2 هوستون مدارس در میان بهترین کالج ها در آمریکا با توجه به تو رفتگی در دیوار

با هزینه های نصب و بدهی باقی مانده یک موضوع داغ در گفتگو در مبارزات انتخاباتی افکار عمومی در دانشگاه های چهار ساله شروع به تغییر, به عنوان مردم تامل اینکه آیا آنها در واقع تنها—یا بهترین گزینه برای تمام دانش آموزان است.

حدود 8.7 میلیون دانشجویان ثبت نام در کالج های دو ساله در طول 2016-17 سال تحصیلی با توجه به مرکز ملی آموزش و پرورش آمار. یک 2019 مطالعه از TD Ameritrade یافت 36 درصد از Gen Z دانش آموزان در نظر گرفته شده حضور در یک کالج قبل از چهار سال در حالی که 21 درصد در نظر گرفته شده حضور در یک کالج به جای چهار سال ،

شلوغ سالن: این بزرگترین مدارس در هوستون

در حالی که دلایل بسیاری وجود دارد برای انتخاب یک کالج بیش از یک سنتی چهار سال برنامه یک عامل کلیدی هزینه شده است. وام دانشجویی قهرمان گزارش می دهد که متوسط هزینه هر اعتباری برای دو سال به مدرسه عمومی است 135 دلار در مقایسه با $324.70 برای چهار سال ، ارزان تر کلاس ها ممکن است قرار داده و کمی فشار کمتر بر روی دانش آموزان به حل و فصل و انتخاب یک مسیر شغلی بلافاصله. کالج ها نیز اجازه می دهد تا برای انعطاف پذیری در روش های سنتی مدارس ممکن است: دانش آموزانی که تمام وقت کار می توانید با حضور در مدرسه پاره وقت. این که آیا آن را به صرفه جویی در پول و یا آزمایش با گزینه های شغلی, جامعه, دانشگاه نه تنها در خدمت به عنوان یک جایگزین, اما همچنین یک دروازه به چهار سال دانشگاه.

برای تعیین که در آن بهترین کالج ها قرار دارد ومن نگاه دیتا از تو رفتگی در دیوار را در سال 2020 بهترین کالج ها در آمریکا (به عنوان از تاریخ 2 مارس سال 2020) به تدوین این لیست از 100 بالا کالج در امریکا است. دو دانشگاه از منطقه هوستون Lone Star کالج و سن جکینتو الکسیس تگزاس ساخته شده به لیست.

داده است بر اساس تجزیه و تحلیل دقیق علمی و مالی و زندگی دانشجویی داده ها از وزارت آموزش و پرورش همراه با بررسی از فارغ التحصیلان و دانشجویان. کالج جامعه اقتصادی از جمله junior کالج, عمومی, ویژگی های مدارس و سایر مکان های عمومی, کالج های دو ساله.

در ادامه به ببینید که چگونه جامعه دانشگاه های سراسر کشور در جمع کردن.

شما همچنین ممکن است مانند: 50 راه بازار مسکن را در 50 سال گذشته

این نمایش به صورت اسلاید برای اولین بار منتشر شد در theStacker.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>