2 سپاه پاسداران در یخ زندان می میرند پس از عقد قرارداد coronavirus

هوستون (AP) — دو نگهبان در یک مرکز بازداشت مهاجرت در لوئیزیانا فوت کرده اند پس از عقد قرارداد coronavirus بالا بردن سوال جدید در مورد اینکه آیا دولت ایالات متحده است که به اندازه کافی حفاظت از 30,000 مهاجران در بازداشت و کارکنان حفاظت از آنها.

بستگان هر دو کارل لنارد, 62 و استانتون Johnson, 51 گفت: Richwood مرکز تادیبی در مونرو, لوئیزیانا تا به حال در یک نقطه جلوگیری از آنها را از پوشیدن ماسک به عنوان ویروس از طریق گسترش امکانات.

گریم نقطه عطف: شهرستان هریس گرفتگی 100 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس

لنارد درگذشت اوایل روز شنبه با توجه به خانواده خود را. او آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس هر چند که علت مرگ هنوز نامشخص. او بیوه Margarette لنارد گفت: او در حال حاضر COVID-19 و همچنین چندین بستگان و نشانه های این ویروس است.

جانسون درگذشت سه شنبه با توجه به مادرش جویس جانسون, که همچنین گفت که او تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

هر دو خانواده بر این باورند که مردان قرارداد این ویروس کار در Richwood است که 45 تن از بازداشت شدگان را تایید کرد به COVID-19. وجود دارد 425 تایید موارد در میان بازداشت شدگان در سراسر کشور ایالات متحده مهاجرت و گمرک بازداشت یک شکل است که به طور پیوسته افزایش یافته است در هفته های اخیر. هیچ زندانی مرگ و میر ناشی از COVID-19 گزارش شده در Richwood یا دیگر یخ امکانات.

یخ حدود 30000 نفر بازداشت شده و تست شده فقط 705 تن از بازداشت شدگان با توجه به آن برای عموم آمار و ارقام منتشر شد. این سازمان به تازگی گفت: آن را دریافت 2,000 آزمون یک ماه از وزارت بهداشت و خدمات انسانی به سطح شیب دار تا تست از بازداشت شدگان.

LaSalle اصلاحات خصوصی زندان شرکت است که در عمل Richwood نمی بلافاصله در پاسخ به یک سوال برای اظهار نظر در مورد سپاه پاسداران است. آن را نیز نمی گویند که چگونه بسیاری از نگهبانان در آن امکانات مهاجرت بیمار هستند. یخ مراجعه کننده سوال در مورد زندان سپاه پاسداران به LaSalle.

“به عنوان یک کارفرما اگر شما استخدام یک نفر شما باید یک ماموریت برای حفاظت از آنها گفت:” Margarette لنارد بیوه از کارل لنارد. او اضافه کرد که او هم مقصر ملی کمبود تجهیزات حفاظتی و استفاده دوباره از ماسک و تجهیزات دیگر.

در تاریخ 21 آوریل مقامات زندان در Richwood گفت: کارکنان آنها مورد نیاز خواهد بود به کار تا 12 ساعت شیفت و هفت روز هفته با توجه به کمبود کارکنان ناشی از “بالا بودن تعداد مثبت COVID 19 کارکنان موارد است.” این یادداشت ارائه شده به آسوشیتد پرس توسط یک کارمند بود که مجاز به صحبت های عمومی. LaSalle نیست پاسخ به یک سوال در مورد این یادداشت.

یکی دیگر از Richwood کارمند که نیز صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود گفت: در اوایل ماه آوریل است که نگهبانان بودند گفته بودن به پوشیدن خود ماسک و دستکش برای جلوگیری از گسترش ترس و وحشت در میان بازداشت شدگان به عنوان بسیاری از آنها التماس کرد برای آزادی آنها برای جلوگیری از ابتلا به ویروس و بیش از 20 پرونده های حقوقی واصل شده اند در برابر یخ.

دو روز پس از AP خواسته LaSalle اصلاحات در مورد آن شخصی تجهیزات حفاظتی سیاست از زندان به کارکنان گفته شد در مارس 8, آنها می توانند شروع به پوشیدن ماسک و دیگر تجهیزات با توجه به Richwood کارمند. LaSalle اجرایی اسکات Sutterfield گفت: AP که تجهیزات حفاظتی “ارائه شده است به عنوان لازم و کارکنان می تواند به ارمغان بیاورد و ماسک می پوشند.”

باز برای اضطراب: هوستون-منطقه صاحبان رستوران احساسات متناقضی در مورد بازگشایی

در این میان بازداشت شدگان بودند که در آورده از امکانات دیگر را در تگزاس و لوئیزیانا به Richwood کارمند گفت. برخی از آنها مشکوک به داشتن coronavirus.

یکی از بازداشت شدگان Salomon دیگو آلونزو, در بیمارستان بستری شد پس از مدت کوتاهی نیاز به شماره گیری به دادگاه مهاجرت که در آن او تلاش می کرد به صحبت می کنند با توجه به وکیل ورونیکا Semino. یک نگهبان ایستاده در نزدیکی آلونزو گفت: قضاوت در این جلسه که 26 ساله از گواتمالا “ندارد ظرفیت ریه.”

Margarette لنارد تایید کرد که شوهرش نگران بود که در اطراف بازداشت شدگان بدون لازم تجهیزات حفاظتی. او در نهایت به دست آمده از سه پارچه ماسک برای او برای پوشیدن دارم.

کارل لنارد درگذشت غیر منتظره در خانه اش حدود 2 a. m. روز شنبه, او گفت:. او شروع به داشتن یک تب شنبه شش روز قبل از مرگ او گفت:. او به او تیلنول و به نام یک کلینیک پزشکی که تا به حال او آمده در روز شنبه برای یک coronavirus آزمون. تب در نهایت شکست هر چند او تا به حال یک سرفه.

او بیدار شد و در حدود ساعت 1 صبح شنبه بود و صحبت کردن به همسر و نوه. در مورد 1:45 با توجه به بیوه اش او شروع به دعا. مدت کوتاهی پس از آن او به یک تک سرفه پس از آن متوقف تنفس او گفت:.

Margarette لنارد که یک پرستار پزشک تلاش برای احیای او را تا زمانی که امدادگران وارد اما ناموفق بود.

جویس Johnson, مادر استانتون جانسون گفت: او روز سه شنبه. او در ابتدا شروع به تب و دیگر علائم هفته گذشته, او گفت:.

هر دو مردان و دیابت و خانواده های آنها گفت. برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

خرید قوانین: این شهرستان هریس مراکز در حال بازگشایی اولین بار با قوانین جدید در محل

در روز سه شنبه وکلا برای اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از لوئیزیانا و قانون فقر جنوب مرکز نامیده می شود بر روی یخ برای بهبود شرایط در Richwood.

“این بالونی تعداد مثبت COVID-19 موارد در Richwood و گزارش های ضعیف و مراقبت های پزشکی است که همراه با این شیوع تقاضا فوری خود را با توجه به شرایط که در مرکز” وکلا گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>