2 کشته در واکنش زنجیره تصادف مربوط به آمازون کامیون در شمال شهرستان هریس

دو زن کشته شدند در یک واکنش زنجیره تصادف در امتداد شمالی آزادراه در اوایل صبح روز جمعه.

راننده یک SUV قرمز بود بکسل یک تریلر در southbound خطوط اتوبان نزدیک رنکین جاده که یکی از لاستیک منفجر کرد به گفته هریس شهرستان کلانتر دفتر Sgt. سیمون چنگ. او سعی کرد فرمان خاموش آزادراه اما راننده مزدا 3 ناودان به تریلر چنگ گفت.

که برخورد چرخید مزدا وری در خطوط اصلی. پس از اولیه که برخورد راننده شورلت وانت منحرف برای جلوگیری از مزدا و ricocheted کردن بتن کناره پیچ تا معلول در وسط بزرگراه نزدیک به مزدا.

بیشتر از JAY R. JORDAN: مرد پیدا کشته در Chick-Fil-A, پارکینگ, پلیس می گویند

یک مسافر در SUV قرمز و راننده مزدا از وسایل نقلیه خود را فقط قبل از آمازون 18-ویلر کشت و زرع از طریق سایت سقوط – قتل دو زن که تا به حال پا خود را غرق وسایل نقلیه. بزرگ دکل راننده قادر به جلوگیری از سقوط و زده هر سه وسایل نقلیه درگیر چنگ گفت.

دو فرزند جوان, 1 و 3 بودند در داخل SUV قرمز و گرفته شد به یک بیمارستان نزدیک با جراحات جزئی. هیچ کس دیگری زخمی شد در این تصادف.

مردی که تا به حال متوقف شده در کنار اتوبان بعد از اولین بازدید موفق به جلوگیری از ضربه توسط کامیون با پریدن کردن بخش پایین تر از پل هوایی در, سقوط نزدیک به 10 پا چنگ گفت. او دچار آسیب ساق پا است اما انتظار می رود برای زنده ماندن.

مسمومیت است نه اعتقاد به یک عامل چنگ گفت.

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>