10-year-old San Antonio دختر می نویسد: شعر تشکر از او-B کارکنان برای کار سخت خود را

با یک جمله که بار خوانده شده “خدمات خود را مانند یک قطعه از طلا” و با پایان دادن به صحبت می کند که حجم یک سن آنتونیو 10-year-old girl تشکر او-B با شعری صمیمی.

هفته گذشته امیلی لرما تا به حال انتساب انگلیسی است که به چالش کشیده و او را به قلم یک نامه به کارکنان فروشگاه زنجیره ای. لرما تصمیم به نوشتن این نامه را در قالب شعر و نوشته است:

“با تشکر از شما برای ساعت های طولانی خود را بدون شما ما نمی هر گونه آرد. حتی اگر مردم در حال خرید در اطراف ساعت و خروج از قفسه خارج از بورس. ما می دانیم که ما می تواند به شما تعداد دفعات مشاهده در طول این ویروس کشنده که مانند آنفولانزا. خدمات خود را مانند یک قطعه از طلا خانواده ما است و خوشحالم که او-B پایین جاده. مطمئن شوید که به ماندن مثبت روز و شب تا مردم با خوشحالی می تواند خود را جن. و به عنوان من در پایان این نامه به یاد داشته باشید در او-B, اینجا همه چیز بهتر است.”

چهارم کلاس مادر میشل فکر حرف بود “شیرین” و تصمیم گرفت برای به اشتراک گذاری آن با دوستان خود در Facebook. پس از ارسال آن نامه دریافت مقدار زیادی از توجه و از جمله از او-B که مشترک شعر به حساب های رسانه های اجتماعی.

[قهرمانان گمنام از coronavirus: خواروبار کارگران]

“من به او گفت که چقدر در مورد این نامه به معنای به دیگران و چگونه زندگی تغییر کرده است برای بسیاری از مردم” مادرش گفت:. “من به او توضیح داد که او نامه ای بود کوچک با روشنایی ضعیف تابیدن نور که مورد نیاز مردم در طول این زمان دشوار است.”

امیلی در ابتدا هیجان زده در مورد چقدر او را دوست دارم نامه بود اما شد “بیش از این” روز بعد مادرش گفت:.

“نمونه pre-teen,” او گفت: “در حالی که خنده. “در پایان, آن را فقط یک طراوت مشق از یک دختر کوچک که ممکن است می دانم که تمام جنبه ای از آنچه می گذرد اما هنوز هم می خواهد به می گویند با تشکر از شما.'”

پریسیلا آگور است اخبار گزارش و به طور کلی وظیفه نویسنده است. خواندن او در ما اخبار سایت mySA.com و در ما مشترک سایت ExpressNews.com | [email protected] | @CillaAguirre

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>