درایو فقط چند ساعت در خارج از هوستون و شما به خودتان پیدا کنید در قلب تگزاس هیل شهرستان پایین کلید بهشت پر از زمینه های نورد از bluebonnets و اسطو خودوس عادی, عجیب و جالب تاریخی شهرها و جادویی جیب دولت, پارک, سوراخ شنا و حفظ طبیعت.

اگر شما خارش به خارج از شهر هیل کشور ایده آل نشینی با ماجراهای بی پایان برای کشف. از طریق کلیک روی عکس بالا برای 22 عالی دلایل بازدید تگزاس هیل کشور…

ذخیره تاریخ: رسمی Bluebonnet جشنواره تگزاس برجسته رنگارنگ wildflower فصل

درایو به Wimberley و فرو رفتن به چاه یعقوب جادویی شنا سوراخ شده است که در جذب daredevils از سراسر کشور برای سال. این شفاف, شنا نقطه فرود صدها فوت (هیچ کس مطمئن شوید که دقیقا چگونه آن را در واقع می رود) و ویژگی های خیره کننده, سنگ آهک طبیعی غار.

تپه کشور شناخته شده است برای سبک خود را از آتش پخته کباب. چنگ زدن به برخی از معتبر تگزاس کباب کرایه در کوپر زمان گودال نوار-B-Que در Llano شناخته شده توسط برخی به عنوان جام مقدس BBQ. گذاشته پشت مفصل آن شناخته شده است برچسب ها: smoke-گوشت پخته که رسم مردم از سراسر.

در راه خود را به تپه شهرستان گودال توقف برای عکس های خیره کننده bluebonnets و گلهای وحشی که شکوفه از ماه مارس تا اواسط آوریل همراه تگزاس بزرگراه ها از جمله بزرگراه 281 بزرگراه 16 و حلقه 337. تپه کشور نیز شناخته شده برای آن های مختلف اسطوخودوس مزارع و مزارع که شروع به شکوفه در ماه مه تا ژوئیه. تپه شهرهای کشور ارائه سالانه اسطوخودوس جشنواره شامل مزرعه, تور, هنر و صنایع دستی و سرگرمی زندگی می کنند و بیشتر. فردریکسبورگ سالانه اسطوخودوس جشنواره برگزار خواهد شد ممکن است 2-3 و بلانکو در این جشنواره برگزار خواهد شد ژوئن 12-14. Wimberley و Chappell تپه نیز به رخ کشیدن بالا-دارای مزارع اسطوخودوس.

در هوستون CHRONICLE.COM: شهر Hye تقویت تپه شراب کشور رونق

ربکا Hennes جامعه را پوشش می دهد اخبار. خواندن او در ما اخبار سایت Chron.com و در ما مشترک سایت houstonchronicle.com. | rebecca.hennes@chron.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im