2 مرجان شاهزاده خانم کروز مسافران مرده به عنوان کشتی با کروناویروس موارد اسکله در میامی

دو مسافر کشته شده اند که در هیئت مدیره شاهزاده گشت با کشتی است که از منوی view در میامی شنبه با حداقل ده نفر در هیئت مدیره که آزمایش مثبت برای رمان coronavirus.

“همه ما در شاهزاده Cruises عمیقا غمگین که به گزارش دو مهمان سرانجام مرجان شاهزاده” شرکت گفت: در بیانیه مشترک روز شنبه توسط سخنگوی نگین کمالی. “دل ما به خود و خانواده و دوستان و همه کسانی که تحت تاثیر این دست. همه ما در شاهزاده Cruises ارائه ما مخلص.”

علل مرگ اعلام نشده است.

تخلیه مرجان شاهزاده خانم در بندر میامی است که انتظار می رود به طول چند روز آغاز خواهد شد و با کسانی که نیاز به مراقبت های پزشکی. مسافران که در حال سالم و مناسب برای پرواز هستند و انتظار می رود برای شروع پیاده جمعه این خط اعلام کرد در یک بیانیه مشترک روز شنبه توسط Kamal. آنها منتقل خواهد شد به طور مستقیم از کشتی به فرودگاه بین المللی میامی برای پرواز به خانه.

مسافران که در حال برگزاری نمایشگاه هر گونه نشانه ای از بیماری تنفسی و یا کسانی که دوره نقاهت بعد از اینکه بیمار نگه داشته شود در هیئت مدیره تا زمانی که آنها پاک کشتی پرسنل پزشکی.

به عنوان روز پنج و هفت مسافر و پنج خدمه بود آزمایش مثبت برای COVID-19 رمان ویروس است که آلوده بیش از 1 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 60 ، 000.

وجود دارد 1,898 مردم در هیئت مدیره از جمله 1,020 مسافران و 878 خدمه.

کشتی کروز مشغول به کار بود به اسکله 6 آوریل در فورت لادردیل فلوریدا که در آن دو هلند امریکا کشتی MS روتردام و MS زاندم, لنگر انداخت پنج شنبه.بین این دو کشتی بیش از 200 نفر گزارش شده بود coronavirus مانند علائم و 14 بدحال مردم گرفته شد به فلوریدا بیمارستان و مرجان شاهزاده خانم رفت و به بندر میامی به جای.

بیشتر: Coronavirus محدودیت های مسافرتی در سراسر جهان: یک کشور به کشور لیست

شاهزاده Cruises شده است در چشم coronavirus طوفان با دو تا از آن کشتی های الماس شاهزاده خانم و شاهزاده بزرگ, تجربه قابل توجهی back-to-back شیوع COVID-19 در طول دو ماه.

در ماه فوریه بیش از 700 نفر تست مثبت و 11 پس از کشته شدن در هیئت مدیره الماس شاهزاده بود که قرنطینه به مدت دو هفته در سواحل ژاپن است. حداقل 103 Grand شاهزاده مسافران آلوده شدند و دو فوت کرده اند; که کشتی لنگر انداخت در اوکلند کالیفرنیا در ماه گذشته. ایالات متحده مسافران از هر دو کشتی بودند قرنطینه در پایگاه های نظامی برای دو هفته پس از بازگشت.

همچنین وجود داشته است و صدها موارد مثبت در ارتباط با روبی شاهزاده خانم.

مقامات انتقاد شده است و اجازه می دهد 2,700 مسافران و خدمه به پیاده شدن از کشتی که در آن لنگر انداخت در سیدنی در 19 مارس با وجود COVID-19 نتایج آزمون باقی مانده ناشناخته است.

مقامات در استرالیا را تایید کرده اند 342 موارد COVID-19 در مسافران که کامپیوتر آلوده در حالی که در کشتی یا قبل از سوار شدن.

اما نه همه خدمه های دلپذیر و تعداد نامعلومی بیمار هستند. شاهزاده Cruises ارسال شده یک پیام در وب سایت خود, مارس 30 به عنوان کشتی شناور خارج از استرالیا ساحل.

“قادر به ارسال آن دسته از اعضای خدمه که مورد نیاز برای بهره برداری ایمن از کشتی چیزی که حق انجام هر دو از یک بشردوستانه نقطه نظر و استرالیا در جایگاه های بین المللی به عنوان یک دریایی کشور است که به نظر می رسد پس از اتباع خارجی در مراقبت از آن,” پست خوانده شده. “ما همچنان نگران آن است که امن برای کشتی به بادبان دور از استرالیا در حالی که خدمه در هیئت مدیره که بیمار هستند.”

گارد ساحلی گفت: در انتشار اخبار شنبه آن درگیر شده است با پردازش حدود 120 کشتی حامل حدود 250000 مسافران در طول سه هفته گذشته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

گارد ساحلی بیانیه ای گفت: همانطور که از روز شنبه وجود دارد 114 کروز, کشتی, حمل 93,000 خدمه یا در یا در نزدیکی بنادر ایالات متحده و آب. که شامل 73 کشتی های کروز با 52,000 خدمه لنگر یا لنگر در ایالات متحده بنادر و لنگرگاه. یکی دیگر از 41 کشتی های کروز با 41,000 خدمه در حال جریان است و نزدیک به U. S

کمک: مورگان Hines, ایالات متحده آمریکا امروز; آسوشیتد پرس

بیشتر: دو کشتی کروز در نهایت حوض در فلوریدا پس از مذاکرات coronavirus بیماران سرنشین

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>