2020 آیووا انجمن: رئيس جمهور تهمت recaptures قریب به اتفاق آیووا حمایت از حزب جمهوری خواه

DES MOINES — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین یک کلید تمرکز 2020 قفقاز برگزار می شود ایالت دوشنبه شب توسط جمهوری خواهان آیوا.

اگر چه اکثریت قریب به اتفاق توجه در این سال آیووا مبارزات حزبی متمرکز بود در انتخابات مقدماتی دموکرات رقابت به مخالفت با مغلوب ساختن پیشی جستن حزب جمهوری خواه آیوا هنوز جلسات برنامه ریزی برای نزدیک به 1700 در حوزه بنابراین حزب وفادار می تواند صدای آنها را شنیده بود.

چه کسانی که در آیووا اوباما روز دوشنبه گفت: آنها به شدت در پشت رئیس جمهور.

آسوشیتد پرس به نام حزبی پیروزی در مغلوب ساختن پیشی جستن به نفع در 7:26 بعد از ظهر

آیووا ایران سخنگوی هارون بریت گفت: حضور چهار شنبه شب بود و انتظار می رود به هیچ وجه نزدیک به اندازه جمعیت زیادی که در شرکت بسیار رقابت 2016 آیووا انجمن های حزبی GOP که برنده تگزاس بهداشت ، تد کروز با مغلوب ساختن پیشی جستن در آینده دوم. چرا که مغلوب ساختن پیشی جستن نامزدی در این سال شده است بیشتر از یک داده شده است.

تهمت بود افزایش در آیووا روز دوشنبه توسط یک ایالت حمله رعد اسا از 80 انتخابات ریاست جمهوری عملیاتی که شامل بسیاری از رئيس جمهور در کابینه. در نرتهویو مدرسه در انکنی لارا مغلوب ساختن پیشی جستن است که یک مشاور ارشد رئیس جمهور 2020 کمپین یک برنامه ریزی بلندگو. او ازدواج کرده به اریک تهمت یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن پسران.

مغلوب ساختن پیشی جستن است که مخالف ملی برای جمهوری خواه نامزدی ریاست جمهوری توسط دو جانباز ایران سیاستمداران سابق ماساچوست رژیم صهیونیستی. لایحه جوش و سابق کنگره ایالات متحده جو والش از ایلینوی یک مجری رادیویی محافظه کار. اما نه جوش نه والش نشان داد مقدار از توانایی برای ایجاد شور و شوق در میان آیووا جمهوریخواه آمریکا نامزدی خود را.

علاوه بر این تهمت را استیضاح آزمایشی است که انتظار می رود در پایان این هفته با تبرئه توسط آمریکا به نظر می رسد به انجام کمی و یا بدون آسیب به انتخاب مجدد چشم انداز میان جمهوری خواهان. یک بسته بندی مخاطبان از بیش از 7000 تشویق مغلوب ساختن پیشی جستن در طول یک تظاهرات هفته گذشته در دریک دانشگاه در Des Moines, جایی که او برافراشته در برابر “دیوانگی و جنون کاملا بیمار باقی مانده است.”

نظرسنجی ها نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن باقی می ماند محبوب در میان محافظه کاران است. نوامبر Des Moines Register/سی ان ان/Mediacom نظرسنجی آیووا یافت 76 درصد از ثبت نام جمهوری خواهان که نمی برنامه ریزی برای حضور در حزب دموکرات قفقاز گفت: آنها قطعا رای به تجدید انتخاب مغلوب ساختن پیشی جستن.

مغلوب ساختن پیشی جستن انجام آیووا با بیش از 9 درصد در سال 2016 انتخابات علیه نامزد دموکرات هیلاری کلینتون اگر چه دموکرات نامزد باراک اوباما انجام آیووا در سال های 2008 و 2012 او به عنوان برنده انتخابات ریاست جمهوری نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر