16 اشتباه برای جلوگیری از هنگام نوشتن اولین کتاب

مهم نیست که یک کتاب الکترونیکی مهمتر از یک پست وبلاگ معمولی باشد ، مهم نیست که چه مدت طولانی باشد. کتاب الکترونیکی برخی از جاذبه های داخل آن را گرفت. و با توجه به اینکه نام شما را در خود جای داده است ، می خواهید از هر چیزی که باعث می شود نام تجاری نویسندگی شما خراب شود ، دوری کنید. برای نوشتن کتاب الکترونیکی موفقیت آمیز ، باید برخی از اشتباهات را هنگام نوشتن کتاب اول خودداری کنید

هنگام نوشتن اولین کتاب ، شما به طور قطع به فکر مخاطب خود ، محتوای خود هستید ، چقدر کتاب هزینه خواهد کرد ، چه کسی آن را منتشر خواهد کرد و مکان راهبردی برای راه اندازی آن است ، فقط به ذکر است اما چند مورد.

این ایده خوبی است که در مورد پیامدهای سخت کار خود فکر کنید ، اما آنقدر توسط افکار مصرف نشود که فراموش نکنید هنگام نگارش اولین کتاب خود ، روی چیزهای کوچکی که مهم هستند متمرکز شوید . در این پست برخی از اشتباهات را برای شما پیش می آورم تا هنگام نوشتن اولین کتاب شما از آن جلوگیری کنید

اشتباهاتی که هنگام نوشتن اولین کتاب شما باید از آن جلوگیری کنید
1. عجله به نوشتن.
به همان اندازه که ترغیب به شروع نوشتن اولین کتاب شما می شود ، به آن نروید . مدتی را در نظر بگیرید و از طریق فکر کنید ، برنامه ریزی کنید که چگونه می خواهید این کار را انجام دهید ، چگونه ظاهر می شود .

اگر یک روز صبح از خواب بیدار شوید و نوشتن را بدون هیچ برنامه ای شروع کنید ، خود را در حال تکرار چیزها یا تلف کردن وقت کاوش در مورد مماس های ناقص و بی دردسر می کنید. این بدان معناست که شما باید یک طرح کلی روشن داشته باشید که حداقل عنوانی برای هر فصل داشته باشد تا شما را راهنمایی کند.

طوفان مغزی یا نقشه های ذهن یا کارتهای شاخص به عنوان گزینه های خلاقانه را امتحان کنید تا به جریان ایده های خود کمک کنید.

2. پیش نویس های خود را خاموش کنید.
فقط به این دلیل که پیش نویس اول شما به اندازه نسخه دوم قدرتمند نیست به این معنی نیست که شما کاملاً از این کار کنار بیایید.

اگر نظر خود را در مورد یک پاراگراف یا بخش کامل تغییر دهید ، آن را مانند گذشته بگذارید ، اما در مورد آن به خودتان یادداشت کنید.

مدتی وقت بگذارید و نوشتن خود را ادامه دهید ، پس از مدتی به آن نگاه کنید ، یا از یک دوست بخواهید که به شما در خواندن مطالب کمک کند. این می تواند ایده ای برای پاراگراف های بعدی ایجاد کند.

3. خیلی خاص بودن.
اگر ویرایش خود را با جستجوی مقررات جزئی شروع کنید ، موارد مهمتری را از دست می دهید.

سعی کنید کتاب خود را به شکلی بخوانید که نتوانید به راحتی تغییر کوچکی ایجاد کنید و در ادامه حرکت خود را مجبور به تمرکز روی تصویر بزرگتر کنید.

مواردی را که باید رفع کنید ، بنویسید ، مانند فصل ها به ترتیب اشتباه ، اطلاعات تکراری ، مماس هایی که به حذف نیاز دارند و بخش های جدیدی که می خواهید اضافه کنید.

4- با انتخاب یک موضوع ، شما با آن آشنا نیستید.
شما باید مجبور شوید که الاغ خود را انجام دهید ، تحقیقات زیادی انجام دهید ، با متخصصان مصاحبه کنید ، در این زمینه افراد حرفه ای استخدام کنید تا به شما در رسیدن به کیفیت و کمیت کمک کند.

این اتلاف وقت و انرژی است و احتمالاً شما چیزی را با استانداردها تحقق نمی دهید. در مورد چیزی بنویسید که در واقع از آن مطلع هستید .

چیزی که شما از آن مطمئن هستید ، که می توانید به راحتی محتوا را تهیه کنید و چیزی منحصر به فرد به دست آورید. این باعث صرفه جویی در وقت شما خواهد شد و شما قادر خواهید بود بهترین موارد را تحویل بگیرید.

قانون انگشت شست باقی می ماند: به دنبال چیزی باشید که از آن پرشور هستید ، در غیر این صورت می خواهید قبل از اینکه حتی نوشته شود ، کتاب خود را عذاب دهید. کدام مباحث را اغلب در وبلاگ خود می نویسید؟ معمولاً در رسانه های اجتماعی چه علایقی را مطرح می کنید؟ شما عیب دارید ، درست است؟

اگر وبلاگ شما در مورد روابط است ، چرا می خواهید به دنبال چیزی مانند “کسب درآمد معاملاتی در بازار فارکس شوید؟” حتما از اشتباهات هنگام نوشتن اولین کتاب خود آگاه باشید

5- نادیده گرفتن قدرت اثبات اجتماعی .
دو دست بهتر از یکی است. شما در مورد اولین کتاب خود به نظرات ، نظرات نظرات دوستان خود نیاز دارید.

فعال و روشنفکر باشید ، نسخه های نقد و بررسی را برای نویسندگان دیگر در آن مکان و برای هر خواننده وبلاگ خود که اخیراً مرتباً اظهار نظر کرده یا برای شما ایمیل ارسال کرده است ، ارسال کنید.

اثبات اجتماعی آثار شما هنگام فروش ، جادویی انجام می دهد. شما باید در ازای دریافت پول نقد ، محتوای با کیفیت را به جهان تحویل دهید.

ضمن نوشتن کتاب اول ، به بررسی و مکمل ها توجه کنید تا بتوانید بهترین ها را ارائه دهید.

لطفاً برای پیروان خود آن را صدای جیر جیر کنید.

نوشتن کتاب اول شما یک روند فرسوده است. در اینجا 16 اشتباه وجود دارد که هر نویسنده باید هنگام نوشتن اولین کتاب خود از
کلیک بر روی توییت
پرهیز کند
6. نوشتن آنچه مخاطبان شما به آن نیاز دارند.
همیشه موضوعی وجود دارد که خوانندگان شما به آن احتیاج دارند و می دانید که می توانید کتاب مناسب را برای خوانندگان خود بنویسید. این فقط خوب است که اغلب اوقات ، خوانندگان شما همیشه نمی دانند که به چه چیزهایی نیاز دارند و می توانند به راحتی توسط موضوعات مختلفی که در مورد آنها می نویسید برآیند.

آنچه را که فکر می کنید نیاز دارند به خوانندگان خود ندهید . آنچه را که می دانند به آنها بدهید . با تعدادی از خوانندگان وفادار خود صحبت کنید و بدانید که آنها عاشق خواندن از شما هستند.

این همچنین فرصتی مناسب برای فهمیدن میزان اشتراك آنها و در صورت انتشار كار شما چه می تواند پرداخت كند.

7. فقط وقتی احساس می کنید نوشتن می کنید.
لازم نیست همزمان هزاران کلمه بنویسید . هر روز یا چند بار در هفته یک زمان ثابت پیدا کنید تا روی کتاب خود کار کنید.

در جلسات کوتاه نوشتن از وقت خود به طور مؤثر استفاده کنید. می توانید هر روز فقط 25 دقیقه نوشتن را شروع کنید. اطمینان حاصل کنید که وقت خود را به خوبی مدیریت می کنید و به بهترین نتیجه خود می پردازید.

چندین روش وجود دارد که می توانید بر نویسندگان غلبه کنید . به سادگی یاد بگیرید که به برنامه خود پایبند باشید.

8. فکر کردن به عنوان یک نویسنده ، و نه به عنوان ناشر
این یکی از رایج ترین اشتباهات نوشتن برای جلوگیری از هنگام نوشتن اولین کتاب است.

این فقط به انتشار اولین کتاب شما مربوط نمی شود. بزرگ فکر کنید ، فکر انتشار کنید. کتاب شما چگونه از نظر پول و محتوا به فروش خواهد رسید؟ از انتشار کمی چشم پوشی نکنید ، زیرا فهمیدن چگونگی فروش کتاب شما به شما در تولید محتوای بهتر کمک می کند.

به عنوان یک نویسنده مستقل ، شما باید همه کارهایی را انجام دهید که یک انتشارات انجام می دهد. به نحوه عملکرد کتاب خود در بازار فکر کنید. با یک تیم عالی همراه باشید … طراح جلد ، ویرایشگر محتوا ، ویرایشگر مدیریتی ، ویرایشگر نسخه برداری ، توصیفات مربوطه ، بازاریابی متهم ، انتقادات سخت ، انتقادی اساسی ، تسهیل کننده راه اندازی ، و غیره.

برای نویسنده ای که می خواهد کتاب الکترونیکی شما را بنویسد ، باید کالای عالی و رقابتی را به بازار عرضه کنید. میلیون ها کتاب در حال حاضر به تنهایی در آمازون کیندل منتشر شده است ، شما چطور می توانید ایستادگی کنید؟

صفحه اول خود را در حالی که قصد دارید اولین کتاب خود را تهیه کنید ، تهیه کنید. کارهای خانه خود را به خوبی انجام دهید و از آن قدم برای پیشبرد روند نوشتن استفاده کنید.

این باعث می شود کتاب شما بسیار قوی تر شود و زندگی خود را هنگام راه اندازی آن بسیار آسان تر کنید.

9. کمال گرایی
کمال گرایی یکی از اشتباهاتی است که هنگام نوشتن اولین کتاب خود باید از آن دوری کنید.

قبول اینکه نمی توانید همه اشتباهات خود را به حساب بیاورید ، به شما کمک می کند تا با نوشتن سریع خود حرکت کنید. برای اتمام مرحله ویرایش به خود مهلت دهید.

از احتمال وجود یک تایپی که هنوز ممکن است وجود داشته باشد ، اذیت نکنید. خوانندگان به احتمال زیاد متوجه آن نمی شوند. کار خود را به دوستان بدهید تا آنها بتوانند خطاهایی را که از چشمان شما فرار می کند ، شناسایی کنند.

اگر اجازه دهید کمال گرایی ممکن است شما را پایین بیاورد. با این وجود روش های مختلفی برای مقابله با آن وجود دارد.

اشتباهات بیشتری برای جلوگیری از هنگام نوشتن اولین کتاب:
16 اشتباه برای جلوگیری از هنگام نوشتن اولین کتاب
دانلود کتاب ایبوک رالی لذت می برید؟ آن را برای مرجع بعدی پین کنید
10- استفاده از عناوین تصادفی.
هنگام نوشتن اولین کتاب ، احتمالاً عناوین زیادی داشتید که از سرتان می گذرد. فقط به این دلیل که یک نفر از دیگری بهتر است به معنای این نیست که شما بقیه را رد کنید.

انتخاب عنوان برای کتاب شما به زمان و ملاحظات زیادی نیاز دارد. شاید بخواهید از خوانندگان وبلاگ خود بخواهید که به عناوین مختلف رأی دهند ، تا بدانند کدام یک قانع کننده ترین است.

شما قطعاً می خواهید چیزی جذاب برای فروش بزرگ داشته باشید ، به این معنی که ممکن است به عقاید و نظرات افراد دیگر احتیاج دارید.

11. عدم جستجوی ویرایشگر
به دنبال ویراستاری برای بررسی فقط چند فصل اول کتاب خود می توانید مقدار زیادی در مصرف شما صرفه جویی کرده و به شما در جلوگیری از اشتباهات دستور زبان کمک کند.

بسیاری از مشکلاتی که ویرایشگر شناسایی می کند ، احتمالاً در حین نوشتن اولین کتاب شما رخ می دهد و شما می توانید آنها را هنگامی که می دانید چه چیزی را جستجو کنید ، رفع کنید.

در ویرایش کمک بخواهید . از خوانندگان یا اعضای هر جامعه وبلاگ نویسی که شما به آن تعلق دارید بپرسید.

هر نویسنده به ویراستار احتیاج دارد. ما به ندرت 50٪ وقتی صحبت از دستور زبان و گردش کارمان می شود. برخی از تازه کارها مشتاق هستند که کتاب های خود را به صورت آنلاین منتشر کنند ، و همچنین می خواهند با برخی از هزینه های سرمقاله از بین بروند!

من می فهمم که ویرایش بعضی اوقات می تواند بسیار گران باشد ، به خصوص اگر به دنبال متخصصان این حوزه باشید. اما بعضی اوقات شما لزوماً به پول احتیاج ندارید. شما به روابط و روابط خوب نیاز دارید. به این ترتیب ، شما می توانید یک حرفه ای این کار را برای شما به صورت رایگان یا با تخفیف های عالی انجام دهید

12. جمع کردن همه ایده ها با هم.
اگر ایده های سوزش اضافی زیادی دارید ، آنها را در مکانی جداگانه بنویسید و از آنها برای کتاب بعدی خود استفاده کنید.

وقتی می توانید یک ایده را انتخاب کنید و به صورت جامع درباره آن بنویسید ، خیلی هیجان زده نشوید و ایده های زیادی را در یک کتاب مخلوط کنید. همچنین می توانید در یک پست مفصل وبلاگ ، آنها را کشف کنید.

اگر نکته مهمی را از دست دادید ، هنگام بازخورد متوجه می شوید و می توانید بخش یا فصل جدیدی را برای پرداختن به آن نقطه اضافه کنید.

ارسالهای مشابه به اشتباهات هنگام نوشتن اولین کتاب:
چگونه با موفقیت اولین کتاب الکترونیکی خود را بنویسید.
نکاتی ساده برای نوشتن کتابی که به هدف خود برسد
چگونه کتاب جدید خود را در Amazon Kindle بارگذاری کنیم
13. شروع با ماده جلو.
هنگام نوشتن اولین کتاب خود به خودتان سخت نگیرید. انعطاف پذیر باشید شروع با مقدمه ضروری نیست. با اولین فصل برتر خود شروع کنید.

[قالب-تصاویر-قالب = “ساده”]
هنگامی که بقیه کتاب خود را تهیه کردید ، خواهید دانست که چه مواردی باید در این مقدمه ارائه شود. از هر جایی شروع کنید ، اما به یاد داشته باشید که انتقال خوبی داشته باشید و جریان را حفظ کنید.

14. عدم ویرایش و بازنویسی کارهای خود.
قبل از ارسال کتاب خود به یک ویراستار ، شما باید کتاب خود را چند بار مرور کنید تا زمانی که متقاعد شوید که کتاب شما ارزش زمان کسی را دارد.

جملات بی معنی یا حتی پاراگراف ها را قطع کنید. عناوین و فصول را تغییر دهید تا کتاب شما جریان مورد نظر شما را بدست آورد.

با بررسی و ویرایش کتاب شما به صورت جداگانه ، محتوا به ذهن شما می چسبد و پیام حتی واضح تر می شود.

۱۵- اثبات کننده شما باشید.
شما به عنوان یک نویسنده ، بدترین کتاب نویس در جهان برای کارهای خود هستید. خود را بعنوان کتابخوان شخصی خود استخدام نکنید. یک دوست نویسنده با تجربه یا شیرین صحبت یک دوست متخصص را پیدا کنید. چشم سوم قادر به تشخیص اشتباهاتی است که شما به عنوان نویسنده نمی توانید بگویید.

آیا از این پست در اشتباهات لذت می برید تا هنگام نوشتن اولین کتاب خود از آن جلوگیری کنید؟ سپس برای شروع کار این 9 سایت خود نشر را دوست خواهید داشت

16. بودن شما یک طراح جلد کتاب.
شما تقریبا بدترین متقاضی این کار هستید. برون سپاری این سرویس از طراحان نسبتاً ارزان قیمت در سایتهای آزاد مانند Upwork ، Fiverr و غیره.

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesKamagraen iyi bayan azdırıcı hangisigeciktirici hapVan Escortinat box açılmıyorMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsüiqos fiyat