OTTUMWA, Ia. — آیووا قفقاز را رسما آغاز کرده است با دموکرات ها در جنوب شرقی, آیووا, اعلام اولویت های خود و لگد زدن به یک روز است که کمک خواهد کرد که تعیین سرنوشت از هفت آرای انتخابات ریاست جمهوری که بنا همه چیز را در این دولت است.

این اوتوموا ماهواره ای حوزه حزبی — که لگد کردن در ظهر در ایالات مواد غذایی تجاری و کارگران محلی 230 اتحادیه هال — برای اولین بار بود در حدود 1,700 حزبی مکان در آیووا برای دیدار شنبه.

در آن مکان در سراسر آیووا کشور و جهان و دموکرات را دریافت کنید برای اولین بار در چه رای دهندگان فکر می کنم در مورد زمینه ریاست جمهوری مدعی است. قبل از اینکه اکثریت قریب به اتفاق کشور می شود به وزن در مردم آیووا نمایندگان شان را در حال حاضر ساخته شده خود را.

بیشتر: چه چیزی است که یک نماینده معادل? یا زنده ماندن آستانه ؟ آیووا قفقاز توضیح داد.

“این اولین ماهواره حزبی را در ایالات متحده, که همچنین بدان معنی است که این برای اولین بار — و همه شما اولین نفر در این کشور به بازیگران برگه های رای در انتخابات ریاست جمهوری” ژاک Simonson رئیس Wapello شهرستان حزب دموکرات گفت: شرکت کنندگان. “شما برای اولین بار از اولین. این یک فرصت فوق العاده است که ما باید برای پرتاب نور افکن بر روی آنچه که ما در حال رفتن به انجام دموکرات ها در جهت به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به منظور در مورد یک دستور کار مترقی و به انتخاب دموکرات ها در تمام سطوح است.”

هر چند تقریبا همه آیووا حوزه تشکیل خواهد شد خود را در قفقاز در 7 p. m. CDT محلی دموکرات درخواست آیووا حزب دموکرات برای میزبانی این به اصطلاح ماهواره ای محل پیش از آن در روز. این طراحی به جای کسانی که کار تغییر دوم در محلی گوشت خوک پردازش بوته و طول شب دیگر در صنعت خدمات مشاغل زمانی که قفقاز به طور سنتی برگزار شد.

به گزارش ایسنا ، برنی ساندرز ورمونت موفق به کسب این حوزه برای اولین بار تراز با 14 از حوزه 15 نفر است. یک نفر caucused برای وزیر بهداشت ، الیزابت وارن ماساچوست. وارن حامی گفت که او نمیخواستند به حزبی برای ساندرز در تراز دوم.

آیووا حزب دموکرات خواهد جایزه نمایندگان از ماهواره حزبی مکان های خود را بر اساس نهایی مشارکت در انتخابات بعد در شب. برنده نهایی از آیووا قفقاز خواهد بود و بر اساس آن نماینده اعداد.

زنده به روز رسانی: آیووا قفقاز اینجا هستید. دنبال همراه برای پوشش از سراسر آیووا و جهان

این اوتوموا نتایج ممکن است در نهایت منعکس دموکرات انتخاب ایالت و آنها نشان دهنده کوچکترین تکه از آیووا حزبی رای دهندگان. اما با دموکرات ها در سراسر کشور و کشور مشتاق هستند برای حکم نهایی آنها ارائه اولین بینش چگونه آیووا caucusgoers ممکن است چین و چگونه قوانین جدید ممکن است بازی را از طریق شب.

این گروه تا حد زیادی متشکل از مهاجران اتیوپی که در JBS گوشت خوک در اوتوموا. کریس لارسن رئیس جمهور UAW محلی 7, مشاهده انجمن به عنوان یک ساندرز حامی. او گفت: ساندرز مبارزات انتخاباتی شده بود canvassing خارج از JBS در طول شیفت تغییر بین نیمه شب تا 2 صبح

“این برنی کمپین نشسته بود به طور فعال در خارج در تلاش برای صحبت کردن با مردم به عنوان آنها در آینده و از اواخر شب,” او گفت:. “این چیزی است که در مورد خاص برنی مبارزات انتخاباتی. این یک کمپین این یک جنبش است. برنی به معنای واقعی کلمه یک ارتش است.”

Wapello شهرستان است که در میان 31, آیووا, شهرستان که رای دادند و دو بار برای دموکرات باراک اوباما قبل از حرکت به نفع جمهوری خواه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016.

Simonson گفت که به طور گسترده تر در سراسر شهرستان او انتظار کار گروه به Sanders. اما او گفت: وارن سازمان بود “بهترین و سریعترین سازمان یافته است.” او گفت: Buttigieg کمپین اتحاد “انجام یک کار بزرگ از سازماندهی پشت کلید جمعیتی که او را به خوبی انجام می شود با سراسر کشور” — برخی از ثروتمند مناطقی که ساکنان آنها بیشتر احتمال دارد به یک مدرک دانشگاهی است.

هر چند حزب دموکرات آیوا به حال تجربه با ماهواره قفقاز در گذشته آنها معرفی شدند در حد مقیاس بزرگتر در این سال برای کمک به جای تمایل به قفقاز در دسترس تر و فراگیر.

“افرادی که کار دوم shift و اصلا اجازه از کارفرمایان خود را به ترک محل کار خود را برای رفتن و حزبی می تواند بخشی از روند دموکراتیک گفت:” فرانک فلاندر 53 ساله اوتوموا ساکن که درخواست این حزب برای میزبانی خاموش-ساعت حزبی. “اعتقاد من این است که یک شکل از سرکوب رای دهندگان به ایجاد روند دموکراتیک در دسترس برای همه بدون توجه به آنچه شیفت کار می کنند.”

هشتاد و هفت چنین حزبی سایت ها برگزار می شود در سراسر جهان با توجه به آیووا حزب دموکرات است. شصت در آیووا 24 در کشورهای دیگر و واشنگتن دی سی و سه نفر دیگر در سطح بین المللی قرار گرفته است.

آنها شامل 14 در محل کار-سایت های مرتبط, 24 در سایت دانشگاه 29 سایت های طراحی شده به جای دسترسی به نیازهای 11 است که به جای زبان و فرهنگ نیاز دارد و نه سایت برای مردم آیووا نمایندگان شان که صرف زمستان در خارج از دولت است.

Brianne Pfannenstiel رئیس سیاست خبرنگار برای ثبت نام. رسیدن به او را در bpfann@dmreg.com یا 515-284-8244. او در توییتر دنبال کنید در @brianneDMR.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de