$17M پزشکی اورژانس پناهگاه تعطیل در NRG پارک

شهرستان هریس قاضی لینا هیدلگو جمعه اعلام کرد که 17 میلیون دلار به پزشکی اورژانس پناهگاه در NRG پارک خواهد شد “demobilize” پس از تعیین که county نمی خواهد نیاز به تسهیلات برای مراقبت از COVID-19 بیماران در این نقطه است.

موقت پناهگاه ساخته شد و در اوایل این ماه در خارج از NRG ورزشگاه. شهرستان صرف 17 میلیون دلار برای ساخت پناهگاه در صورتی که فوق العاده تخت بیمارستان مورد نیاز در طول بیماری همه گیر. هیدلگو گفت: FEMA است که میله میله به بازپرداخت 75 ٪ از هزینه.

“این یک ماموریت انجام لحظه” هیدلگو گفت: در یک جمعه در کنفرانس مطبوعاتی. “ما هنوز هم بسیار در مبارزه است.”

سواحل بازگشایی: در اینجا چیزی است که بدانید قبل از بازدید گلوستون سواحل به عنوان آنها بازگشایی در روز دوشنبه

هیدلگو اضافه شده است که در آن زمان که سرپناه اضطراری ساخته شده بود او احساس لازم را به برداشتن قدم برای صرفه جویی در زندگی می کند.

گفت که ما در بیمارستان پذیرش نرخ صعود نمایی در برخی از نقطه سه برابر هر هفت روز در یک راه است که ما را در یک موقعیت غیرقابل دفاع.”

این پناهگاه در ابتدا به عنوان “آخرین راه حل” برای مراقبت از 250 بيمار.

“در حال حاضر ما خواهد شد و دیگر نیازی خاص از این تسهیلات نمی کند چرا که ما نمی نیاز به افزایش ظرفیت. ما هنوز هم می تواند افزایش. ما هیچ واکسن” هیدلگو گفت.

ساخت و ساز از پناهگاه اضطراری در اصل اختصاص داده شده و تایید شده برای $60 میلیون County کمیساریای دادگاه. این مرکز به منظور خدمت به عنوان یک سرریز سایت برای بیمارستان ها که می توانست در ظرفیت COVID-19 بيمار.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>