11 لس آنجلس آتش صدمه دیده است در حالی که در حال اجرا از انفجار

به روز شده

لس آنجلس (AP) — انفجار روز شنبه در یک هش تولید کننده نفت در مرکز شهر لس آنجلس مجروح 11 آتش نشان که رفته بود داخل و بر روی پشت بام به سعی کنید به دست کشیدن پایین آتش و پس از آن تا به حال اجرا برای زندگی خود را زمانی که یک توپ از شعله های آتش شات ساختمان و سوخته آتش سوزی کامیون در سراسر خیابان.

لس آنجلس آتش نشانی سروان. اریک اسکات گفت: “یکی از مهم انفجار” را تکان داد محله در اطراف 6:30 p. m. آتش نشانان در داخل تا به حال اجرا را از طریق یک دیوار از شعله های آتش او تخمین زده می شود که 30 فوت ارتفاع و عرض و کسانی که در سقف درهم پایین نردبان که فرا گرفته بود در آتش است.

دفعات بازدید: همچنین: “این وحشتناک است’: عظیم فوران آتش در South Padre Island, شمعی آپارتمان

اسکات گفت: مردم در صحنه توصیف کرد این انفجار که صدایی مانند یک قطار حمل و نقل و یا موتور جت. برخی از فرار از آتش نشانان در آتش و پاره کردن تجهیزات حفاظتی و سمت چپ آن در پیاده رو همراه با ذوب کلاه اسکات گفت.

“این یکی از بدترین صحنه های من دیده می شود,” او گفت:.

تمام 11 آتش نشان دچار سوختگی اعم از جزئی به جدی است. سه نفر ذکر شده که وضعیت بحرانی و دو نفر از آنها بودند هواکش. تمام شد و انتظار می رود برای زنده ماندن.

“خبر خوب این است که همه آن را,” شهردار اریک Garcetti گفت: در یک کنفرانس خبری در خارج از لس آنجلس-دانشگاه کالیفرنیای جنوبی مرکز پزشکی که در آن همه مجروح تحت درمان قرار گرفتند.

“چیزهایی که می توانست خیلی بدتر” گفت: لس آنجلس آتش نشانی, مدیر پزشکی دکتر مارک عکس, که با این نسخهها کار در بیمارستان و کمک به درمان زخمی شدند.

آتش نشانان نامیده می شدند به 327 شرق بوید سنت در این شهر اسباب بازی منطقه به صورت یک گزارش از یک آتش سوزی در یک طبقه ساختمان تجاری. وجود نور متوسط دود وقتی آتشنشانان وارد ساختمان و رفت روی پشت بام, روش های طبیعی را امتحان کنید تا به سرعت با ضربت بزمین کوبیدن هر شعله های آتش.

لس آنجلس آتش رئیس رالف Terrazas گفت: یکی از آتش نشانان در داخل ساختمان فکر می کردم همه چیز به نظر نمی رسد راست فشار از دود و گرما از عقب ساختمان بودند در حال افزایش است. او به هر کس به خارج و به عنوان آنها به سرعت شروع به خروج از ساختمان به عنوان آن را برای انفجار.

آتش نشانان در سقف درهم پایین پله با پوشش محافظ در آتش است. دیوار از شعله های آتش شات ساختمان و سوخته صندلی داخل یک کامیون آتش در سراسر خیابان.

بیش از 200 آتش نشان با عجله به صحنه و ده ها تن از موتورهای کامیون و نجات وسایل نقلیه مسدود شدن خیابان ها. از گسترش آتش به چندین ساختمان های مجاور اما آتش نشانان قادر به douse آن را در حدود یک ساعت.

مجروح آتش نشانان بودند با عجله به بیمارستان. کسانی که باقی مانده در صحنه غافل از جدیت همکاران خود’ صدمات صدمه شدند از آنچه تا به حال برخوردی, Terrazas گفت.

افزایش COVID-19 مورد: تگزاس گزارش های عظیم پرش در COVID-19 نفر در یک روز

“شما می توانید تصور کنید میزان استرس عاطفی,” او گفت:.

اسکات گفت که این ساختمان یک انبار برای SmokeTokes که او به عنوان یک ساز از “بوتان عسل نفت است.” بوتان و یک گاز بی بو است که به راحتی مشتعل و آن را مورد استفاده در فرایند استخراج بالا القا شیمیایی THC از شاهدانه به ایجاد یک بسیار قوی تمرکز, همچنین شناخته شده به عنوان هش نفت است. روغن مورد استفاده در vape قلم خوراکی واکس و محصولات دیگر.

در وب سایت خود SmokeTokes تبلیغ انواع محصولات از جمله “پف میله” لوله “داب” ابزار اواپراتور, “مشعل و بوتان” و کارتریج. این شرکت می گوید این است که “بین المللی توزیع کننده و عمده فروش سیگار و vaping محصولات و لوازم جانبی مرتبط است.” تاسیس در سال 2009 آن را ارائه می دهد “تخفیف به مشتریان وفادار, حمل و نقل سریع یک فروشگاه بزرگ از محصولات و خدمات به مشتریان است که دست نخورده است.”

علت آتش سوزی در دست بررسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>