10 سال پس از نشت نفت BP: نفت حفر عمیق تر; قوانین آرام

ده سال پس از یک دکل نفت, انفجار, به کشته شدن 11 کارگر و به هر طریقی محیط زیست کابوس در خلیج مکزیک شرکت حفاری به عمیق تر و عمیق تر آب که در آن بازده می تواند بزرگ اما خطرات بیشتر از همیشه است.

رهبران صنعت و مقامات دولتی می گویند که آنها در حال مصمم به جلوگیری از تکرار BP افق آبهای عمیق فاجعه است. آن ریخته 134 میلیون گالن نفت که خراب از سواحل لوئیزیانا به فلوریدا کشته شدن صدها نفر از هزاران نفر از حیوانات دریایی و ویران منطقه توریستی اقتصاد است.

HoustonChronicle.com: ده سال بعد بسیاری از آبهای عمیق افق ادعا می کند هنوز هم در دادگاه

در عین حال قوانین ایمنی به تصویب رسید در این نشت را پس از آن کاسته شده است به عنوان بخشی از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن درایو به افزایش در ایالات متحده تولید نفت. و دولت دیتا reviewed by آسوشیتد پرس نشان می دهد تعداد بازرسی ایمنی بازديد کاهش یافته است و در سال های اخیر اگر چه مقامات می گویند چک الکترونیکی سوابق سیستم های ایمنی و فردی نفت اجزای دکل افزایش یافته است.

امروز شرکت به طور فزاینده ای متکی به تولید از عمیق تر و ذاتا خطرناک تر ذخایر نفت که در آن مته خدمه می تواند دست و پنجه نرم کردن با فوق العاده بالا و فشار روغن و درجه حرارت است که می تواند بالای 350 درجه (177 درجه سانتی گراد).

با وجود تقریبا 2 میلیارد دلار در هزینه های این صنعت در تجهیزات برای پاسخ به یک چاه نفت فوران چاه نفت مانند BP برخی از دانشمندان پیشین مقامات دولتی و کارشناسان محیط زیست می گویند شیوه های ایمنی به نظر می رسد فرسایش. و با وجود نگرانی که پاکسازی تاکتیک را کمی تغییر در دهه و به احتمال زیاد برای اثبات به عنوان موثر به عنوان آنها در سال 2010.

تاملینسون: یک دهه پس از آبهای عمیق افق زمان برای پایان دادن به خلیج مکزیک حفاری (نظر)

“من نگران هستم که در صنعت درس نیست به طور کامل یاد گرفته — که ما در حال رسیدگی به backslide گفت:” دونالد Boesch یک علوم دریایی استاد دانشگاه مریلند بود که در یک کمیسیون فدرال است که تعیین فشار خون فوران چاه نفت قابل پیشگیری بود.

تنظیم کننده و رهبران صنعت می گویند که آنها شاغل درس از 20 آوریل 2010, فاجعه, به آب عمیق حفاری امن تر با تنظیم سخت تر از ساخت و ساز و اجرای استانداردهای.

“من فکر می کنم این رویداد 10 سال پیش واقعا آغاز نوع یک روز جدید در ایمنی دریایی” گفت: Debra فیلیپس, American Petroleum Institute استاندارد-محیط انجمن تجارت.

____

شرکت های مالی بهره در جلوگیری از تکرار 2010 فاجعه که هزینه BP بیش از $69 میلیارد دلار در پاکسازی جریمه هزینه ها و شهرک. سوالات بیش از اثرات زیست محیطی معطل و دادخواهی همچنان بیش از مشکلات سلامتی رنج می برد توسط پاکسازی کارگران است.

رقابت غول های نفتی پیوست در فاجعه پی برای ایجاد دریایی به خوبی مهار Co., که دارای تجهیزات و عروق موقعیت منطقه به سرعت کررل نفت اگر یکی دیگر از عمده نشت رخ می دهد.

“همه از (این) صنعت می خواستم مطمئن شوید که هیچ چیز مانند آن را همیشه می تواند دوباره اتفاق می افتد,” گفت: مدیر عامل دیوید نیکرسون در شرکت مجتمع در نزدیکی کورپس کریستی در تگزاس ساحل.

او به مراتب بیشتر “دربندی پشته”” — multistory سازه های لوله کشی و شیر آلات و ابزار طراحی شده برای کاهش مییابد و به توقف عمده فشار فوران چاه نفت.

امید است که این تجهیزات نمی شود مورد نیاز است. در عین حال مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آرامش قوانین تصویب شده در سال 2016 از جمله فرکانس دکل حفاری تست های ایمنی. که پیش بینی شده برای صرفه جویی در انرژی شرکت حدود 1.7 میلیارد دلاری در انطباق هزینه های بیش از یک دهه.

یک AP در بر داشت بررسی تعداد بازرسی ایمنی بازدیدکننده داشته است توسط ایالات متحده اداره ایمنی و زیست محیطی اجرای ایجاد شده پس از نشت — رفت و بیش از 20 درصد در طول شش سال گذشته در خلیج فارس.

صنعت طرفداران می گویند بازرسی آمار و ارقام حاکی از تاکید بیشتر بر سیستم های پیچیده است که تحت تاثیر قرار ایمنی به جای جزئی از مسائل فنی و توجه کمتری وجود دارد و اگر بزرگتر فعال روغن سیستم عامل است. آنها می گویند دولت تغییر حکومت اجازه می دهد شرکت های به انحراف از “one-size-fits-all” استانداردهای همیشه مناسب به فشار آب و دیگر شرایط در فردی چاه.

“گاهی اوقات زمانی که مقررات کاملا تجویزی آن را در واقع می تواند سهوا بدتر ایمنی” گفت: فیلیپس از موسسه نفت آمریکا.

محیط زیست و منتقدان می گویند این تغییرات به نظر می رسد فرسایش شیوه های ایمنی به تصویب رسید و پس از نشت.

“صنعت خود را در سرب در تلاش برای کاهش آن خطر و محافظت از آن کارگران” گفت: از باب رؤسای شورای دفاع منابع طبیعی یکی از چندین گروه های زیست محیطی تحت پیگرد بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت تغییرات. “مشکل در می آید زمانی که شما در پشت, برنامه, بودجه و فشار می آید از در بالا برای دریافت کار انجام می شود و حرکت بر روی پروژه بعدی. که این مشکل در افق آبهای عمیق.”

فدرال کمیسیون که به بررسی حادثه و قاضی فدرال که نظارت های بی شمار پرونده های حقوقی را سرزنش BP برای مدیریت ضعیف است. در یک کلید دادگاه ایالات متحده در منطقه قاضی کارل Barbier گفت: “سود محور تصمیم گیری” بر روی دکل ساخته شده بودند در “آگاهانه بی اعتنایی از خطرات شناخته شده.”

بحث بر سر قدرت از قوانین و مقررات و ایمنی در صنعت, آگاهی می رود به چاه نزدیک به ساحل اجرای خشک و شرکت حفاری در آبهای عمیق تر دورتر دریایی.

متوسط عمق آب های عمیق حفاری به طور پیوسته افزایش یافته و از حدود 3500 پا (1,070 متر) زیر سطح در سال 1999 به بیش از 4,600 پا (1,400 متر) در سال 2019 با توجه به یک AP تجزیه و تحلیل داده ها از ایالات متحده داخلی وزارت اداره مدیریت انرژی اقیانوس.

که افزایش حدود 32 درصد است.

حفاری عمیق تر می سازد و به خوبی سایت های سخت تر برای رسیدن به در یک فوران چاه نفت و یا حوادث دیگر.

___

در سال گذشته این صنعت شروع به تولید نفت خام برای اولین بار از فشار فوق العاده ذخایر نفت خام در خلیج فارس. به طور کلی تولید آمار یک رکورد 2 میلیون بشکه در روز قبل از بیماری همه گیر کوروناویروس ناشی از تقاضا به نازل شدن.

فشار در آن چاه می توانید رویکرد 20,000 پوند در هر اینچ مربع در مقایسه با تقریبا 12000 پوند برای Deepwater Horizon.

“بالاتر از خطر, بالاتر فشار و دماهای بالاتر بیشتر تکیه بر تکنولوژی — این فقط یک سخت تر محیط زیست به کار خود گفت:” لوئیس اپستاین یک مهندس عمران در بیابان جامعه که خدمت در دولت کمیته مشورتی پس از نشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن, تغییرات دولت را شدت بحث بر سر چگونه محکم دولت باید در تنظیم و چه تصمیم گیری را باید به متخصصان صنعت.

بسیاری از مراکز بحث در قوانین در نظر گرفته شده برای نگه داشتن حلقه چاه تحت کنترل از جمله الزامات مورد نیاز برای blowout preventers که شکست خورده در نشت.

2016 قانون مورد نیاز شرکت ها برای تست blowout preventers هر 14 روز. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اجازه می دهد تا شرکت ها برای تست هر 21 روز گفت بیشتر تست خواهد خطر خرابی تجهیزات.

به عنوان آب عمیق فعالیت گسترش یافته تعداد بازرسی های انجام شده توسط دولت اداره ایمنی کاهش یافته است.

بازرسی کاهش یافت و از 4,712 در سال 2013 به 3,717 در سال 2019 با توجه به اطلاعات دولت بررسی توسط AP.

دفتر سخنگوی شنی بعد گفت: بازرسی و ارقام منعکس بازديد توسط بازرسان به سکوهای سیستم عامل و امکانات دیگر. بعد گفت: این اطلاعات را منعکس نمی کند بررسی پرونده های الکترونیکی از راه دور و یا افزایش زمان صرف شده در هر یک از تسهیلات و تمام وظایف بازرسی انجام شده است. کسانی که او گفت: باید از افزایش 9,287 در سال 2017 به 12,489 سال گذشته است. آژانس را ارائه نمی دهد شکست.

“در حالی که در مرکز ما انجام بازرسی های متعددی از آیتم های مختلف” بعد گفت: از جمله تجهیزات برای جلوگیری از blowouts, آتش سوزی نشت و یا دیگر حوادث و سوانح است. او گفت: پرونده های الکترونیکی اجازه می دهد تا کار بیشتر انجام شود از ساحل به جای حفاری از طریق کاغذ بازی در سایت.

تعداد هشدارها و تقدیر نامه های صادر شده برای شرکت ها برای ایمنی یا محیط زیست نقض به اوج خود رسید و در سال 2012 و پس از کاهش یافته است و حتی سریع تر از بازرسی. کاهش شتاب تحت دولت فعلی سازمان اسناد نشان می دهد.

کمتر بازرسی بازديد و کمتر استنادهای نشان می دهد که پیشرفت های ایمنی که در زمان برگزاری پس از سال 2010 نشت در حال کشف, گفت:, Matt Lee-اشلی, معاون سابق رئیس ستاد در داخل بخش.

“وجود دارد یک مقدار در داشتن بازرسان در هیئت مدیره غالبا. شما باید برای ایجاد یک فرهنگ از اجرای” گفت: Lee-اشلی در حال حاضر با مرکز آمریکایی پیشرفت به سمت چپ متمایل به حمایت از گروه.

نمایندگان صنعت حفظ این بازرسی تعداد نیست به طور خودکار ترجمه به کمتر موثر نظارت. بازرسان کمتر علاقه مند نسبت به گذشته در نقض فنی و متمرکز در ساخت مطمئن شوید جامع ایمنی سیستم در محل برای جلوگیری از حوادث عمده و گفت: Erik میلیتو از صنعت گروه تجارت ملی اقیانوس انجمن صنایع.

“اگر شما فکر می کنم در مورد بیرون رفتن با یک چک لیست و دیدن اگر وجود دارد به اندازه کافی تظاهر بطری همه دارای پنجه فولادی کفش — شما می توانید انجام دهید که در اطراف گزاف گویی از تسهیلات برای, تسهیلات,” او گفت:. “اما باید تاکید خود را بیشتر قابل توجه حوادث بالقوه پتانسیل blowouts.”

___

در مرکز بحث است این سازمان تشکیل شده برای اجرای سازه های دریایی ایمنی پس از Deepwater Horizon اداره ایمنی و محیط زیست مجری و مدیر آن تحت مغلوب ساختن پیشی جستن اسکات Angelle.

Angelle سابق لوئیزیانا رسمی که پرداخت می شود عضو هیئت مدیره برای نفت تدارکات شرکت مواجه شده است به انتقاد از قانونگذاران دموکرات و محیط زیست برای هل دادن از طریق آرام قوانین ایمنی در برابر کارکنان سازمان مشاوره.

در طول یک جلسه در ماه گذشته قبل از خانه منابع طبیعی کمیته Rep. مایک لوین D-کالیفرنیا متهم Angelle از تلاش برای مخفی کردن اطلاعات است که نبود حمایت دولت هدف از شل شدن مقررات نفتی شرکت.

Angelle گفت اولیه کارکنان توصیه به نگه داشتن دو هفته تست فرکانس برای blowout preventers “آماده بودند و رسیده.” دفتر بعد از آن منتشر شد یک آزمایشگاه ملی آرگون ای مطالعه به این نتیجه رسیدند که آرامش بخش تست رژیم را هزینه و می تواند به بهبود ایمنی پس مکرر تجهیزات تست می تواند باعث سایش و پارگی که نتایج در حوادث است.

مایکل برومویچ ایمنی مدیر آژانس تحت اوباما اعتبار صنعت برای اقدام پس از نشت به تعمیرات اساسی حفاری. اما با گذشت زمان برومویچ گفت: شرکت راضی شد و در حال حاضر نظارت توسط یک مرد او خواستار یک صنعت تقویت کننده.

“شما نیاز به کسی که معتقد است که در ماموریت نظارتی و افرادی که نمی خود مشاهده می کند و نظر خود را در آژانس به عنوان یک مشوق برای صنعت” برومویچ گفت.

درخواست بیش از چند هفته به مصاحبه با Angelle بودند کاهش یافته است. سخنگوی بعد گفت: مدیر می خواهد به دفتر “آیا آن همه” سازمان است که می تواند حفاظت از ایمنی و محیط زیست در حالی که پیشرفت مغلوب ساختن پیشی جستن هدف ایالات متحده “انرژی تسلط” در سطح جهان است.

حتی اگر شرکت های آماده برای یکی دیگر از افق آبهای عمیق آنها می تواند تحت الشعاع حوادث دیگر از جمله یکی از خلیج های مکرر در زیر آب رانش زمین پاک کردن یک خوشه از wellheads در بستر دریا گفت: دانشگاه ایالتی فلوریدا اقیانوس شناس ایان مک دونالد.

که می تواند باعث فوران چاه نفت خواهد بود که سخت تر برای جلوگیری با توجه به آسیب دیده wellheads که احتمالا صدها پا در گل آلود باقی مانده گفت: مک دونالد که کمک به تعیین میزان از سال 2010 نشت.

علاوه بر داشتن کشتی و بارج ایستاده به تصرف نفت که با فرار از حوادث صنعت انبار شیمیایی dispersants به شکستن نفت و آن را می توانید بسیج هزاران نفر از کارگران به تمیز کردن نفت خام می رسد که ساحل.

اما استفاده زیاد از dispersants در آبهای عمیق افق هم زده بحث هر دو بیش از اثربخشی آن و اثرات بیولوژیکی. و دانشمندان می گویند این فناوری کاربردی برای پاکسازی ساحل باقی می ماند به عنوان ابتدایی به عنوان آن را 10 سال پیش.

خدمه تکیه به شدت بر روی ابزارهای دستی مانند بیل و جاذب حوله کاغذی, گاهی اوقات به نام “نفت پوشک.” خیلی از خام تلقی شد unrecoverable و چپ به شکستن در طول زمان است.

“این چیزی است که شما انجام داده اند می تواند 100 سال پیش گفت:” دانشگاه ایالتی لوئیزیانا مهندسی استاد جان Pardue. “ما هنوز نفت در حال حرکت در اطراف با حداقل دستمزد کارگران را با دست خود.”

___

این داستان درست شده است. این سازمان نام منابع طبیعی شورای دفاع و نه منابع ملی دفاع کرد.

___

قهوه ای گزارش از بیلینگز. جانت McConnaughey کمک به این داستان از نیواورلئان. دنبال کوین مک گیل در توییتر: @mcgill56 و متی قهوه ای در توییتر: @matthewbrownap

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>