرواز بازگشت به آمریکا از آمریکای مرکزی در جمعه Houtmann گفت.

یخ کرده با وزارت امور خارجه ایالات متحده برای قرار دادن آمریکایی ها سرگردان در آمریکای مرکزی, او گفت:.

شده اند وجود دارد متعدد گزارش های رسانه ها در روزهای اخیر از آمریکایی ها در آمریکای لاتین ابراز نا امیدی با وزارت امور خارجه ایالات متحده بیش از قادر به بازگشت به خانه با توجه به کوروناویروس.

“سفارت کاملا رها ما” سوزی والدن آمریکایی رشته در لیما پرو گفت BuzzFeed News. “دولت بعید است که مردم را در خانه.”

در مارس 18, نه دموکرات سناتور ایالات متحده آمریکا با ارسال نامه ای به وزیر امور خارجه مایک Pompeo ابراز نگرانی آمریکایی ها گیر کرده در خارج از کشور به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“ما به ویژه نگران افزایش تعداد گزارش می دهد که آمریکایی ها و اعضای خانواده خود شده اند قادر به ترک مناطق تحت تاثیر COVID-19 و بازگشت به خانه” در این نامه آمده. “به ویژه آمریکایی ها در هندوراس مراکش پرو و تونس در میان کشورهای دیگر گزارش کرده اند به دفاتر ما است که آنها در مواجهه با مشکلات در به دست آوردن حمایت از آمریکا در سفارتخانه ها و کنسولگری از جمله به ترتیب پروازهای تجاری صفحه اصلی.

Coronavirus: مهاجران مستند نشده می تواند ضربه سخت در طول COVID-19

“در برخی موارد از آنها گزارش که آنها قادر به برقراری تماس با و یا حتی دریافت اطلاعات اولیه از سفارت ایالات متحده پرسنل” نامه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت توصیه کرده است آمریکایی ها برای جلوگیری از مسافرت های بین المللی با توجه به جهانی coronavirus همه گیر و گفت: آمریکایی ها زندگی در خارج از کشور به خانه آمده بلافاصله و یا آماده به باقی می ماند در خارج از کشور به طور نامحدود.

دولت همچنین هشدار داده است که مهاجران پس از رسیدن به مرز بدون اسناد و مدارک خواهد بود به سرعت خود را به کشورهای خود از جمله کسانی که به دنبال پناهندگی در آمریکا

مورین مایر یک تحلیلگر در واشنگتن در آمریکای لاتین گفت: پرواز آمریکایی را پشت در خالی بازگشت پاهای یخ حذف پروازها به نظر می رسید مانند یک استفاده خوب از منابع است.

اما او افزود که آمریکا باید تعلیق و اخراج پروازها به کشورهای آمریکای مرکزی که در آن شرایط بد اقتصادی در حال حاضر آن را دشوار برای دولت به جذب اخراج مهاجران و در حال حاضر گسترش coronavirus است و آن را حتی سخت تر است.

“برای کشورهای منطقه شما اضافه شده چالش فراتر از ظرفیت این کشور نشان داده اند برای دریافت عودت هموطنان اضافه شده مشکل آنها را تصویب کرده اند اقدامات است که بسته به کشور محدودیت بیشتر مردم توانایی به حرکت در اطراف” او گفت:.

آن اقدامات عبارتند از: حکومت, سفر, محدودیت های دسترسی محدود به حمل و نقل عمومی ،

“که قطعا اثرات توانایی مردم برای دریافت یا کسی که برای کسی که خود را به بازگشت به خانه خود را, جامعه,” او گفت:.

ایالات متحده در حال پرواز شده است متقاضیان پناهندگی از السالوادور و هندوراس به گواتمالا تحت یک توافق در سال 2019 با گواتمالا دولت نیاز به مهاجران برای درخواست پناهندگی در کشورها آنها را از طریق به عنوان بخشی از یک تلاش برای جلوگیری از یک موج پناهجویان بود که پس از رسیدن به مرز جنوبی.

گواتمالا را متوقف کرده است پذیرش پناهجویان از السالوادور و هندوراس از شیوع کروناویروس و آن نوع از اخراج پروازها را متوقف کرده اند مایر گفت.

روز چهارشنبه چندین گروه های حمایت در گواتمالا خواستار آن شدند که دولت وجود دارد را رد اخراج پرواز های از ایالات متحده آمریکا در میان شیوع کروناویروس گفت: قرار دادن مهاجران در افزایش خطر ابتلا به خصوص نوجوانان و کودکان و همچنین بقیه جمعیت.

“تبعید به معنی بازگشت مردم به این وضعیت که از آنها فرار کرد و این شرایط در حال حاضر حتی بدتر بنابراین خطرات بیشتر است” این گروه نوشت: در بیانیه ای. “در بسیاری از جوامع افراد ندارد و آب در حال اجرا به اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از عفونت (شستن دست ها, لباسشویی, حمام کردن زمانی که آنها بازگشت به خانه). در مورد افراد زیر سن قانونی آن را نیز باید در نظر گرفته شود که آن را مشکل تر برای پدر و مادر قادر به دوباره با دختران و پسران در گواتمالا سیتی (پایتخت) با توجه به عدم وجود حمل و نقل عمومی و منع رفت و آمد.”

یخ در حال حاضر به حالت تعلیق عملیات حذف به ایتالیا و چین و کره جنوبی با توجه به COVID-19.

Houtmann گفت: زمانی که وقایع جهان یا شرایط کشور تاثیر یک کشور تمایل به پذیرش اتباع یخ کار می کند هر دو به طور مستقیم با دولت های خارجی و از طریق وزارت امور خارجه برای رسیدگی به این وضعیت است.

“یخ انتظار این است که هر کشور ادامه خواهد داد برای دیدار بین المللی خود را موظف به قبول آن اتباع خود,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>