2020 توکیو بازی های المپیک رسما به تعویق افتاد با توجه به شیوع کروناویروس

برای هزاران نفر از ورزشکاران در سراسر جهان آن را یک بار در نظر گرفته شده است یک سناریو کابوس.

و در روز سه شنبه آن را در نهایت تبدیل به رسمی.

در یک اقدام بی سابقه و غیر قابل اجتناب حرکت کمیته بین المللی المپیک و دولت توافق کردند برای به تعویق انداختن بازی های المپیک تابستانی 2020 “به تاریخ فراتر از 2020 اما بعد از تابستان 2021” با توجه به ادامه coronavirus بیماری همه گیر.

این اولین بار در مدرن تاریخ المپیک است که جهانی بهداشت موضوع را مختل بازی.

“رهبران توافق کردند که بازی های المپیک در توکیو می تواند ایستاده به عنوان یک فانوس دریایی از امید جهان در طول این زمان مشکل و که مشعل المپیک می تواند تبدیل به نور در انتهای تونل که در آن جهان می یابد خود را در حال حاضر” کمیته بین المللی المپیک و توکیو 2020 کمیته گفت: در یک بیانیه مشترک.

چه اتفاقی می افتد؟: آنچه ما می دانیم در حال حاضر که بازی های المپیک شده اند به تعویق افتاد

سمت راست حرکت می کند: حتی اگر آن را نمی کند, احساس خوب, کمیته بین المللی المپیک تا به حال هیچ انتخاب

با توجه به بیانیه مشعل المپیک خواهد ماند در ژاپن در طول تاخیر. این بازی نیز در ادامه به طور رسمی نام “توکیو 2020” حتی آنها به عنوان حرکت به 2021.

این خبر به دنبال مکالمات تلفنی بین آبه باخ و تیم های سه شنبه. می آید کمتر از 24 ساعت پس از دیرینه بین المللی المپیک عضو دیک پوند برای اولین بار گفت USA TODAY Sports که بازی نمی خواهد شروع به عنوان برنامه ریزی شده در جولای 24.

در حالی که بازی های المپیک قبلا لغو در طول دوره جنگ و پیچیده تحریم این اولین بار است که آنها تا به حال شده است به حالت تعلیق درآمد.

تصمیم به حرکت چند میلیارد دلار رویداد را گسترده سیاسی, حقوقی, لجستیکی و مالی انشعابات هر دو به صورت محلی در ژاپن و سراسر جهان است. همچنین این ارقام به علت سردرد و heartaches در سراسر بین المللی ورزش و جامعه — برای فدراسیون و لیگ که در حال حاضر باید در انطباق با برنامه های خود و برای 11,000 ورزشکاران که به سال ها وقت صرف آموزش به رقابت در این تابستان.

با وجود آن پیچیدگی این مسیر به طور فزاینده ای اجتناب ناپذیر در هفته های اخیر به عنوان رمان coronavirus همچنین به عنوان شناخته شده COVID-19 ادامه به گسترش است. این بیماری که برای اولین بار شناسایی شده در ووهان چین در ماه دسامبر در حال حاضر آلوده مردم در بیش از 160 کشور در سراسر جهان سازندگان: در تمام شهرستانها و ترک هزاران نفر مرده.

در این روند نیز wreaked ویران کردن در مقدماتی المپیک مدل وادار چندین فدراسیون بین المللی ورزش و کمیته ملی المپیک به تعویق انداختن یا لغو وقایع کلیدی. برخی از ورزشکاران و مربیان شد رشته در کشورهای خارجی با توجه به محدودیت های مسافرتی. آموزش رژیم شد مختل شود. یونانی پا رله مشعل المپیک برگزار شد و بدون طرفداران و سپس لغو شد.

در عین حال با وجود کسانی که اختلال و گسترش سریع از coronavirus IOC مقامات و نمایندگان از توکیو 2020 کمیته سازماندهی نگهداری برای ماه که بازی های المپیک خواهد نمی شود. کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور توماس باخ خواست ورزشکاران برای ادامه آموزش به طور معمول حتی به عنوان سوال در مورد بازی ادامه داد: به چرخش.

که تعیین رویکرد تغییر به عنوان مراسم افتتاحیه جلب کرد نزدیک و بهداشت جهانی نگرانی ها در مورد برگزاری این رویداد درنگ.

ورزشکاران کمک سوخت فرایند صحبت کردن علنی و یا فشار خود را در ورزش حاکم بر بدن و یا کمیته ملی المپیک به موضع. در ایالات متحده به عنوان مثال رهبران از شنا و دو و میدانی و ژیمناستیک در تمام خواست ایالات متحده در المپیک و پارالمپیک کمیته به عموم تماس برای به تعویق افتادن که بعدا آن را انجام داد.

این حرکت برای به تعویق انداختن بازی آمار و ارقام به دراماتیک پیامدهای مالی برای چندین ذینفعان از جمله کمیته بین المللی المپیک – که بودجه متکی در بخش بزرگی از درآمد حاصل از پخش شرکای مربوط به بازی های المپیک و ژاپن که در حال حاضر صرف بیش از $28 میلیارد دلار برای میزبانی این بازی ها با توجه به آسوشیتد پرس.

یک ژاپنی اوراق بهادار شرکت تخمین زده می شود در اوایل این ماه که لغو و یا به تعویق افتادن بازی های المپیک را کاهش می دهد سالانه کشور رشد محصول داخلی رشد 1.4 درصد در سال 2020 است.

کمیته بین المللی المپیک پرداخت حق بیمه شمالی از 12 میلیون دلار در سال 2016 و 2018 برای محافظت در برابر اختلال ممکن است از بازی های المپیک, اما باخ نه ارائه یک رقم برای سال جاری حق بیمه زمانی که پاسخ به این پرسش خبرنگاران در اوایل این ماه. کمیته بین المللی المپیک تا به حال نزدیک به 2 میلیارد دلار ذخیره به عنوان آن تازه ترین گزارش سالانه منتشر شده در تابستان گذشته.

شهروندان ژاپنی در آغوش نقش خود را به عنوان میزبان بازی ها, خرید بلیط به عنوان به زودی به عنوان آنها در دسترس قرار گرفت. سازمان دهندگان انتظار می رود به فروش حدود 7.8 میلیون بلیط با حداقل 70% از آنها رفتن به ژاپنی ساکنان.

فراتر از منابع مالی این تصمیم نیز باعث اختلالات قابل توجهی برای ورزشکاران بسیاری از آنها را قرار داده کالج و یا فرصت های دیگر برای آموزش تمام وقت با هدف رسیدن به اوج در ماه جولای. در حال حاضر آنها را مجبور به قرار دادن آموزش های خود را در خود نگه دارد. برخی از آنها ممکن است مجبور به آنها را در دسترس نباشد — المپیک رویاهای نقش برآب یک کابوس به حقیقت می پیوندند.

کمک: نانسی Armour, راشل آکسون کریستین برنان و آسوشیتد پرس

تماس با تام chris chavez در [email protected] و یا در توییتر @Tom_Schad.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>