11-year-old Houstonian ساخت یک اثر در سراسر جهان با او غیر انتفاعی ‘لیلی جعبه اسباب بازی’

منتشر شده

یازده ساله لیلی DuBose است که ساخت یک اثر در سراسر جهان از طریق غیر انتفاعی لیلی جعبه اسباب بازی.

“لیلی تا به حال یک درخواست از یک عضو خانواده از یک دکتر ER. هنگامی که لیلی شنیدم در مورد این که او تصمیم گرفت که او باید انجام دهد. لیلی دائما به من می گوید: ‘ما انجام نمی دهد به اندازه کافی با جعبه اسباب بازی. ما نیاز به انجام بیشتر!'” جسیکا گفت: DuBose لیلی ،

در HOUSTONCHRONICLE.COM: زرگران تماس با مغازه ها دیدن سربازان ارتش به عنوان furloughs, اخراج کوه

پس از رفتن را از طریق طوفان هاروی لیلی به اشتراک گذاشته شده در وب سایت خود را چه غم انگیز آن ساخته شده او را به می دانم که بچه ها مجبور به تخلیه از خانه های خود و از دست دادن اسباب بازی خود را.

“لیلی تصمیم گرفت که او نیاز به انجام چیزی و او را به اسباب بازی های خود را دور” DuBose گفت. و این که چگونه لیلی جعبه اسباب بازی ایجاد شد.

لیلی با توجه به دور 190 اسباب بازی های جدید از آوریل 1 برای کارمندان ضروری است با توجه DuBose. 5000, اسباب بازی اهدا شده توسط لیلی جعبه اسباب بازی را در بر داشت راه خود را به کودکان در سراسر کشور از جمله تگزاس, New York, New Jersey, ویسکانسین و کالیفرنیا.

لیلی بود و حتی جشن به عنوان یکی از Ellen & Cheerios یک میلیون اعمال خوب در سال 2018 است.

دادن: Alex Bregman در چه coronavirus آموخته است او در مورد هوستون

“من امیدوارم که من انتخاب اسباب بازی مناسب برای هر بچه و من هم امیدوارم که آن را طول می کشد تا ذهن خود را از این ترسناک تاج گفت:” لیلی. “ماندن هوستون قوی!”

مطلع: ثبت نام برای دریافت شکستن هشدار اخبار از تحویل به ایمیل خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>