2 شات در هوستون آپارتمان که در آن مرد کشته شد 12 ساعت زودتر

دو زن جوان به ضرب گلوله کشته شد بعد از ظهر سه شنبه در همان پیچیده که در آن یک مرد به ضرب گلوله کشته صرف 12 ساعت قبل.

دو قربانی سنین 17 و 18 شد بخشی از یک مبارزه بین نزدیک به 30 نفر در آپارتمان, حیاط, در 5600 بلوک سلطنتی کف دست در اطراف درایو 1 بعد از ظهر با توجه به هوستون اداره پلیس Cmdr. ران Borza. این استدلال بود که بیش از تیراندازی مرگبار که اتفاق افتاده است در همان مجتمع حدود 1:30 صبح Borza گفت.

بیشتر از JAY R. JORDAN: 4 کشته و نوجوان به ضرب گلوله در یک شب خشونت اسلحه در سراسر هوستون

در برخی از نقطه در طول این استدلال کسی کشیده تفنگ و گلوله به جمعیت گفت: Borza. افسران پلیس در حال حاضر احضار شده است به صورت نزاع و جدال و یک گروهبان در پاسخ شنیده اثر شلیک گلوله از حلقه به عنوان او گرد گوشه به ورودی آپارتمان.

که گروهبان و دیگر افسران بازداشت چند نفر از کسانی که شاهد تیراندازی, Borza گفت. دو جوان بودند با عجله به نزدیکی بیمارستان که در آنها ذکر شده به عنوان با ثبات است.

Borza گفت: بعد از ظهر تیرانداز است که احتمالا همان شخص به عنوان فرد مسلح که به کشته شدن 36 ساله قربانی از صبح زود تیراندازی.

حدود 1:30 صبح قربانی پاسخ داد: دست کشیدن بر روی درب خود را و به ضرب گلوله کشته شد و چندین بار در آستانه. این مرد 4 سال خوابیده بود در اتاق بعدی.

پلیس هم نیست که کسی در زندان برای کشتن به عنوان بعد صبح روز سه شنبه.

هر کسی با اطلاعات خواست به تماس هوستون Crime Stoppers در 713-222-راهنمایی (8477).

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>