11 همه چیز است که به کمک این هوستون زن نبرد علائم COVID-19

آن را به عنوان یک خفیف گلو درد هوستون کارآفرین Marisa وللبنا. پس از آن تنها سه روز بعد آن را تشدید کرد به چیزی که او انتظار ندارد.

“من از خواب بیدار شدم با کمی زجر تنفسی. که بعد از ظهر من احساس خطر کردم. پس از آن بود در مورد” وللبنا گفت. “من استفاده می شود به برونشیت است. آن را قطعا نمی برونشیت است.”

ماسک نوآوری: آه استاد توسعه آب-تصحیح برای N95 ماسک برای مبارزه با گسترش COVID-19

بین مارس 16 مارس 20th, علائم رشد بیشتر مشهود است و ترسناک.

“من به نام دکتر من دفتر مجازی, انتصاب,” او گفت:. “او شنیده ام من مشکل تنفس در گوشی و می خواستم به من نگاه کنید.”

وللبنا گفت: هنگامی که او وارد شدند به او مطب پزشکی دستیاران استقبال او در سر تا پا دنده محافظ.

“آنها من را در یک نبولایزر که به کمک نیست و در همه,” او اضافه شده است. “آنها به من Erthyomycin و تامی فلو اما من تست منفی برای آنفولانزا.”

دو روز بعد او تنفس شد بیشتر زحمت کشیده.

“ریه های من رو کاملا بدتر” وللبنا گفت. “ریه های من حتی نشان داد که آسیب. دکتر من آیا اشعه ایکس و آزمایش نشان داد نشانه هایی از آمفیزم. من هرگز سیگار دودی در زندگی من است. که بسیار مایوس کننده است.”

بیماری همه گیر در هوستون:تیاو چیزی است که ما ترس از وقوع فاجعه کارشناس وزن در COVID-19 و هوستون اقتصاد

پس وللبنا شد عکس سلامت قبل از این دیدار او نمی واجد شرایط برای تست.

“سه شنبه من زجر تنفسی بسیار بدتر,” او گفت:. “در حال حاضر آنها تا به حال به من یک تست چون من خفگی.”

هنگامی که او رفت و در اشعه ایکس و دکتر به او ارزشمند نسخه ای برای یک ریه.

“اگر آن را برای این استنشاقی من درگذشت” وللبنا گفت. “یک شب من بود و نفس نفس زدن برای هوا. دوست پسر من بود در مورد من را به اتاق اورژانس. “

در نهایت پس از استفاده از ریه او آرام و خواب. او همچنین اعتبارات نماز شفا از یک دوست خوب بود که ناگهان بیدار یک شب با فوری درایو به دعا برای او. او بر این باور است که همچنین به او کمک کرد تا از طریق این لحظه دشوار است.

“قدرت نماز است و در آن آثار” وللبنا اضافه شده است. “آیا تا به حال شک و تردید آن و یا نادیده گرفتن باعث به دعا کردن برای کسی.”

در حالی که او منتظر نتایج تست به وللبنا است در یک ماموریت برای کمک به اطلاع رسانی به دیگران در مورد مبارزه او با COVID-19 علائم.

“برخی از افرادی که بیمار هستند از ترس به جلو آمده,” او گفت:. “شما نیاز به دانستن که در آن شما می توانید جلوگیری از گسترش. من احساس می کنم قرار است به عنوان مثال, بنابراین من می تواند برخی از تشویق.”

شاید بزرگترین ناراحت کننده مانع شده است coronavirus تست.

“همانطور که برای چه من را تغییر COVID-19 تست” وللبنا گفت. “من در روز 10 پس از من مورد آزمایش قرار گرفت و هنوز هم هیچ نتایج آزمون.”

وللبنا وجود دارد گفت: 11 چیز که اعتبارات برای کمک به او از طریق این زمان به چالش کشیدن. هدف او این است که برای به اشتراک گذاشتن این اطلاعات به دیگران رفتن را از طریق همان اغلب زندگی یا مرگ مبارزه است. این چیزی است که به او کمک کرد تا در وللبنا کلمات:

 1. نماز و ایمان من. من می دانم که آن را به ساخت یک تفاوت بزرگ برای من است. دوستان خاص داستان از زمان دقیق آنها به طور ناگهانی و بدون توضیح شده اند منجر به دعا برای من است و در آن دقیق بار من در تنفس پریشانی که ناگهان فروکش کرد. این شگفت انگیز است! من posted on Facebook که یک دوست به من گفت که شوهر او بدون توضیح wakened در 1 هستم به دعا برای من یکشنبه شب. این بود که دقیقا در همان زمان من بود و نفس نفس زدن برای هوا. دوست پسر من بود و خیلی نگران بود که او فقط در مورد به من را به ER. خوشبختانه پس از متعدد می کشد از من استنشاقی من قادر به دست آوردن مجدد من نفس و حل و فصل کردن. روز بعد از من ارسال شده که در مورد حادثه مختلف, دوست, پیامک من و گفت: “سلام عسل من خواندن پست های خود را به رندی در مورد نماز از یک زن و شوهر شب شما تجربه خود را بدترین شب. اشک شروع به در حال اجرا کردن صورت خود را و او به من گفت که چند شب پیش او به طور ناگهانی بیدار در 1:00 احساس فوری و قدرتمند باعث به دعا برای شما پس او و را.
 2. دکتر خوزه Sandoval, MD, که فوق العاده کامل و توجه است. او تا به حال پیش بینی به من تجویز ریه در شروع تنفس من مسائل. من آن را می دانم زندگی من را نجات داد این آخر هفته گذشته زمانی که من نفس نفس زدن برای هوا و ساخته شده است که تمام تفاوت در این که آیا من مبارزه با این کار را در خانه یا در بیمارستان است. خوشبختانه با وجود ترسناکترین لحظات من قادر به ماندن در خانه.
 3. من استنشاقی! من به شدت توصیه می شود برای هر کسی که در حال تجربه هر گونه مشکلات تنفسی در همه به دکتر خود بپرسید که برای نسخه ای برای یک ریه. من تنفس بدتر شده بسیار سریع می باشد. از ریه شده است ثابت من نعمت غیر مترقبه. من گفته شده ينهلرس در دسترس هستند بیش از شمارنده و در صورتی که دقیق آن را به یک گزینه عالی برای کسانی که نمی توانند یک نسخه از پزشک خود.
 4. من پسر بری که سنگ من و نگهبان از قلب و ریه ها. او در حال انجام همه چیز را برای من در حال حاضر به طوری که من می توانید استراحت کنید و به خوبی. او نگه می دارد و من تمام شب وقتی که من از خواب و در طول روز او به من طول می کشد به پزشک در هنگام نیاز به یاد من تماس دکتر به دنبال بر نتایج آزمون را به یاد من به تیلنول. او گوش به من تنفس و جهش به کمک اگر او می شنود و من در پریشانی آشپز می کند لباس های شسته شده و باعث می شود مطمئن شوید که من نمی توانم در یک چیز که مانع بهبودی من. ما در بر داشت که زمانی که من در پریشانی و او خطبه خود را در آی فون من تنفس را تنظیم می کند. من دوست دارم که او دعا می کند با من و من می دانم که من می خواهم از دست رفته خواهد بود و بدون او!
 5. من خانواده از جمله فرزندان من دونالد و تیموتی که با من تماس بگیرید به طور منظم و به من لبخند; من برادر و خواهر که به من کمک فوق العاده و متن من مشاوره, اخبار, به روز رسانی, نماز و کلمات تشویق و مرا به مواد غذایی و مکمل ها مانند اقطی سیاه که قرار است به تقویت سیستم ایمنی بدن; مادر من و خانواده من در بارسلونا که به طور منظم ارسال من دوست دارم.
 6. من دوستان شگفت انگیز که متن من به طور منظم به اجازه دهید من می دانم که آنها در حال دعا برای من و فکر من است. من سپاسگزار برای هر و هر یک از آنها!
 7. من گشت و گذار افراد در سن دیگو و تگزاس که من به یاد دارم یک جنگنده است و من به زودی می تواند از ابتلا به امواج دوباره به خصوص عزیز من و زیبا, گشت و گذار, خواهر, جنیس که در سن دیگو ساخته شده و من ایمنی, تقویت, قدرتمند, آنتی اکسیدان های روغن پونه کوهی از شخصی او و رو به کاهش ذخیره کردن و حمل آن را به من در هوستون. من دور منفجر شد با مهربانی! به محض این که من شروع به مصرف روغن پونه کوهی, من متوجه علائم plateaued. همچنین من گشت و گذار, خواهر نیکول شگفت انگیز نماز جنگجو. هر دو من چک کنید به طور منظم و تشویق من از طریق این. من آنها را خیلی دوست دارم و نمی دانم که در آن من خواهد بود و بدون آنها! قبیله من از گشت و گذار خواهر در سن دیگو که من چک کنید به طور منظم و به من یادآوری می کنند که من یک جنگنده را از این طریق دریافت کنید و ما خواهید بود به گشت و گذار با هم دوباره به زودی. آنها بیش از حد بسیاری به نام اما آنها می دانند که آنها چه کسانی هستند: سحر من گشت و گذار seasters و زوم اجتماعی فاصله یک ساعت یک مبارک دوستان است. آنها مثل یک گروه از بانوان که بسیار مثبت و دلگرم کننده و حتی اگر هیچ یک از ما در حال گشت و گذار در حال حاضر خود را گشت و گذار استوک مسری است و نگه می دارد من تجسم بعد من دست و پا زدن دوباره با ریه های سالم به گرفتن که برای اولین بار کامل پست-بیماری های موج. من گنج خود دوستی است.
 8. رسانه های اجتماعی من دوستان — Facebook, Instagram و LinkedIn — که در حال ارسال پیام های تشویق, دعا برای من و Netflix پیشنهادات. شما هرگز متوجه است که خواندن پست های خود را و شما از دست دادن آهنگ از کسانی که خود را رسانه های اجتماعی دوستان شما هستند تا زمانی که چیزی شبیه به این اتفاق می افتد. دوستان بلند مدت از مدرسه ابتدایی, راهنمایی, دبیرستان, دانشگاه, همکاران و دوستان که مدتها پیش به دور نقل مکان کرد و یا از دست داده اند تمام ارسال پیام های تشویق و عشق است. من از همه آنها را!
 9. من دست راست میگوئل است که انجام یک کار شگفت انگیز فرود باور نکردنی و اخبار مثبت داستان برای ما روابط عمومی و مشتریان با وجود هرج و مرج در جهان است. نه نیاز به نگرانی در مورد چیزهای کوچک در محل کار برگ های اتاق را برای من به تمرکز بر روی پروژه های بزرگتر و سلامت من. او یک نعمت غیر مترقبه.
 10. مشتریان من. من فوق العاده خدا را شکر برای مشتریان من که آنقدر مهربان و شگفت انگیز است. آنها من چک کنید به طور منظم و در ادامه به نگه داشتن مغز من درگیر کار دارم! این کمک می کند به طوری که من می تواند نشستن در رختخواب احساس یک حس موفقیت است و نه حوصله. من نمی دانم که چگونه من می خواهم این بار برای زنده ماندن بدون آنها.
 11. من مشتری النا Mosaner یک هم می پاشد که من یک خود هیپنوتیزم ضبط به تقویت سیستم ایمنی بدن من. او ارائه می دهد آن را به بر روی وب سایت خود را در www.elenamosaner.com. النا می گوید که هیپنوتیزم می تواند مورد استفاده قرار گیرد به تقویت سیستم ایمنی و مدیریت استرس را با کمک به شما استنباط آرامش پاسخ است که در مقابل پاسخ مبارزه یا پرواز. در حال حاضر بسیاری از ما به طور طبیعی احساس اضطراب و ترس که باعث اضطراب و مانع از سیستم ایمنی بدن ما جلوگیری ما از بودن قوی و سالم است. که من پیدا کردم این درست است برای من و او ضبط کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>